Andrychowska Fabryka Maszyn SA

Andrychów

Opinie o Andrychowska Fabryka Maszyn SA

admin 2015-07-25 11:39:11
Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Andrychowska Fabryka Maszyn SA! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.
były pracownik AFM 2015-08-09 14:47:01
Wykorzystywanie pracowników do maksimum, mobbing, donoszenie na współpracowników do prezesów, zwalanie winy za błędy na współpracowników - takie warunki pracy oferuje firma Andrychowska Fabryka Maszyn DEFUM S.A.
konstruktor 2015-08-09 15:00:49
Rodzinna firma zatrudniająca tylko "znajomków" - przykład - (usunięte przez administratora) kierownik działu konstrukcyjnego, dyrektor techniczny, a mamusia -(usunięte przez administratora) - w radzie nadzorczej. Czyżby zbieżność nazwisk przypadkowa ?
Pracownik 2015-12-21 08:48:06
Mam pytanie do pracowników firmy Defum. Jak działa u was system IPO? Bo czytałem że macie go wdrożony. Jakie są opinie wśród pracowników? Ułatwiło wam to prace czy wręcz przeciwnie? Jestem bardzo ciekaw waszych opinii .
ja 2016-04-12 12:34:32
Firma "orająca ludźmi", współpracownicy wbiją nóż w plecy przy pierwszej okazji, na porządku dziennym donoszenie. Nie polecam pracy tam, szczególnie w biurze konstrukcyjnym u Pana (usunięte przez administratora)którego mamusia jest w radzie nadzorczej. Daje założenia projektowe a jeśli coś jest nie tak to wypiera się i zwala winę do prezesa na pracownika.
gajao 2016-04-24 14:52:32
obecnie do fabryki przyjmują tylko ludzi na magazyn, głównie do pakowania ich produktów no i też w godzinach nocnych.
Zostaw swoją opinię o Andrychowska Fabryka Maszyn SA - Andrychów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrychowska Fabryka Maszyn SA