Opinie o Getin bank w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Getin bank. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Getin bank o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin bank w Kraków

Jakie wartości są cenione w Getin bank?

maciej Nowy wpis

wydaję mi się - realizacja i odpowiedzialność

Igor Nowy wpis

mi się wydaję że najbardziej cenione z punktu widzenia pracodawców jest zaangażowanie

ugan Nowy wpis
@Igor

w sumie to wszystko co wymieniliście, nic się nie zmieniło

grzegorz Nowy wpis

Swoja współpracę, wspominam bardzo dobrze.Pracodawca godny polecenia ze względu na najwyższe standardy pracy,

Marysia

A specjaliści są otwarci ,aby uczyć mniej doświadczonych pracowników i ich wspierać w rozwoju?

weronika
@Marysia

tak, nie musisz w ogóle się tym przejmować, w getinie bardzo dobra atmosfera, ludzi są otwarci i mili

andrzej

praca w tym miejscu to ciągły rozwój, dzięki specjalistom można się nauczyć wielu rzeczy.

tomasz
@andrzej

zgadzam się z Tobą, świetne miejsce na początek

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Getin bank? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Ogólnie jestem zadowolony, całkiem się opłaca. Polecam pracodawcę.

jozef
@Michał

dobre miejsce, ciekawi ludzie, niezła pensja

Martin

spoko miejsce na początek kariery

Dominika

Taka cisza na forum bo tak dobrze się pracuje ?

Niki

Może ktoś podpowie czy potrzebują nowych pracowników?

@Niki

z tego co wiem, rekrutują cały czas :) (usunięte przez administratora)

Kamyk

Mnie się średnio podoba. Zarobki zależą od miasta, ale podstawa nie jest dużo wyższa niż praca w markecie, przy ogromnej odpowiedzialności. Jak sprzedajesz, to możesz zarobić bardzo dużo, ale to nie jest takie proste, bo realne pieniądze (czyli większe niż kilkanaście złotych) są na sprzedaży kredytów, które nie jest tak łatwo komuś wcisnąć, bo obiektywnie Getin jest dość mało atrakcyjny kredytowo. Pracuje się dużo, jest sporo bezpłatnych nadgodzin, presja jest. Dla osób nastawionych na sprzedaż, to super firma, ponieważ można naprawdę duuuzo zarobić, jednak dla osób, które myślą, że będą obsługiwać klientów i raz na jakiś czas coś wpadnie, to istna mordownia i sama wypłata nie rekompensuje stresu i wymagań , które stawiają kierownicy. Warto się dwa razy zastanowić, bo to nie praca dla każdego. Nagana za brak podpisu, lub straszenie zwolnieniem za brak wyników jest na porządku dziennym. Ja dostałem naganę za brak porządku na biurku. Można się przyzwyczaić, ale czy warto zdrowie tracić?

Berenika

Dobra praca, dużo kontaktu z klientami. Oczywiście zdarza się, że klienci są nerwowi, ale najważniejsze jest zachowywanie niewzruszonego spokoju wobec negatywu. Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście

lili

Ja jestem w getnie od miesiąca i złego słowa nie powiem. Szkolenia fajne, ludzie fajni, kasa jak na początek ok więc nie ma co narzekać.

Interesowny
@lili

Ile masz na rękę?

Barbara
@lili

Wiele osób, które planują podjąć zatrudnienie w firmie, zastanawiają się, jak będą wyglądać początki ich pracy. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat tego, jak Ci się pracuje w Getin banku? Może podpowiesz nam, jakie widełki płacowe są oferowane na tak zwany start?

beata

Ja nie narzekam. Praca ok, ludzi mam całkiem fajnych, kasa też przstępna.

Barbara
@beata

Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków finansowych w firmie? Wielu potencjalnych kandydatów zastanawia się, jakie stawki oferowane są na tak zwany "start w firmie". Czy możesz powiedzieć nam coś na ten temat z Twojego punktu widzenia? Jeśli tak, czekamy na Twój komentarz.

kali

Witam serdecznie .Byłem w firmie kilka lat temu i uważam , że tamten czas spędzony w tym miejscu na pewno nie był czasem straconym. Chociaż przyznam , że łatwo nie było. Ale gdzie jest w obecnych czasach? aplikujcie śmiało, szukają testera oprogramowania

celina
@kali

I ja mam podobne zdanie. Wiel szkoleń i naprawdę wartościowa nauka.

szary

Wypłaty na czas, premie do wyrobienia, atmosfera na plus, szkolenia całkiem niezłe. Ogólnie polecam.

kaja
@szary

I ja tak samo. Kasa zawsze na czas, atmosfera ok. Ja nie narzekam.

Janek

Praca w getin banku to jakiś dramat. Odliczają sobie od wypracowanej przez pracowników premii najpierw czynsz lokalu co samo w sobie jest żartem. Wypracujesz premii (wg systemu premiowego) dla przykładu 4000 brutto, a rzeczywiście jak otrzymasz 500 zł netto to będzie świetnie. Codzienne estymacje i przymus umawiania spotkań to kolejna żenada, tym bardziej, że nie jest to obowiązkiem pracownika wynikającym z umowy. Cele sprzedażowe z których codziennie się jest rozliczanym. 50 maili dziennie od przełożonych dlaczego nie ma wyniku i dlaczego Pan, któremu sprzedaliśmy kredyt nie otworzył ROR. Praca dla ludzi, którzy uwielbiają brak kreatywności, jednotorowość i nonsensowne wykonywanie powierzonych "zadań". Regularne zostawanie po godzinach, chociaż w ofertach często napisane jest "work-life ballance" - jednym słowem kolejny żart. Jednak zdecydowanie największym żartem są niedopowiedzenia podczas sprzedawania kredytów lub produktów inwestycyjnych, które są wręcz doskonałe! Nic tylko zarabiać. Jednak pytanie - czy którykolwiek z przełożonych włożył choć minimalną kwotę wejściową w któryś z tych doskonałych produktów? Omijać szerokim łukiem.

Krzysztof
@Janek

Bardzo pomocna opinia, pracowałem w tym Banku i na prawdę odradzam wszystkim.

bbb4
@Janek

czy możesz mi napisać czy jesli podpisze lojalke na 18 miesięcy będę mogła odejść bez płacenia jeśli praca nie będzie mi odpowiadać np. po paru miesiącach?

Janek
@bbb4

Wg prawa nie.

somik

Pracuję od paru lat, praca jest zupełnie spoko, normy da się wyrobić, a ludzie w pracy fajni. Ogólnie spoko

Aleksander

@szary, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w banku Getin bank. Czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię o tym miejscu pracy? Napisz coś więcej i przedstaw bardziej szczegółowo kwestię świadczeń dodatkowych oferowanych przez bank dla swoich pracowników oraz jaka atmosfera panuje pomiędzy kierownictwem banku a podległymi pracownikami.

Aleksander

@rado, dziękuję za wyrażenie opinii na temat banku Getin bank. Czy możesz swoją wypowiedź rozwinąć w sposób bardziej szczegółowy? Napisz coś więcej na temat warunków jakie oferuje ten bank dla swoich pracowników. Twoja opinia i przekazane informacje będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

rado

Dobry pracodawca moim zdaniem. Wszystko jak powinno być.

Aleksander

@zalak, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w banku Getin bank. Czy możesz napisać na jakim konkretnie stanowisku pracujesz w tej placówce? Co należy do Twoich obowiązków? Opisz swoją opinię w sposób bardziej szczegółowy, ponieważ na chwile obecną jest ona bardzo ogólna nie poparta konkretnymi argumentami. Zachęcam do dyskusji, która będzie pomocna dla osób poszukujących informacji na temat tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Getin bank - Kraków

Getin bank