trans arturex

Łódź

Opinie o trans arturex

miejscowy 2010-09-17 19:58:28
[usunięte przez moderatora]nikomu nie placi!!! ani kierownikom ani pracownikom. pracowalem u niego miesiac na szczescie zorientowalem sie na czas ze to firma ratuj dziada. ciekawe kiedy wyrwe [usunięte przez moderatora] kase. lepiej jest isc na kuronia tam masz pewne 500zl
były pracownik 2010-10-15 13:05:35
tak to prawda firma ta nie płaci ludzie robią a na kase nie idzie sie doczekac zawsze brakuje. ja mam jeszcze nie wypłacone a czekam już 2 miesiace . omijajcie ta firme z daleka
zbulwersowany 2010-11-06 20:26:55
Jedyne słowo jakie w tej chwili przychodzi mi do głowy to [usunięte przez moderatora] który powinien zniknąć jak najszybciej z polskiego rynku!!!!!!
Następny zrobiony 2010-11-08 18:48:24
Firma nie płaci wiecznie nie ma kasy jak pracujesz bez narzekania to może 200 zł dostaniesz raz na dwa tygodnie. Tym którzy się zwolnili a byli na tyle głupi żeby pracować dłużej wiszą po 9000 zł i nie oddają.
kolejny nabrany 2010-11-15 19:46:01
Firma plajtuje a kasy pracownikom oddać nie mysli ten kto miał dług nie mógł odejsc bo kasy by juz wiecej nie zobaczył wiec tak wiekszosc brneła i dostawali ochłapy po 1000 zł w delegacji a praca po 12 codzienie przez soboty i niedziele ROZPACZ !!!!!!!!!!!!!!!!
były pracownik 2010-11-15 21:37:22
mija kolejny miesiac kasy brak telefony milcza [usunięte przez moderatora]
sąsiad 2010-11-28 17:23:12
trans-arturex [usunięte przez moderatora] lepiej zamiatać ulice jak tam pracować
anonim 2010-11-29 19:18:00
prawda to co piszÄ? byli pracownicy firma kt??ra mia??a potencja?? na miarÄ? 21wieku zarzÄ?dzanie ??redniowiecze a jakie BAJKOPISARZE? te?? nie mogÄ? odzyska
z daleka 2011-04-02 17:56:56
To dziad jakich malo [usunięte przez moderatora] pracowalem tydzien ale wyczulem ze jest cos nie tak i zwinolem naszczescie wspolczuje tym co zostali tam na dluzej [usunięte przez moderatora]
znam go 2012-02-09 13:13:45
TEN PAJAC JEZDZI SAM NA ŁYSZKOWICACH MA BODAJRZE 5 AUT UKRYWA SIE POD INNYM TRANSPORTOWCEM MA RENÓWKI.KOMORNIK MU RESZTE ZABRAŁ TAKI [usunięte przez moderatora] POWINIEN IŚĆ DO PUCHY !!!!!!! BANKRUT!!!!!!!!!
kierowca c 2012-10-10 16:58:40
czy jest taka Osoba pokrzywdzona przez firme Arturex? mi też nie wyplacil troszke kasy i jestem z kolega zmuszony go dopasc z kolegami takimi co sie trudnia tym
kierowca 2013-03-10 15:01:16
kierowca c - 2012-10-10 16:58:40

czy jest taka Osoba pokrzywdzona przez firme Arturex? mi też nie wyplacil troszke kasy [usunięte przez moderatora]
samochody arturexa jeżdżą na fabrycznym koparka volvo też także firma ma sie dobrze
były 2013-08-25 14:29:11
Kolego masz sprzeczne informacje ponieważ ci co długo pracowali widzą ze firma była porządna a jak firma plajtowała to jak wszędzie opóźnienia z płatnościami itp ja pracowałem 4 lata i złego słowa nie powiem na tę firmę
Ja 2014-06-29 11:51:09
z tego co wiem z końcem roku 2013 zamknięta działalność. Obecnie są licytowani przez komornika
tomek 2015-02-06 16:59:50
mi też niestety ten link nie działa, hmm może jest usunięty albo coś takiego? albo niedostępny dla wszystkich jest też? no ale faktycznie jak na to sporzeć to sprawa jest faktycznie troche podejrzana, bo jednak nie wydaje mi się, żeby firma nagle zniknęła z rynku? mam nadzieje, że jednak nie zwolnili tak z dnia na dzień pracowników.
łysy 2015-04-30 18:08:55
Cześć koledzy tzymac się z daleka teraz się nazywają trans- kamil prowadzi jego żona są po rozwodzie banda oszustów brak roboty wolne nie płatne a obiecywał góry złota teraz jak zacząłem się klucic o swoje to mnie zwolniła zgłaszam sprawę do inspekcji pracy omijajcie firmę trans -kamil z daleka
ig 2016-05-18 12:49:46
hej hej, ciężko stwierdzić ostatnimi czasy. Sądzę, że trans arturex często szuka kierowców, może warto tam zadzwonić
Zostaw swoją opinię o trans arturex - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie trans arturex