Bemag Delikatesy Centrum

Leżajsk

Opinie o Bemag Delikatesy Centrum

ok 2010-10-13 16:14:59
HA HA HA dobry dowcip.Składki na prezenty były dobrowolne i nikt nikogo nie zmuszał.Kto chciał to dawał a teraz wypominki......Pracuje nas dosyć sporo a umowa jest po zrobiniu badań.A kierowniczka (usunięte przez moderatora) pracuje najwięcej z nas i jeszcze nigdy nie było żeby jej oddawać 10 %!!!!!!! Bzdura i oczernianie. A pensja taka jak sobie ktoś wypracuje
nick 2010-10-29 21:00:23
Chyba pracujemy w innej firmie. Zgadzam się z pierwszą wypowiedzią (anonim). Składki dobrowolne??? Jasne, ale jest lista i kto nie da jest wrogiem pani (usunięte przez moderatora) i wypłata bez premii (ok. 3miesięcy). Ona pracuje najwięcej??? Kiedy??? Jak przyjeżdża któryś z szefów??? Inaczej nie wychodzi na sklep, tylko ze "swoimi pupilkami" na zaplecze na papierosa (ok.15 razy dziennie)....
29,10,2010R 2010-10-29 21:42:46
I KTO TU OCZERNIA KOGO? CO JEST OCZERNIANIEM, FAKTEM JEST ŻE ZRZUTY NA PREZENTY SĄ I BĘDĄ PRZECIEŻ NIKT SIĘ NIE WYŁAMIE BO PRZECIEŻ ZA SAMO TO MOŻNA JUŻ PODPAŚĆ I CO...?I ZNOWU WYPŁATA BEZ PREMII? ALBO PRZYJAZD KTÓREGOŚ Z SZEFÓW OZNACZA-ŻE P.BOŻENA NARESZCIE WYŁOŻY 3BATONY NA PÓŁKĘ I TO MA BYĆ TAK ZWANA PRACA ZA KTÓRĄ OTRZYMUJE PENSJĘ-DLA MNIE CAŁE DC TO MATRIX
CBŚ 2010-10-29 22:27:26
Jak to jest że w innych sklepach pracują ciągle jedne i te same osoby natomiast w DC Klasztorna 4 nie pamiętam twarzy osób tyle ich tu było a co dop.imiona? Ale selekcja na zwykłego kasjera ew.magazyniera odbywa się tak jak by ta osoba miała pracować w INSTYTUCJI PAŃSTWOWEJ.na obecną chwilę jest bajzel na kółkach
7 2010-11-05 17:23:12
PRACUJĘ JUŻ TUTAJ DŁUGO I NIE NARZEKAM TAK JAK INNI.JAK W KAŻDEJ PRACY JEST CZASEM LEPIEJ A CZASEM GORZEJ.PRZECIEŻ NIKT WAS NIE ZMUSZA DO PRACY ,ZAWSZE MOŻNA ZMIENIĆ FIRMĘ.A ODNOŚNIE SKŁADKI BYŁO ZEBRANIE I KAŻDY SIĘ ZGODZIŁ WIĘC O CO TERAZ CHODZI.LUDZIE OPANUJCIE SIĘ
anonim 2011-01-09 18:04:12
hm na ten temat to troche prawdy a troche nie.. to zalezy z której strony spojrzeć zeczywićie atmosfera w tym sklepie to nie jest najlepsza wszyscy tacy służbowi... ciagle coś robią odezwać sie do siebie nie można bo pewnie kierowniczka zobaczy i znowu wpadka w klepie powinno byc milo i sympatycznie trzeba sie odezwać do klijenta i uśmiechnąć sie :) a tam jak zauwazyłem juz nie raz zero jakiegoś wysiłku z tej strony nie wolno czy co czy zeczywiscie ta praca jest az tak męczaca ze juz nie ma na nic siły... chciałbym coś w tym wszystkim zmienić i taka prośba traktujcie ludzi tak jakbyscie chcieli zeby Was traktować.... serdeczny klijent sklepu:)
anonim 2011-02-12 21:27:27
Witam wszystkich byłych pracowników Bemag. Pracowałam w tym sklepie na klasztornej 9 miesięcy i niestety to co piszą inni pracownicy to wszystko prawda. To nie chodzi o zmianę firmy jak ktoś tam pisze wcześniej. Każda firma powinna przestrzegac kodeksu pracy w przeciwnym razie powinna ponieśc konsekwencje. I poniesie (usunięte przez moderatora) niech się pani przygotuje do zbiorowego pozwu do sądu. Wszyscy pracownicy pracują tam solidnie a (usunięte przez moderatora). Ale to się skończy. Pozdrawaim wszystkich pracowników tych pracujących i tych zwolnionych a wczególności tych którzy podpisali się pod pozwem. Pozdrowienia dla stałych dostawców, przedstawicieli i was drodzy klienci. Razem damy radę. Wielkie Dzięki.
bari 2016-05-18 18:41:00
Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Takie osoby złapią tutaj sporo doświadczenia
Zostaw swoją opinię o Bemag Delikatesy Centrum - Leżajsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bemag Delikatesy Centrum