Opinie o EKOTRADE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy EKOTRADE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w EKOTRADE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOTRADE w Poznań

Krzysztof Minge

Zawsze tak jest że najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy nawet nie przepracowali w firmie ani 1 sekundy. Pracuję tu kilka lat i mam zamiar popracować tu kolejne lata,ale tak zawsze jest,że najwięcj mówią Ci którzy nie maja nic do powiedzenia ani nic nie wiedzą.

@Krzysztof Minge

(usunięte przez administratora)nic się nie zmieniło! Nieterminowe wypłatę zawsze po czasie! Zawsze brakuje kasy nie do odzyskania! Różnie wypłacają każdego miesiąca inaczej to w etacie to w zleceniu już sami nie wiedzą jak(usunięte przez administratora) Zawsze zwalaja wszystko na księgowa która ucieka na L4! Nie polecam stanowczo odradzam! 30 lat (usunięte przez administratora)Brawo wy!!!

Damian

Odradzam współpracy z tą firmą z prostego względu. -- Brak kwot w umowach o pracę oraz zleceniu -- Brak aneksu do umowy , nie ma nawet stawki godzinowej -- jest za to kwota podana w umowie zleceniu że to tysiąca złotych może firma odciągnąć z wypłaty z różnych powodów s zawsze coś można wyszukać . Kombinatorstwa w tej firmie wychwyciłem na samym początku zatrudnienia ale dogadać się z nikim nie szło . Ewidentnie ludzie od zatrudnień boją się prawdy . Pracować należy wiedzieć za co i na jakich zasadach ogólnych i warunkach . Chyba to normalne i nic w tym dziwnego

Bartek Nowy wpis

Firma krzaczor przynajmniej oddzial gdynia i gdansk brak wyplat na czas,zanizone wynagrodzenia. Wezwanie do zaplaty wyslanie, spotkamy sie w sadzie

Jakie są warunki zatrudnienia w EKOTRADE?

Pracownik... Nowy wpis

Wszystko zależy od danego obiektu każdy ma inne wymagania co do pracowników ochrony.

Krzysztof Minge

Nie pisz bzdur ostatnie 7miesiecy i 4 razy wypłata po terminie kilku dni

pracownik Nowy wpis
@Krzysztof Minge

Pracuję w firmie Ekotrade mam umowę o pracę jestem zadowolony, solidna firma miła atmosfera pracy polecam .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EKOTRADE, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Ja pracowałam w tej firmie przez rok czasu nie mogę powiedzieć złego zdania o nich umowa o prace pieniądze na czas nadgodziny wypłacone bez (usunięte przez administratora) tylko jednego żałuje że nie wygrali przetargu mam nadzieje że za rok wrócą

Zlecenie

Krętacze, (usunięte przez administratora) Trzeba się prosić co miesiąc o swoje pieniądze.. Nigdy nie przelewają na czas pieniędzy!

Damian

Stefan

Witam, jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w Ecotrade w Poznaniu? Jakie dają umowy, czy wypłaty się zgadzają i są na czas?

Macie problem z nadgodzinami? Czy nadgodziny można odebrać jako dzien wolny od pracy?

Norbert

Będąc aktywnym na rynku pracy od ponad 20 lat, nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak nieuczciwą firmą, jaką jest Ekotrade, oraz tak niekompenentnumi osobami, które zarządzają firmą w Poznaniu. (usunięte przez administratora) kompletny brak poszanowania pracowników, nastawieni tylko i wyłącznie na swój zysk, bez względu na to, iż w ten sposób okradają swoich pracowników. Omijać z daleka tą firmę, a przynajmniej jej siedzibę w Poznaniu, choć opinie z innych regionów Polski, są także bardzo negatywne.

Wiktoria
@Norbert

Ale czemu uważasz, ze firma Ekotrade jest nieuczciwa? Nie wypłacili Ci wynagrodzenia? Czy czemu tak piszesz?

chips
@Norbert

W 100% prawda. Kilkunastoletni staż w ochronie na jednym obiekcie i zmieniające się firmy ochroniarskie, ale takiej jak Ekotrade Poznań nie spotkałem.Kierownictwo niekompetentne,nie wywiązujące się z obietnic przy rozmowach wstępnych,zmieniające warunki umowy w trakcie trwania umowy.Ważne tylko "słupki zysku" i slogan kierownictwa do załogi "bez was rade sobie damy".Na zadawane niewygodne pytania jedyna odpowiedz to "jesteśmy w kontakcie".

umowa o pracę jest nawet dla zwykłego pracownika ochrony . 1850 brutto.

Detektyw
@pracownik

Niestety nie ma umów dla zwykły pracowników . Tylko z grupami , jak zrobi sie nadgodziny to nie wypłacają . Oszukują na kazdym kroku i kłamią . Nie polecam tej firmy .

Wiktoria

https://www.gowork.pl/ekotrade,273735/praca podsyłam aktualne oferty pracy w Ekotrade. Czy według was warto pracować w tym miejscu? W obecnych czasach bardzo liczy się elastyczny czas pracy, czy w tej firmie można dopasować grafik do siebie?

bychu

nie masz racji @lurka wiele poważniejszych firm ochroniarskich wprowadza umowę o pracę dla swoich pracowników i nie tylko dyrektorów. 1850 zł to nie jest dużo ale i praca nieskomplikowana. I są wolne noce, i święta

czarny

Totalna porażka, walenie na kasie pracowników, sprzęt do pracy to złom totalny, zero zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom, (usunięte przez administratora)

myszka-miki

pozdrawiam kierowcę z czwartkowego ranka Poznańska - Kościelna zamiast na siłownię to na naukę jazdy(usunięte przez administratora)

WSM

Jeżeli tak zrobił to nie ma na gada określenia (ale chyba jest paragraf). Ale coś w tym może być bo jeszcze nie było przetargu a to coś już wiedziało jaki będzie miał nowy uniform. Nie ma co się dziwić nawyki z pierdla pozostają.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOTRADE - Poznań

• Jak się pracuje w EKOTRADE?

Zobacz opinie na temat firmy EKOTRADE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOTRADE?

EKOTRADE