PPI Gerhard Chrobok sp.j.

Toruń

Opinie o PPI Gerhard Chrobok sp.j.

norman175 2014-10-26 14:10:21
firma ppi chrobok,mialem kiedys o niej dobre zdanie ale to sie zmienilo niestety na gorsze,prezes nie liczy sie z ludzmi a warunki pracy dziadowstwo ,normalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
max 2014-10-30 14:40:51
Witam,
czy ktos moze jeszcze powiedziec cos wiecej o tej firmie?
lolas 2014-12-10 22:48:29
A co chcesz wiedzieć Max. Ważna jest jedna rzecz, przychodzi 10 dzień miesiąca i kasę masz na koncie, na ile się umawiasz tyle masz. Ostatnimi czasy w innych firmach jest z tym różni dlatego PPI trzeba za to pochwalić. Jeżeli jesteś pracowity i lubisz pracę w delegacji to sobie poradzisz. Pozdrawiam
Do lolas 2015-07-16 16:20:41
O czym Ty mówisz? chyba na urlop bezpłatny mozesz sie dogadać. Pochwał sie lepiej ile wyciągnoles chyba ,a raczej na ile to mozna sie "dogadać"
lolas 2015-07-20 14:47:49
Dobrze wiesz o co mi chodzi. Na tym samym stanowisku jeden zarabia 2 tysiące, a drugi 4. Wszystko zależy od tego czy potrafisz negocjować swoje warunki. Jeżeli nie jest się pewnym siebie i swoich umiejętności to niestety nie zarobi się tutaj dobrych pieniędzy.
do lolas 2015-07-20 20:24:30
Te kwoty to faktycznie jest co negocjować..fju fju.. za charówkę w delegacji. Ja lizać tyłka młodemu szefowi nie będę
lolas 2015-07-20 20:39:13
I bardzo dobrze, bo tu nie chodzi o lizanie tyłka. Poza tym kwoty podałem przykładowe, nie zaznaczyłem, że to max. Nie wiem kim jesteś ale pewnie sam znasz osoby, które zarabiają więcej, znacznie więcej. Poza tym dla jednego 3 tysiące to będzie dużo, a dla drugiego 8 tysięcy będzie za mało. Wszystko zależy od sytuacji życiowej i podejścia do życia. Pewnie są firmy, które oferują więcej, ale jest znacznie więcej tych, które oferują mniej. Sam pracowałem w firmie, która nie wypłacała delegacji, oferowała mieszkanie w starym domu, po którym biegało stado mysz i pensję wypłacała raz na 2 miesiące. Pracowałem też w firmie, która płaciła średnio półtora raza więcej. Mam więc jakiś pogląd na tę sprawę i wiem, że PPI nie jest najgorszą firmą na rynku, a raczej jedną z lepszych w swojej branży.
Mechanik 2015-07-22 15:48:07
To pewnie w ZRI myszy biegały po tobie. Nie czaruj rzeczywistości. Naprzyjmowało się ściemniaczy jak to napisałeś "negocjaotrów" i starzy poszli w odstawkę a, to my tą firmę budowaliśmy.
wiertacz 2015-08-12 14:37:29
święte słowa mechanik, a ze słów lolasa zaraz wyjdzie że każdy ma 5000 zł na rękę
były 2015-08-14 15:48:27
Nie mów, że jako wiertacz nie zarabiasz 5 tys na rękę.
staszek 2016-05-17 18:05:30
nie wiem @janka czy mowa o tej samej firmie, coś mi się nie zgadza miejscowość. Jednak widziałem ofertę o której mówisz i przyznam, że jest bardzo interesująca. Wiadomo, praca nie jest bardzo wymagająca jako konsultant. Musisz znać angielski i mieć doświadczenie z routerami i całą resztą.
Zostaw swoją opinię o PPI Gerhard Chrobok sp.j. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPI Gerhard Chrobok sp.j.