Opinie o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Uniapol jest firmą działającą na rynku od 2005 roku.Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym dając zatrudnienie i zapewniając pracowników we wszystkich gałęziach gospodarki. Nasze standardy gwarantują precyzyjny dobór, elastyczność współpracy oraz oszczędność czasu i wydatków. Posiadamy biura w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Ogarniacie może co tak ostatecznie z tym Krakowskim oddziałem? Podczas szukania pracy w Poznaniu i tu wpadłam. Opinie tutaj na lata się urwały a jak sprawdzałam ten temat w Internecie to wyszło, że firma ma i tak status „w likwidacji” pytanie tylko co było ostatecznym powodem i co się stało wtedy ze wszystkimi zatrudnionymi?

koniu Nowy wpis

witam czy to tama firma ktora miala oddzial w krakowie??pozdrawiam

Darek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jeśli ktoś pracuje dobrze to w firmie nie będzie narzekał!!

JAJAJANASA Nowy wpis
@Darek

O ile nie ma żadnych ambicji i jest robolem z natury to idealna praca pod niemieckim Panem :) Nawet mi Was kie żal.

JAJAJANAS

Jak tam polaczki u Was? Często się zastanawiam pijąc kawkę w biurze o 10, że już musicie tam pracować od 5 godzin :D Bardzo mnie motywuje do pracy u siebie a nie u niemieckiego Pana, co polaczków ustawia jak dzieciaki na wycieczce przed autobusem :) Nawet mi Was nie szkoda. Nie pozdrawiam bydlaka z Chorzowa, ale Kunę to bym zapiął w tej kuperek :)

@JAJAJANAS

Swoim wpisem łamiesz regulamin forum https://www.gowork.pl/regulamin Nie można tu nikogo obrażać, ani podawać danych osobowych innych osób, po których mogą być rozpoznani. Poza tym forum Gowork.pl nie jest miejscem na opinie pisane nie na temat i w takim tonie. Wpisy niezgodne z regulaminem mogą być usuwane. Jeśli wiesz coś na temat sytuacji w firmie AP Uniapol Development, zachęcam do merytorycznego komentarza z zachowaniem kultury wypowiedzi.

No debil
@JAJAJANAS

jestes taki meski ! siedzisz i piszesz rzeczy w necie zamiast powiedziec to w twarz . U niemieckiego pana ?XD to wszystko mowi za siebie

JAJAJANASA Nowy wpis
@No debil

Jak tam w te upały zwierzaczki? Ktoś został ze starej gwardii niewolników? Umieram z ciekawości co u Was Untermensche?

NormalnyCzlowiek

Czy ktoś w końcu wie jak to jest z tymi notami księgowymi gdzie każą płacić za rozliczenia podatku, których nikt nie kazał robić? Dostałem taki list gdzie mi każą aż ponad 300 euro płacić. Oczywiście uważam, że to jakiś przekręt i w żadnym razie nie mam zamiaru tego płacić, jako że nic w tej sprawie nie podpisywałem i nie życzyłem sobie żadnego rozliczenia. Ma ktoś jakieś pewne informacje o co z tym chodzi?

weriusz
@NormalnyCzlowiek

Ja też dostałam taką notę podatkową do zapłaty. Robiłeś coś z tym ?

NIE POLECAM PRACY NA MAGAZYNIE W TCHIBO!!! Strata czasu i pieniędzy na wyjazd. Po 3 dniach szkolenia z partnerem zostaliśmy zwolnieni, nie wiedząc dlaczego. Nikt nam nie zwracał uwagi czy coś źle robimy, także nie wiemy co było powodem zwolnienia. W sumie tyle co się szkoliliśmy pod kontrolą innej osoby... Pracowaliśmy wcześniej w Holandii i Anglii ale takiego braku organizacji i nieposzanowania pracownika jeszcze nie widzieliśmy. Na kwaterze hałas, nie szło odpocząć po drugiej zmianie. Normy bardzo wysokie bo aż 800 produktów na godzinę do zapakowania, w tym między czasie rozcinanie kartonów, sprzątanie magazynu, przerzucanie palet, zamykanie skrzynek czyli średnio wychodzi około 14 produktów do zapakowania na minutę! Czasami się to udaje gdy ma się np skarpetki do spakowania. Codzienne analizy norm i gonitwa polaków kto zrobi większą normę, a przecież PŁACONE JEST NA GODZINĘ A NIE NA AKORD!! Totalny wyścig szczurów i popisówka przed innymi kto zrobi szybciej i więcej zamówień. Praca raczej nie dla kobiet. Kontakt z koordynatorem bardzo słaby. Ogólny brak organizacji. Odradzam dla Waszego dobra.

Tobie

Pracowników potrzeba dużo, ciągle są rekrutacje, bo ludzie odchodzą zdziwieni, że trzeba pracować. to praca na magazynie, ale jak ktoś chce pracować, to spokojnie przepacuje cały kontrakt

Mnie i mojego chłopaka spotkało dokładnie to samo, po trzech dniach pracy zostaliśmy zwolnieni przez SMSa od naszego koordynatora, który otrzymał niby informację od Tchibo, że nas wyrzucają, bo ja nie wyrobiłam normy a mój chłopak bo jestesmy para i nie moga tylko jego zostawić... Strasznie dziwna sytuacja. Zresztą z naszej kwatery pozostałe 5 osób zwolnilo się po tygodniu na własne życzenie, więc może dobrze się stało. Zaraz następnego dnia znaleźliśmy inna pracę i jak narazie wszystko jest ok. W ogłoszeniach piszą, że w Tchibo nie wymagają języka niemieckiego, ale po angielsku w tej firmie nikt nie rozmawia i jak nie mówisz po niemiecku to mają cię za nikogo i patrzą z góry. Ogólnie nie polecam, jest taki wybór ofert pracy, że na pewno każdy znajdzie coś lepszego. Pozdrawiam

Siemanko jak jest z zarobkami tam w Norymbergi ??

Patryk

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Norbi

Skąd takie rewelacje macie? Na ich stronie wszystko jest normalnie!

iloveheidi

co do komntrzy o p pani Haidi bardzo nie zgadzam ja sie. Cudowana babka, dba żeby każdy robil tyle na ile go stać, zawsze uśmiechnięta, chodzi, informuje jak woda jest, a zapach. perfum 1 klasa. a no j uwaga na grubego co popić lubi, skojarzycie po tym ze kuleje. wredny pantoflarz. krzyczy szmela sznela, a sam nic nie robi. jak nie wiecie który to twn co wiecznie krzyczy GOŚKA GOŚKA. GOŚKA DAJ COLI. Pan koordynator M. Suoer czlowiwk, poinformowany, wierzy w pracownika. motywator. a Pani z display, p szkoda. „królowa dosplay” jak to na zonach mówią. a krzyczy, konfi, ona ma władze. nieoficjalna oczywiście. taka siwa. ps woda na kantynie to jest jakas pyszna jakbym nie wstydziła siw to bym do domu brała, taka dobra. to sie chwali. nigdy w robocie spragniona nie byłam. ps niemcy sie nie myją, uwaga na nosy i kłuje w oczy. wyczulenie niemca juz w bramach tchibo. niegodne. ja janas super. justi tez. i ludzie niesamowici, goscinna atmosfera. materiały na długoletnie przyjaźnie. zaufać mozna, nic nie wychodzi na magazyn. sekret to w tchibo swietosc. wasze negatywne komenty, to pewnie or tych co wie lenia. a i nigdy nie słyszałam żeby ktos, za przeproszeniem, (usunięte przez administratora) lizał. tutaj każdy sobie równy. nikt nikogo nie obraza. praca w tchibo to przyjemne z pożytecznym. mam kasę i mam tez frajdę. szkoda ze musiałam sie zwolnił jakos czas temu. dorotka jak czytasz, to wiedz se ty moja faworytka.

zzz

szkoda

Joanna

Szanowni Państwo, Agencja Pracy Uniapol nie istnieje od półtora roku. Zaskakujące, że wciąż tak o niej głośno. Niektóre osoby chyba nie wiedzą gdzie aplikują i gdzie podpisują umowy.

Paulina

@Zainteresowany, co konkretnie słyszałeś o firmie AP Uniapol Development? Jakie słowa innych osób zachęciły Cię do tego by wziąć udział w dyskusji o tej firmie na forum?

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię. Warto aplikować?

Jak tam na magazynie w te upały? Heidi i ketchup Heinz jeszcze Was gnoi czy jakiś inny niemiecki pan? Jak tam u Janasa i u tego blond bydlaka z Chorzowa? Dalej po 200% normy robią za darmo? Proszę o raport.

Wojtek

Jak się komuś nie chce pracować to tak odradza!!!

Ja ja nas Tchibo

Nie polecam pracy pakowanie kawy i odzieży Tchibo Neumarkt i.d.Opf. Porażka, i uwaga na ja ja Janasa donosi na lewo i prawo, jednego dnia wyzywa kune młoda od najgorszych,,,,,, a za dwa dni wchodzi jej w tyłek i tak do każdego uwaga na niego!!!

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy agencja ma jakieś prace dla kobiet?

Tchibo

Firma Uniapol i Axialus to pralnie brudnych pieniędzy. Okradaja na podatkach, i na wpłatach! Noty podatkowe które wystawiają to oszustwo! Zglaszajcie te sprawy do Państwowej Inspekcji pracy w Poznaniu!

Paulina

@gość nadal nie dostałeś pitu od firmy AP Uniapol Development? Jeżeli nie powinieneś to zgłosić odpowiednim służbom, bo jak wcześniej napisałam pracodawca ma obowiązek dostarczyć go do ostatniego dnia lutego.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Uniapol Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AP Uniapol Development Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
AP Uniapol Development Sp. z o.o.