ZOB Szczepanik

Opinie o ZOB Szczepanik

anonim 2009-03-19 18:00:25
solidna, profesjonalna
563211098 2013-01-29 16:53:38
zatrudnij sie na 1/2 na 1/4 na 1/8 etatu polecam wysokie zarobki analogicznie do etatu 800zl, 400zl, 200zl oczywiscie kwoty podane sa brutto POLECAM SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
123 2013-02-06 22:21:11
NIE POLECAM TEJ FIRMY DO ROBÓT ,ANI DO ZATRUDNIENIA
ktos 2013-02-24 12:11:59
Nie zatrudniają na 1/8, 1/4, 1/2 etatu tylko chwilowo zmieniają na takie umowy. Jak już coś piszesz to pisz prawdę a nie półprawdę. Inne firmy zmieniają na ...0 etatu- czyli zwalniają. Napisz jak było wcześniej w porównaniu do innych firm z okolicy....
Technik 2013-06-14 16:28:35
Nie jest prawdą, że w firmie tej zarabia się minimalne wynagrodzenie.
Szefostwo nie jest chamskie i nie traktują ludzi jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> A chwilowe zatrudnienie na 1/2 etatu było dlatego, że zimą były srogie warunki atmosferyczne i woleli tak załatwić sprawę a nie wysyłać na bezpłatne urlopy. Wtedy nic by nie dostali.
Czy gdybyście sami mieli firmę, która nie ma zleceń lub stoi z robotą z uwagi na pogodę to trzymalibyście wszystkich pracowników na dotychczasowych stawkach? Jeśli tak to bankructwo murowane. Ile wtedy osób pozostałoby bez pracy?!
Zakład pracy to nie instytucja charytatywna, żeby płacić to musie mieć z czego.
technik 2013-08-05 21:04:26
Wszyscy na umowę o pracę.
Praca w tygodniu tylko 8h i nie ma nadgodzin. Jeśli chcesz sobie dorobisz to są ekstra płatne soboty - opłaca się bardzo, bo za godzinę wychodzi dużo.
Szef dba by pracownik miał ubranie, sprzęt, wodę, itp.
Niech się wypowie któryś z pracowników co zarobił mniej niż 1 800 zł nie będąc pomocnikiem (czyli nic nie potrafi, a tylko pomaga innym). Wykwalifikowani pracownicy zarabiają więcej, bo robią swoją robotę sami i z mózgiem.
Najlepiej wypowiadają się Ci, którzy nie mają pracy i chcą na budowie dorobić. Nic nie umieją, a narzekają, że 2 tyś. na rękę nie mają. Za co? Niech będą szczęśliwi, że w ogóle coś mają za "pomoc", a nie pracę.
Technik 2013-09-02 17:12:56
trzeba mieć doświadczenie
andi 2014-02-15 03:21:23
najlepsza Firma na opolskim poprostu konkret
Opole 2015-02-05 22:49:30
Na opolszczyźnie, chyba wszyscy słyszeli o tej firmie budowlanej. Dają dużo pracy ale nie jest to praca łatwa - jak jestes pracowity to zarobisz a jak leń to w żadnej pracy nie bęxzie dobrze. Firma ma dobre referencje i zdobywa certyfikaty - oczywiście, że to o niczym jeszcze nie świadczy ale to już zadatki na dobrego i sprawdzonego pracodawcę.
jarek 2016-05-21 11:44:51
tu nie ma czego się doszukiwać, widocznie ludzie nie tracą czasu na bzdury :) firma działa b. prężnie, co widać chociażby po tym jak wiele boisk czy obiektów zrobili
Zostaw swoją opinię o ZOB Szczepanik - Krapkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZOB Szczepanik