Opinie o ZOB Szczepanik w Krapkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ZOB Szczepanik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZOB Szczepanik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZOB Szczepanik w Krapkowice

Gustaw Nowy wpis

Nie można w ogóle znaleźć jakichkolwiek informacji o firmie, czy jeszcze działa, wiecie coś?

jarek Nowy wpis

tu nie ma czego się doszukiwać, widocznie ludzie nie tracą czasu na bzdury :) firma działa b. prężnie, co widać chociażby po tym jak wiele boisk czy obiektów zrobili

Opole Nowy wpis

Na opolszczyźnie, chyba wszyscy słyszeli o tej firmie budowlanej. Dają dużo pracy ale nie jest to praca łatwa - jak jestes pracowity to zarobisz a jak leń to w żadnej pracy nie bęxzie dobrze. Firma ma dobre referencje i zdobywa certyfikaty - oczywiście, że to o niczym jeszcze nie świadczy ale to już zadatki na dobrego i sprawdzonego pracodawcę.

andi Nowy wpis

najlepsza Firma na opolskim poprostu konkret

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ZOB Szczepanik? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Młodszy inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Technik

trzeba mieć doświadczenie

technik

Wszyscy na umowę o pracę. Praca w tygodniu tylko 8h i nie ma nadgodzin. Jeśli chcesz sobie dorobisz to są ekstra płatne soboty - opłaca się bardzo, bo za godzinę wychodzi dużo. Szef dba by pracownik miał ubranie, sprzęt, wodę, itp. Niech się wypowie któryś z pracowników co zarobił mniej niż 1 800 zł nie będąc pomocnikiem (czyli nic nie potrafi, a tylko pomaga innym). Wykwalifikowani pracownicy zarabiają więcej, bo robią swoją robotę sami i z mózgiem. Najlepiej wypowiadają się Ci, którzy nie mają pracy i chcą na budowie dorobić. Nic nie umieją, a narzekają, że 2 tyś. na rękę nie mają. Za co? Niech będą szczęśliwi, że w ogóle coś mają za "pomoc", a nie pracę.

Technik

Nie jest prawdą, że w firmie tej zarabia się minimalne wynagrodzenie. Szefostwo nie jest chamskie i nie traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) br /> A chwilowe zatrudnienie na 1/2 etatu było dlatego, że zimą były srogie warunki atmosferyczne i woleli tak załatwić sprawę a nie wysyłać na bezpłatne urlopy. Wtedy nic by nie dostali. Czy gdybyście sami mieli firmę, która nie ma zleceń lub stoi z robotą z uwagi na pogodę to trzymalibyście wszystkich pracowników na dotychczasowych stawkach? Jeśli tak to bankructwo murowane. Ile wtedy osób pozostałoby bez pracy?! Zakład pracy to nie instytucja charytatywna, żeby płacić to musie mieć z czego.

ktos

Nie zatrudniają na 1/8, 1/4, 1/2 etatu tylko chwilowo zmieniają na takie umowy. Jak już coś piszesz to pisz prawdę a nie półprawdę. Inne firmy zmieniają na ...0 etatu- czyli zwalniają. Napisz jak było wcześniej w porównaniu do innych firm z okolicy....

NIE POLECAM TEJ FIRMY DO ROBÓT ,ANI DO ZATRUDNIENIA

zatrudnij sie na 1/2 na 1/4 na 1/8 etatu polecam wysokie zarobki analogicznie do etatu 800zl, 400zl, 200zl oczywiscie kwoty podane sa brutto POLECAM SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

solidna, profesjonalna

Zostaw merytoryczną opinię o ZOB Szczepanik - Krapkowice