Lewiatan

Opole

Opinie o Lewiatan

zibiasz4 2010-02-15 17:34:32
Chcecie pracować w Milea firmowanej przez Maro Markety gen Maczka ? panuje tam nie tylko [usunięte przez moderatora], bo 1000 zł + ewentualnie 50 zł premii, to naprawdę śmiechu warte. Kierownictwo dosłownie znęca się psychicznie nad pracownikami. Tymi nowymi. Bo ci starsi mają chody. Moja żona pracując tam, płacze prawie codziennie. Pani W[usunięte przez moderatora] tak skuteczne zastrasza nowe pracownice, że te w strachu muszą nosić pampersy bo od kasy nie można na 5 minut odejść.
Coś dodać?
Ja mężczyzna mówię nie.
Kobiety opamiętajcie się i nie dajcie z siebie robić niewolników.
Sklep gen Maczka Poznań
huhih 2010-05-17 23:36:11
O tak z tym się zgodzę w innych marketach jest tak jeżeli ma się" chody " u kierowniczki sklepu ma się super i premia wysoka i nawet wódki można się z nią napić podczas pracy a jeżeli niema się takich chodów to dosłownie [usunięte przez moderatora] kierowniczka zrobi wszystko aby zwolnić daną osobę ale nie sama bo tego się boi tylko przed panią Joannę tak długo szuka haków aż coś wynajdzie byle jaka błahostka a nie mówię już o tym jak kierownik sklepu podpisuję listy za pracowników że niby dostali wolne a wcale tak nie było [usunięte przez moderatora] .
Pracownicy są traktowani jak śmieci czyli jak to jedna kierowniczka z marketu określiła " odrzuty z Pewexu"
anonim 2011-01-22 21:51:22
praca w lewiatanie jest chorą praca!! zgadzam się z poprzedniczką, jeśli nie napijesz się z kierowniczką to wtedy zwolnią cie za byle [usunięte przez moderatora]... tylko Ci, ktorzy '[usunięte przez moderatora] kierowniczkom, mają pewny etat! ;/ te ktore są w dobrych kontaktach z kierownictem idą na zaplacze i z nimi konwersują nawet cale 8 h, a Ty musisz za nie stac i za nie robic, bo one cos tam musza zrobic akurat w tym czasie a w rzeczywistosci ida na zaplecze i gadaja z kierwniczkami. a potem jest jeszcze ze nie robisz nic, tylko sie obijasz, bo maja te swoje super kamerki na zapleczu i Cie obserwuja i jak nagle stoisz i obserwujesz klientow to jest ze nic nie robisz i wtedy kierowniczka wyrasta nagle spod ziemi i czemu nic nie robisz tylko stoisz... i nagle wielkie halo, ze moze bys sie wziela do pracy bo nic nie robisz.. ogólnie rzecz biorąc i podsumowując nie radze pracować w tej firmie.. a dokłądniej w Krakowie. Zastanówcie się czy chcecie naprawdę być tak poniżane!!
xyz 2011-03-28 09:14:12
jezeli moj wpis uratuje chociaz jedna osobe od tego [usunięte przez moderatora] to bede zadowolona
Maro Markety firma ktorej nalezy unikac wypłata wynosi 1000 zl doslownie a pracownicy tam sa ponizani. Uważani sa za [usunięte przez moderatora] i leni. Za kazde straty trzeba placic nadgodziny nie sa wyplacane i premii zadnej tez nie ma. Kiedys uslyszalam bardzo fajne zdanie od pracownika sklepu a mianowicie cytuje"Juz wole isc zebrac na ulice niz pracowac w tym [usunięte przez moderatora]" Mam taki apel do pracownic zrobcie cos z tym i sie nie dajcie. Nie warto tracic zdrowia na ta prace.
lewiatan lipno kościuszki 2012-12-30 09:53:23
Podobna sytuacja jak się media za to wezmą to może coś pomoże jak w Biedronkach,i to Polska sieć handlowa!
jasia 2016-05-20 21:06:04
nie wiecie jakie warunki zatrudnienia firma Lewiatan proponuje swoim pracownikom @we ?? W ofercie pracy dla kasjera - sprzedawcy nic nie podali, tylko tyle, że poszukują i istnieje możliwość przeszkolenia.
Zostaw swoją opinię o Lewiatan - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lewiatan