EDUSERVICE SP. ZO.O.

Opinie o EDUSERVICE SP. ZO.O.

anonim 2011-12-05 08:37:21
Ta firma to jakiś żart. Rozliczenie za pracę- pensja wpływa sobie na konto kiedy chce i w wysokości jakiej chce. Uzyskanie jakichkolwiek dokumentów, choćby ermuły graniczy z cudem. Nie polecam
masrerx 2012-08-16 16:52:59
Firma tragiczna!!!!!!!!! Nie polecam nikomu pracowac u tego [usunięte przez moderatora] Nie płaci na czas i urywa kase!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
pracownik 2012-09-20 09:25:57
masrerx - 2012-08-16 16:52:59

Firma tragiczna!!!!!!!!! Nie polecam nikomu pracowac u tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora]" !!!!

i pomyśleć że podaje się za uczicwego pracodawcę, "prezesa "przedszkoli- to nazwenictwo...jak nazwiesz pana[usunięte przez moderatora]inaczej niż- prezes - brak premii;-P

Poza tym warunki pracy - kuchnia nieogrzewana zimą.
AAAAA 2013-10-01 17:46:41
CZY KTOS TAM PRACOWAL U NICH DAJCIE ZNAC?JAK TAM JEST I WOGOLE?CZEKAM NA WIESCI
abcd 2013-10-01 17:48:02
a co pracowales tam ?byles?jak z placa i umowa rzetelni sa?dajcie znac
janas 2014-06-08 19:49:35
nie możesz znaleźć strony internetowej Eduservice bo i takiej po prostu nie ma. Spróbuj do nich zadzwonić, o numer łatwiej
Zostaw swoją opinię o EDUSERVICE SP. ZO.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDUSERVICE SP. ZO.O.