Opinie o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Uniapol jest firmą działającą na rynku od 2005 roku.Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym dając zatrudnienie i zapewniając pracowników we wszystkich gałęziach gospodarki. Nasze standardy gwarantują precyzyjny dobór, elastyczność współpracy oraz oszczędność czasu i wydatków. Posiadamy biura w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Cenzorka

Ktoś napisał, że miał zamiar wrócić do firmy ale ten magiel go powstrzymuje. Tak własnie jest, że ludzie nie widzą swoich wad jedynie innych. To jest nieuczciwe nawoływanie do gnębienia innych ludzi. Myślę, że szefowie wiedzą jak pracuje koordynator i gdyby było coś nie tak reagowaliby.

Tchibo

A pan Ja Ja Nas, zawsze narzekał że prace zmienia że ma w dupi..wszystko a dalej pracuje z tego co wiem chodź już tam na pracuje wyzywa ludzi jednego dnia a drugiego koledzy szkoda że ma tyle lat i jak pamiętam opowiadał że był w pl szefem chyba marnym, druga sprawa tak nadawał na tą kaskę że taka i sraka nie będę tu wyzywała i powtarzała jego brzydkich słów a jak była pani Kaśka na kawie to tak jej w tyłek wchodził i się uśmiechał uważajcie na niego

tibo

Ona nigdy nie decydowała o zwolnieniach. Twoja wiedza jest jak ten twój komentarz - marna.

Tchibo

No to chyba czegoś nie rozumiem. Skoro jest "tylko" łącznikiem i nie jest decyzyjna, to co wyprawia?! Nie wiem czy wy się ludzie czasem zastanawiacie co piszecie? Idąc tym tokiem myślenia rozpoczynamy cykl wchodzenia w tyłek panu Grzegorzowi raz w miesiącu?

Tchibo

Widze ze sie w Tchibo nic nie zmieniło. Przez chwile chcieliśmy z Partnerka wròcić ale chyba nie ma sensu. Po komentarzach widac ze ludzie sa jeszcze gorsi. Czytalismy co tu pisze i szok. Wychodzi na to ze pracowaliśmy na innym zakładzie. Jakos nie mieliśmy zadnych problemow ani z Tchibo, ani z Heinzem ani Uniapolem czy koordynatorem. Praca cieżka ale bywały gorsze. Gonia z lajstungiem jak jest słabo. Wszedzie tak bywa i nie ma sie czego dziwic. Jak wyskoczyl nam pilny wyjazd do Polski to byl problem zeby urlop dostać ale udało sie. Załatwiliśmy to co musieliśmy. Ale to co bylo najgorsze to zachowanie ludzi na zonach. Powiesz coś na jednej na kolejnej juz wiedza. Po swojemu. Taki głuchy telefon. Ktos tu dobrze napisał : Tchibo 2017-05-26 00:33 Wy wszyscy jesteście siebie warci jeden na drugiego gada a sam nie lepszy więc się zastanówcie nad sobą a nie innymi bo o was też gadają głupoty.

haaaa
@Tchibo

Brawo! Rzeczowo i zgodnie z prawdą kolego

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Kongo

A ty jak....bowski do czego się nadajesz?! Do bycia błaznem zakładowym. Jak cie Haidi jedzie na zonie, to taki chojrak nie jesteś, a "u góry" płaszczysz się jak padalec.

Kongo

Kolejny cwaniak, co głośny pitrafi być tylko pod nickiem na forum. Jakoś nie słyszałem żeby na zebraniu ktokolwiek gębę otworzył i nadawał na koordynatora. Sami z siebie idiotów ludzie robicie.

Paulina

@Anita, a jak oceniasz samą współpracę z AP Uniapol Development Sp. z o.o.? Czy podczas wyjazdu mogłaś liczyć na pomoc Agencji? Czy miałaś zapewnione wsparcie, czy byłaś zdana na 'samą siebie'?

Emilka

Na 1 rzut oka widać że pisał to ktoś z upośledzeniem umysłowym a nie Anita. No ale coś musisz robić człowieczku poza ciśnięciem normy w tchibo. Czekam aż się tam nawzajem pozabijacie za 1200euro xd Pozdrawiam Emi TA KTÓRA TAKŻE UCIEKŁA DO POLSKI :*** ;D

Tchibo

Niech wywala z naszej zmiany tego Grześka co przyszedł do nas nie nadaje się do niczego a na domku zrobił taką Grande po pijaku że dziewczyna go wywaliła z domu i słusznie np to pijak i jak wypije to ręce podnosi do kobiety

Paulina

@Henry wszystkie oferty pracy AP Uniapol Development Sp. z o.o. za granicą możesz znaleźć na ich stronie internetowej: http://uniapol.com/szukasz-pracy/oferty-pracy-z-zagranicy/ Można znaleźć również ogłoszenia do pracy w Niemczech.

Henry

Czy AP Uniapol organizuje jeszcze pracę w Niemczech? Wiem, że brali ludzi na wózki widłowe i suwnice ale teraz nic nie namierzyłem. Może ktoś wiei mógłby podpowiedzieć?

Dawcio

No to leci fala pozytywnego hejtu . Co tu komentowac .hehe .Das ist Tchibo

Seba

Witam Łyku byku, sposiony bo się powodzi nie żyje z miesiąca na miesiąc jak ty he, chłopaku widzę że mało wiesz he miałem spiny z korynatorem bo sobie nie dam w kaszę! jak ty po kątach narzekasz jaki to korynator itp a w oczy nie powiesz,Niemcy to się śmieją z takich jak ty, fajnie być klaunem a wśród mnie małpa więc mamy cyrk, donosi he he ,dzwoni do biura bo mam sprawy to dzwonię mam darmowe minuty he, weź się za robotę lepiej bo masz słabe normy jak tak dalej będziesz robił wolno to w niedziele i święta będziesz pracował, nie mam czasu na takich jak ty tyle w temacie a możesz sobie pisać co chcesz leje na to porannym moczem

Łuku
@Seba

Kolega widzę nawet treści nie zrozumiał. Co ma jedno do drugiego. Tą odpowiedzią sam się pogrążyłeś. Jedziesz po wszystkich łącznie z koordynatorem, a nawet nikt o nim nie wspomniał. Prostactwo i słoma z butów. "Powodzi się".... serio?! Trochę samokrytyki by się przydało. Skoro tak się powodzi to proponuję jak najszybciej lustro kupić i spojrzeć. Tylko etapami, powoli, bo możesz się wystraszy (usunięte przez administratora)

Hapor
@Seba

Ten kololo to porażka jakaś! Skąd oni go wzięli?! "Nie dam siobie w kaszę.", "wśród mnie małpa", serio? Jak widzę takie wypowiedzi, to nie dziwię się, że ten zakład ma opinię zbiorowiska idiotów bez szkoły. To tylko cytaty z jego wypowiedzi tutaj, a to jak poniża się na zakładzie, to inna sprawa. Niemki i ukrainki nie chcą żeby do nich mówił cokolwiek, bo jest chamem i prostakiem, a jego gadka jest żenująca dla innych. Osobiście słyszałem jak odzywa się do kolesia, który mógłby być jego ojcem. Debil umie tylko caki, caki, a resztę rzuca po polsku i myśli, że jest zabawny. Powinien dostać dawno w pysk za takie teksty. Zero szacunku i ogłady. Zero wychowania z domu. Rodzinka musi się go nieźle wstydzić. ... a jego dziewczyna? Laska co Ty robisz z tym kretynem?! Każdy inny jest lepszy, bo nie jest nim.

Łuku

Usuńcie z naszej zmiany tego spasionego idiotę. Nie chcieli go na drugiej zmianie, to wpakowali go do nas i teraz tu bruździ, donosi i robi z siebie debila. Myśli że jest zabawny a polacy i niemcy śmieją się z tego klauna i jego głupoty. Chwali się jaki to jest bogaty i zarobiony a tylko jego laska zap...rza a on sie obija. Uważajcie na niego, bo co chwile do uniapolu dzwoni i ściemnia na temat ludzi i pracy. Omijać konfudenta z daleka.

Paulina

@Grażyna wszystkie oferty pracy możesz znaleźć na stronie internetowej firmy: http://uniapol.com/szukasz-pracy/oferty-pracy-z-zagranicy/ Które stanowisko konkretnie Cię interesuje?

Cenzorka

AP Uniapol Development działa od 2005 r dla pracowników tymczasowych. Agencja rozszerzyła działalność na Francję, Niemcy a także Belgię, może warto porozmawiać o konkretach?

Krokodyl

Witam czy ktoś się wypowie konkretnie o pracy w tchibo w Norymberdze? Pytałam panią z biura czy faktycznie jest tak źle jak piszą niektóre osoby to zakończył się kontakt z ta kobieta. Pozdrawiam

Zbigniew

Korzystałem wielokrotnie z pośrednictwa AP Uniapol Development i nie narzekam. Wprost przeciwnie byłem zadowolony z pracy i z płacy. Żadnych problemów ale myślę, że ja również nie robiłem z niczego problemów i dlatego inni postępują ze mną ok. Mam naturę pracowitego człowieka.

Tchibo

Witam wiem że czytasz to bo kiedyś mówiłeś że ludzie piszą wiec . Panie Rafale taki spokój teraz na zmianie naszej jak ciebie nie ma to ty obgadywałeś innych jaki kto nie jest nie będę wyzywała tu szkoda że pan ma tyle lat krótko robiłam na pana zmianie ale to z Pana się śmieją bo pan do tej hańcuwki tak dziobał itp a pan już nie robi a tak się pan czuł pewnie najpierw patrz na siebie jaki jesteś później na innych pozdrawiam z polski też tylko z urlopu

Zostaw merytoryczną opinię o AP Uniapol Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AP Uniapol Development Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Uniapol Development Sp. z o.o.