Klima Bytom

Bytom

Opinie o Klima Bytom

asia 2010-10-09 16:35:35
śmieszna firma !! brak słów!!
Klim 2012-03-28 14:24:18
Nadgodziny i jeszcze raz nadgodziny. Fachowość mizerna kanciarze jakich mało ...
exWorker 2012-12-17 09:34:16
Szczerbaci to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] okradaja pracowników i klientów dopisujac kosmiczne naprawy na protokołach, pracujesz niekiedy po 300h w miesiacu i wiecej. A jeszcze Ci łaske robia ze zaplaca. Z daleka firma wyglada fajnie ale nie od srodku. Wielu klientów już stracili i beda tracić dalej bo to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ...!!!!! Odradzam do pracy jak i współpracy nie wieżysz zatrudnij sie i sam sie przekonasz
kris 2013-02-03 20:31:05
Hej [usunięte przez moderatora]!!!!!! Ja jestem długoletnim pracownikiem tej Firmy i pewnie niejest idealnie ale za nadgodziny mam wypłacane i zawsze na czas. A skoro już nie pracjesz to rozumiem twoje rozgoryczenie. Przykro mi.Moim szefem jest M.L i jest o.k .
exWorker 2013-02-04 19:26:29
Skoro jestes wieloletnim pracownikiem to Ty jestes [usunięte przez moderatora] ;-) a za nadgodziny moze płaca ale raczej na unowie tego nie masz;-)
korpecki 2014-10-11 21:42:20
płacą nawet za leżenie można sprawdzić był taki jeden co spał na dachu i kazał sobie zapłacić za nadgodziny powodzenia
MoDY 2015-06-03 14:21:46
Robiłem było spoko. Trzeba zapierdzielać ale wypłata zawsze 10-tego jest.
Arek 2015-11-29 20:55:21
Witam wszystkich,
NIE POLECAM tej firmy, nie będą was szanować, nie zarobicie chyba ze 350 nadgodzin (oczywiście nadgodziny liczone jako normalne godziny i dawane w kopercie).

Jeśli znajdziecie zadowolonego pracownika w KlimaBytom to znaczy, że za pare dni idzie do nowej pracy.

Jak się skończy umowa to dają ci albo na gorszych warunkach niż w okresie próbnym albo nowego frajera szukają.

Bernadeta - bardzo inteligenta, Jarek - bez nałogów, Rafał - hojny człowiek z dobrym żartem <- to są właściciele firmy.
Krzysztof 2015-12-13 13:23:34
Nie polecam, nie ma opcji dogadania się z szefami, prędzej czy później zrobią was w konia z pieniędzmi.

Po co ryzykować skoro inni zaryzykowali i się przejechali ??
ObecnyPracownik 2015-12-13 20:41:56
Wszystko fajnie wygląda na rozmowie przed rozpoczęciem pracy, później jest już nie tak fajnie ... to co było obiecywane nijak ma się do rzeczywistości ... A co do tego co pisał wyżej Arek "Rafał hojny człowiek" 100% racji "10 zł na rękę to jest przecież bardzo dobra stawka" ... Proponuję by pracodawcy Państwo Sz. zaczęli szanować w końcu pracowników ... bo pracować po 250-300 godzin w miesiącu to nie powinien być sposób by zarobić
Antyklima 2015-12-25 11:39:43
@oak

Jarek to ty bo nikt normalny prócz właściciela tej firmy nie chwali...
Banda całkowicie nie życiowych ludzi - szefostwo...
ObecnyPracownik 2016-01-11 19:25:43
Atmosfera fajna, ale nie wierzę w to że szefowie nie wiedzą o tym ile osób popija w robocie ... a co za tym idzie pewnie sami na to przyzwalają i pewnie przyzwalać będą...
Obiektywny 2016-10-08 11:52:15
KAŻDEMU kto tu zagląda, ODRADZAM pracy w Klimie Bytom chyba, że lubisz być wykorzystywanym, okłamywanym oraz poniżanym przez pracodawce to jest to praca dla Ciebie.
Szczerbaci wymyślili sobie aby płacić nadgodziny 50% swoim pracowniom musisz zaliczyć egzamin z chłodnictwa (ok 30 pytań zaliczyć trzeba na 80%). Nawet jeśli zdasz za szybko od przyjęcia egzamin (pozdrawiam Mateusza) to nie będą Ci płacić bo uznają, że mimo zaliczenia nie masz wystarczającej wiedzy. Jeśli nie zaliczysz egzaminu będziesz dostawać gołą stawkę na rękę niezależnie od tego czy to sobota czy 3-4 nadgodzina.Nadgodziny płacone wszystko na lewo pod stołem, trzeba liczyć samemu i dokładnie sprawdzać bo Pani Bernadetta lubi się pomylić o kilka stówek i wypłacić mniej a potem proś się i chodź za nią aby Ci pokazała ile godzin przepracowałeś. Tutaj nie ma czegoś takiego jak pasek z wypłaty, wszystko tajne przez poufne. A nie daj Boże źle się odbijesz w systemie zamiast wejście dasz wyjście albo nie odczyta Ci karty to masz dniówkę nie zaliczona i pracujesz charytatywnie a Klan Szczerbatych tylko zaciera dłonie na takie pomyłki. Po za tym bracia Jarosław i Rafał są bardzo aroganccy, dziury nie zrobią a krew wypiją, wywierają presję na pracownikach, żeby robić więcej, dłużej, szybciej, oczywiście zawsze starają się dokładnie umywać ręce ze wszystkiego. Płacą bardzo słabo, premie marne, potrafią dać 20 zł na miesiąc gdzie człowiek pracuje po 240 godzin w miesiącu.
Pozdrowienia dla Tadeusza A który usłyszał od Rafała Szczerby, że jeśli się nie nauczy pytań z egzaminu o chłodnictwie to nie będzie miał co do garnka włożyć. Te i podobne słowa nie są wyjątkiem tylko normą w tej firmie. Można by opisywać i krytykować długo. Tak jak na wstępie. ODRADZAM pracy w tym bagnie.
Na koniec pozdrowienia dla psa Cywila, najnormalniejszego z tej całej rodzinki.
mok 2016-10-08 16:22:57
1123 jak to gospodarza domu? hmm, brzmi ciekawe, tylko daj proszę namiar na to ogłoszenie i może też wcześniej napisz jakie są wymagania na to stanowisko
ktoś 2016-11-22 05:54:43
Witam. Również nie polecam tej firmy, Szefostwo baaaardzo opryskliwe, zero szacunku do człowieka. Po rozmowie i potraktowaniu mnie na tej rozmowie uważam, że iż mimo ludzie na"wysokich stanowiskach", poziom inteligencji, traktowania człowieka z szacunkiem wymaga dużooooo do życzenia. Niektórym przydałaby się lekcja dobrego wychowania.
Zostaw swoją opinię o Klima Bytom - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klima Bytom