Opinie o CUSTOS SECURITY SYSTEMS w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CUSTOS SECURITY SYSTEMS. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CUSTOS SECURITY SYSTEMS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CUSTOS SECURITY SYSTEMS w Toruń

Klaudia Nowy wpis

Pracujecie na umowach o prace?

Sylwek Nowy wpis

Mogę zarzucić jedynie seksizm. Szczegół, że osoba bez większych kompetencji, ale ważne, że współpracownicy się ślinią.

Miron Nowy wpis

Jak atmosfera i zarobki? Czy można liczyć na umowę na czas nieokreślony?

Darek

Czy firma potrzebuje nowych pracowników? Ma fajne opinie więc może?

Gibon Nowy wpis
@Darek

Oczywiście zapraszamy do CH Karolinka w Opolu.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
franek

Pracuję w firmie 2,5 roku jestem daleki od podlizywania się pracowałem w trzech firmach ochroniarskich poziom szacunku do pracownika nieporównywalnie większy , miałem okazję rozmawiać z Panem Robertem poziom dyskusji wysoki i co ważne , była to pierwsza firma a pracuję już 14 lat w ochronie gdzie było szkolenie z udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej oraz z zachowania w razie aktu terroru.Pracuje się bardzo fajnie POLECAM

Joanna

Terminowość wypłat jest tutaj mocnym argumentem @totti, ale też rzeczą, którą firma ma obowiązek wypełniać wobec zatrudnionych pracowników. Piszesz, że mogliby płacić więcej czyli inne osoby mają rozumieć, że podana przez Ciebie stawka jest mniejsza?

totti

Firma na pewno solidniejsza od SOLIDU i przede wszystkim relacje interpersonalne na poziomie , ogólnie nie mam zarzutów no zawsze mogli by płacić 20zł :) , co ważne pieniądze zawsze przed czasem nawet i 5 dni.

Joanna

@Edamski co sprawia, że warto właśnie w tym centrum handlowym pracować? Jest duża różnica pomiędzy tym, a innymi centrami, z którymi współpracuje CUSTOS SECURITY SYSTEMS?

Edamski

Powiem krótko kto będzie w potrzebie ten sprawdzi...Polecam Panowie pracę w CH Karolinka

Joanna

Pracujesz w CUSTOS SECURITY SYSTEMS? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Grzechotnik

Oceniam firmę jako zwykły obserwator więc będę bezstronny. Od kiedy pojawiła się firma w galerii Focus Zielona Góra widzę tylko nowe twarze zmieniających się a raczej uciekających pracowników tej firmy. W galerii jest chaos jak nigdy. Widzę dużą różnicę pomiędzy tą firmą a wcześniejszą ochroną. Ktoś wcześniej napisał o ograniczeniach godzin i wydzwanianiu na telefon w razie potrzeby- Potwierdzam. Jeśli szukasz pracy i chcesz godzin to ODRADZAM. Cała ta ochrona polega na wegetacji od godzin porannych gdzie nie ma komu sprawdzić przepustki na wejściu do wieczornych kiedy wszyscy chcą już do domu i narzekaniu w międzyczasie na Dyrektorkę jaka to z niej ... itd. Ps. Za własne pieniądze musiałem kupić latarkę z paralizatorem.

Goran

Polecam pracę W CH Karolinka...super ludzie możliwość dogrania godzin i pracy i dobrze rozumiejąca się ekipa :)

Pracownik osowa

Stawki windują w górę. Umowy z pełnym ZUSem. Praca spokojna. Kierownictwo super. Szkoda że dyrekcja posrana... ale trudno.

Karat

Widać progres, to prawda że firma się rozwija, branża zresztą jest bardzo chłonna, więc nie jest to jakiś szczególny problem, moim zdaniem wartościowym byłoby spróbować

lokpol

duzo sie poprawilo. Pieniadze lepsze, moze dlatego ze ludzie juz nie chca pracowac w ochronie. wyplaty niby do 21 ale odkad sie zatrudnilem ok 16,17 sa juz na kontach. jedyny minus ze buty trzeba miec swoje wiem ze to problem dla kazdego buty, ale milo by bylo.

Karol Gdańsk

8 /netto potwierdzam. Wzmocnienia i dodatkowe godziny 10/netto, zainwestowali w nowe umundurowanie po niedalekiej wymianie tego starego, także uważam, że podchodzą dorzeczy fachowo.

Lucek

Podwyższyli stawki! Robota niezła, szczególnie na mniejszych obiektach. Dobre jest to, że z grafikiem nie robią problemu jak ktoś gdzieś dorabia. 8 zł/godzinę pracownik ochrony. Umundurowanie wporządku,kierownictwo wporządku. Ogólnie polecam.

kikimusampa

Firma Custos to moja 4 firma , kontakt personalny z szefostwem i kultura współpracy bez zarzutu , ktoś tu pisał o przechodzonym umundurowaniu jest to nieprawda , wynagrodzenie płacone przed czasem ,z umową nie ma problemu , stawki godzinowe przyzwoite. Dyrektor i kierownictwo pełna kulturka , firma solidna więc większość opinii negatywnych to paszkwile.

Milo23

Panowie może rzucę trochę światła jako były pracownik firmy w CH Karolinka.Rzeczywiście krążą opinie różne ale z perspektywy pracy w Opolu mogę powiedzieć ze naprawdę jest nieźle w stosunku do innych firm działających w centrach handlowych.Z grafikiem można się dogadać posterunki są wymienne(kiedyś spotkałem się w innej firmie z opcją całego dnia na parkingu:/,młoda ekipa i atmosfera na plus tego miejsca można się rozwinąć np opcja pracy na monitoringu a ze stawką nie jest najgorzej wszędzie na tego typu obiektach jest podobnie a czasami nie warto za 50gr więcej pracować w nieciekawej atmosferze na którą w karolince nie ma co narzekać :) dodam że odszedłem z pracy z powodu wyjazdu za granicę a nie przez kierowników bądź znudzonym pracą .Pzdr :)

Możecie mi wyjaśnić kwestie finansową, czyli wynagrodzenie 300zł a resztę w kopercie, co oznaczają te słowa klucze......?

Zostaw merytoryczną opinię o CUSTOS SECURITY SYSTEMS - Toruń

• Jak się pracuje w CUSTOS SECURITY SYSTEMS?

Zobacz opinie na temat firmy CUSTOS SECURITY SYSTEMS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CUSTOS SECURITY SYSTEMS?

Kandydaci do pracy w CUSTOS SECURITY SYSTEMS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CUSTOS SECURITY SYSTEMS