Opinie o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Teleaudio Dwa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleaudio Dwa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. w Warszawa

Hela Nowy wpis

Cześć, jak sprawdzani są teraz kandydaci dla stanowisko Administratora sieci i systemów Linux? Jak jest teraz dostępna oferta to wskazane jest wymagane doświadczenie ale nie określono ile mniej więcej się oczekuje. Do tego nie widzę również przedziałów płacowych, czy ktoś je zna?

jakieś ostrzeżenia przed jakimiś dodatkowymi opłatami wynikającymi z używania aplikacji firmowej tu padały? Czemu nikt się nie odniósł? Jeśli nawet doszłoby do sugerowanego zgłoszenia to czy pracownicy mogliby mieć także z tego powodu jakieś kłopoty? Na stronie widniała oferta dla webmastera juniora i ciekawią mnie pisząc wprost zarobki. : ) Podacie widełki? i czy warto aplikować?

US Nowy wpis

uwaga ostrzeżenie: W czasie próby zainstalowania na swoim smartfonie aplikację proszę uważać, czy ze strony tej firmy jesteś naprawdę kierowany prawidłowo nie tam gdzie, kieruję cię firma Teleaudio 2". Wydaje się, że odpowiednie służby winny wyjaśnić na czym polega ten nieuczciwy proceder firmy Teleaudio 2, która pobiera opłatę w ten sposób

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

j.t.

uwaga ostrzeżenie: jeśli próbujesz zainstalować na swoim smartfonie aplikację jakieś normalnej firmy np Allegro, InPost, etc, to musisz uważać, czy ze strony tej firmy jesteś naprawdę kierowany do np "google play / store", a nie tam gdzie, w jakiś tajemniczy sposób, kieruję cię PT "szacowna firma Teleaudio 2". Wydaje się, że odpowiednie służby winny wyjaśnić na czym polega ten szwindel Teleaudio 2, który nazwałem "tajemniczym sposobem". Pisze to ja (j.t.) zrobiony w fuja przez Teleaudio 2, w trakcie próby zainstalowania aplikacji InPostu. j.t.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Teleaudio Dwa Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 22 marca na Pracuj.pl.

Honorata

Nie wiem za bardzo o co chodzi, komuś z tym spamem w jednej z opinii.... Ale widziałam na stronie, że szukają juniora na frontend. Wymagania zdają się być raczej jasne. Zwłaszcza te w mile widzianych odnośnie WP. Generalnie, jakbym się tutaj dostała, to czym konkretnie będę się zajmować? Co mi dadzą na start? Jaki był wasz pierwszy projekt?

On

Ktoś przyjrzy się wreszcie pracy naszej szanownej pani C? Ona nas (usunięte przez administratora), straszy i (usunięte przez administratora) A jej śmieszne spamy to nic innego jak "kopiuj-wklej" z ubiegłych lat, z ciągłymi pomyłkami dat! Została już tylko garstka osób, które podtrzymują smsy, zróbcie z nią porządek nim będzie za późno!

Jadźka

Sytuacja dzisiejsza z owej firmy. Bardzo dobra operatorka została dziś siłą zmuszona do opuszczenia firmy. Dlaczego? Ponieważ szydełkowała....faktycznie jest to sytuacja nagminna, która bardzo przeszkadza w rozmowach. Niebiosa, litości! Pomijam fakt w jaki sposób została potraktowana, lider oświadczył jak mniemam w połowie jej zmiany i w dodatku w trakcie rozmowy. Gdyby osoba która tym zarządza (kto pracuje wie kogo mam na myśli) miała minimalne pojęcie o zarządzaniu, to wiedziałaby iż każdego pracownika trzeba traktować na tym samym poziomie. Wiec może warto iść po rozum do głowy i przestać robić większa antyreklamę firmy niż już jest. Pozdrawiam ciepło operatorki!

Marzena
@Jadźka

Zero moralności. Tępota. Brak szacunku dla tych, którzy w urągających przyzwoitości warunkach, wbrew sobie muszą rozmawiać z frustratami, dewiantami.Szefowa to schizofreniczka, uzależniona od hazardu, socjopatka, która ma haka, który jej gwarantuje nietykalność, zarząd spółki to cienkie Bolko, nawet boją się jej wchodzić w paradę, ponoć ktoś widział ich na kiepie półtora miesiąca temu. Ta spółką kona, umiera zarzadzana przez ludzi którzy boją się własnego cienia.

Ewe
@Marzena

Skad taka wiedzą że ta Pani jest hazardzistka?

seba
@Jadźka

Wstyd chyba pracować w tej firmie skoro naciągają klienta

@seba

Noo... Jeśli faktycznie tak było ze 4 lata temu to racja ale to chyba nie oznacza, że do dziś jest identycznie?

Johny
@seba

Wstydem jest brak kultury i sposób w jaki się traktuje pracowników.

@Johny

Tylko o jakim sposobie taktowania jest tu teraz mowa? To opinia sprzed dłuższego okresu, skoro już wtedy była stawiana w formie "byłego pracownika"? W takim razie jak jest z tym obecnie?

Uwaga na tę firmę. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Włączają subskrypcje bez zgody właściciela numeru telefonu, a potem idą w zaparte, że samo się nie zrobiło i każą płacić. (usunięte przez administratora) jest więcej! Zachęcam innych okradzionych do zgłaszania firmy do US i do UOKiK. (usunięte przez administratora)

Maya

Okazuje się, że rzekomo pracowałam w tej firmie w 2018 roku. Tymczasem nie pamiętam takiej sytuacji, a nie mam Alzhaimera. Chciałam zawrzeć z nimi umowę na pracę zdalną, ale fakt, że pracowałam. choć tam nie pracowałam i najprawdopodobniej ktoś wykorzystał moje dane sprawił, że nie chcą ze mną współpracować z niewyjaśnionych przyczyn. Nie chcieli również współpracować w tej kwestii, choć to ważne jeśli ktoś skradł moją tożsamość.

Okradziona
@Maya

Uwaga na tę firmę. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Włączają subskrypcje bez zgody właściciela numeru telefonu, a potem idą w zaparte, że samo się nie zrobiło i każą płacić. Zachęcam innych okradzionych do zgłaszania firmy do US i do UOKiK. https://www.gov.pl/web/kas/krajowy-telefon-interwencyjny-kas https://uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php

Jaki dress code obowiązuje w Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

Malara Tomek

Zapomnij o wykształceniu, ambicjach, moralności, godności - to jest dress code w T

Kierownik

Dla mnie to możesz i na golasa przyjść. Aby ACP się zgadzało.

Pytanie praca

Czy obecnie prowadzona jest rekrutacja na czat SMS? Oraz czy praca jest możliwa zdalnie? I jak wygląda kwestia wynagrodzenia?

Sara
@Pytanie praca

Jest prowadzona rekrutacja ,praca odbywa się zdalnie .Stawka 17/18 brutto.

Pytanie praca
@Sara

A mogłabym prosić jakiś namiar aby przesłać CV?

Robert
@Pytanie praca

Widzę że miesiąc temu interesowałeś się pracą w Teleaudio Dwa, czy zdecydowałeś się tam ostatecznie aplikować? Fajnie, jeśli mógłbyś opisać jak wyglądał proces rekrutacyjny i jak przebiegała sama rozmowa.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

Utopia

Musisz przede wszystkim zapomnieć o swojej godności i wykształceniu

Byyyly

Rany, ta firma istnieje? :) Pracowalem, moze nie za dlugo, ale jednak. Czy pracuje tam jeszcze Daniel, Kaska czy Malwina? Oni akurat byli na luzie, A Pani C. to zapewne Celina? Nie wiem czemu narzekacie, moze i ostra, ale przeciez nie dreczy... Mnie sie tam podobalo, jesli ktos ma aktualne info to dajcie znac :)

@Byyyly

No wiec co ty wiesz o tej "firmie"? Nie wypowiadaj sie skoro nie masz nic sensownego do powiedzenia.

Goplana
@Byyyly

Nie dreczy... hahaha :D W ogole :D ha ha ha... najzabawiejsze sa te jej tasiemcowe mailowe wywody bez interpunkcji, akapitow, ze smiesznymi bykami i slowami ktorych nie rozumie a wplata w tekst. To wiele mowi o firmie jesli na stanowisku nadzorczym umieszczany jest ktos taki. "wruszki" i randki... jest tyle miejsc gdzie mozna godnie i lzej zarobic NORMALNE pieniadze:D Ale wy robicie cyrk:D :D :D Najzabawniejsze sa te zdjecia od klientow z kudlatymi penisami, albo facetow z butelkami w pupie czy ubranych w staniki. Gruby wasacz w staniku i koronkach:D :D :D hahahahahahaha

Malwina
@Byyyly

Ja już nie pracuję od dawna :) Też myślałam, że ta firma już padła :)

A mi się podoba! :)

Nie dostrzegacie plusów tej pracy. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z sytuacją, aby kierownik był tak silnie zaangażowany w życie firmy. Czuję się bezpiecznie pod stałym okiem kamer. Każdy dzień mogę rozpocząć od filiżanki pysznej, darmowej kawki (to, że nie ma do niej mleka widzę jako plus. Coraz więcej osób wszak nie toleruje laktozy). Moje życie stało się pełne wrażeń. Do tej pory od czasu do czasu doskwierała mi rutyna. A tutaj? Pełna paleta emocji! To, że nie wiem za jaką stawkę będę pracowała pod koniec miesiąca sprawia, że staram się jeszcze bardziej! Od kiedy zmuszono mnie do rezygnacji z opłacania składki chorobowej przestałam chorować i martwić się o numerek u lekarza. Dwa razy dziennie odwiedza nas Pan Kanapka serwując pyszności z dnia poprzedniego. Pełnię szczęścia odczuwam wtedy, kiedy odwiedza nas Pani kierownik. Jej wyzwiska postrzegam jako motywujące hasła do pracy. A zatem nie wiem na co tak wszyscy narzekają. Ja bardzo polecam! Ps. pozdrowienia z kozetki.

Grunt to humor
@A mi się podoba! :)

Bardzo mi się podoba, coś w rodzaju Joanny Chmielewskiego, uśmiałam się. Pisz dalej . A swoją drogą niech ci co nas olewaja zobaczą jak mądre, inteligentne i dowcipne osoby pracują w tej firmie.

Em
@A mi się podoba! :)

Kto jest kierownikiem teraz?

Tomasz

Bardzo dziwne, że nikt od dawna nie skorzystał z możliwości zostawienia tu opinii o pracy , jest tak dobrze?

Zaciekawiona

Witam serdecznie! Chcialam zapytać, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy firma nadal istnieje? Czy jest możliwość pracy zdalnej j jakie są zarobki? :)

Jagodaa

Jak sytuacja z panem kierownikiem ,o którym pisaliście? Wrócił do pracy?

Mizera

Oni jeszcze są na rynku ?

Zostaw merytoryczną opinię o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleaudio Dwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teleaudio Dwa Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleaudio Dwa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa