LFOON

Lublin

Opinie o LFOON

anonim 2011-11-08 12:52:26
anonim - 2011-11-08 12:48:31

Podłe koszmarne traktowanie nie polecam nikomu.
Ale swoich traktują ok

Oczywiście to jest LFOON- Lublin- czyli Lubelskie Forum Organizacjii Osób Niepełnosprawnych
anonim 2011-11-08 12:59:13
Koszmarna organizacja, nastawiona na pracę tanim kosztem, stażystów traktują jak tanią siłę roboczą do wszystkiego, sprzątnij, pozamiataj, umyj okna, zrób cherbaty, doskonale znaj 3 jązyki, rób prezentację , pisz projekty, rób grafikę tzn. banery, foldery, ulotki, stronę www lfonu i traktuj to jako zaszczyt swojego życia że my pozwoliliśmy ci u nas za darmo pracować(to jest tylko staż). Podłe koszmarne traktowanie nie polecam nikomu. Ale swoich traktują ok
### 2011-11-14 18:10:37
Ja również miałam staż w LFOON, graficzny myślałam że się czegoś nauczę okazało się że to ja mam być tym grafikiem!!! i to z super umiejętnościami, łącznie z założeniem strony (usunięte przez administratora)
Oczywiście wszystko było źle nie takie, koszarna atmosfera, podmiotowe traktowanie, brak nawet komputera do pracy, każdy jest szefem, dziewczynka na posyłki.
Na koniec usłyszałam że im nikt nie płaci za to, żeby mnie uczyli.
Nie nauczyłam się niczego straciłam 3 m-ce, cennego stażu.
Jestem osobą niepełnosprawną, liczyłam dni do końca stażu, aby odbudować własne siły i ponownie wiar w ludzi. KOSZMAR!!!
??? 2011-11-21 13:12:16
My byliśmy na stażu w lfoon w wakacje faktycznie kicha wszystko dla znajonych, a stażystów biorą żeby statystykę podnieść, ale takich żeby nie musieli zatrudnić po szkoleniach unijnych albo z OHP, owszem zatrudniają ale swoich znajomych traktują ich Ok a nas jak zapychacze!!
może wolontariat? 2015-11-29 03:28:12
jak mieliście staże to i tak się cieszcie, tam masowo dymają wolontariuszy w zamian za mydlenie oczu OBIETNICĄ STAŻU. na koniec i tak prezes was wezwie na dywanik i powie, że tak szczerze to cały czas byliście do niczego.
Anonim 2016-01-18 09:22:18
Ja stazuje. Napisz na majewa_91@op.pl
Wej 2016-05-19 18:37:58
No jak jesteś to muszę Ci powiedziec, że znajdzie się tutaj dla Ciebie praca, stanowczo się znajdzie, więc jesli tylko masz ochotę i czas, to ja Ci polecam próbowac za wszelką cenę, na pewno Ci jakoś to wyjdzie, nie widzę innej opcji niż to, że tak i już
Zostaw swoją opinię o LFOON - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LFOON