Opinie o Victory Technology Polska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Victory Technology Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Victory Technology Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victory Technology Polska w Łódź

Były pracownik Nowy wpis

Dokumentacja kadrowo-płacowa firmy zostały zarchiwizowana przez: "Pika" SP. Z. OOO ul. Zbąszyńska 3, 91-342 Łódź Infolinia: 801 080 890 600 500 890 www.pika.pl Można tam uzyskać odpis np: zaświadczenia ZUS RP7

xxx Nowy wpis

szkoda

kolo Nowy wpis

Szczerze mówiąc jest wiele lepszych firm i wiele osób Wam to powie. Dla tej jednak nie jest priorytetem ta walka o bycie najlepszym , a bycie dobrym nawet na małym terenie

xyz

Ofert pracy w VTP Sp. z o.o. w Łodzi już nie ma żadnych z prostego powodu - została zlikwidowana. 31-07-2013 odeszli ostatni pracownicy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Victory Technology Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
kijanko

torche to enigmatycznie ejst napisane kolego, a jak nie dostaniesz pracy to nie napiszesz nam, tak? hmm.. to jest praca w technologiach, a przynajmniej taki jest ich główny dział, wiec wydaje mi się, ze tutaj całkiem dobrze się zarabia jednak. Szukają na pewno specjalistów, więc jak macie jakieś konkretne doświadczenie to próbujcie.

skitter

Oferta pracy by sie jakas dla mnie przydala ;) wiecie bo bardzo potrzebuje informacje o tej pracy w victory. najbaredziej na zarobkach mi zalezy. wiecie co - prosilbym o informacje i co bardzo bym chcial miec cos do powiedzenia potem tutaj bo potrzebne mi sa pieniadzze a jak dostane prace to wam wszystko opowiem.

TIM

CZY TEN ZAKLAD PRODUKCYJNY JESZCZE DZIALA BO WIDNIEJA TUTA SPRZECZNE INFORMACJE NA TEN TEMAT

Mich

Żenada za żenujące pieniądze

Kika

To już koniec firmy - upadek absolutny

pracownica

Już nie funkcjonuje.Do końca lipca na urlopach i "To jest już koniec nie ma już nic.Jesteśmy wolni,możemy iść....."

to ten zakład jeszcze funkcjonuje w Łodzi?

anonimka

Pracuje od stycznia w tej farmie i z poczatku było super. Pozniej zmiany na gorsze....(usunięte przez administratora). a Ci co zasuwaja nie sa doceniani :(( taka nasza niesprawiedliwosc w tej firmie

pyły pracownik

witajcie,mam pytanie czy orientuje sie ktoś moze co z drugą cześcią socjalnego za zeszły rok?czy jest szansa na jakies jeszcze pieniadze?pozdrawiam

jak wygląda obecnie sytuacja w tej firmie?

wtajemniczony

Witam. Mam nowego newsa! Waszej firmie nie powiodło się specjalnie w Gorzowie Wlk. Firma przekalkulowała straty i doszła do wniosku że lepiej będzie powrócić na stare śmieci i zacząć od początku. Szefowie są na dobrej drodze żeby nawiązać współpracę z nowym klientem, który otworzył siedzibę koło Łasku (Kolumna). Firma zajmuje się produkcją tv, komputerów stacjonarnych oraz laptopów(usunięte przez administratora)

Nie zwalniają. Do końca lipca pracujemy a potem odprawa i koniec. Takie są postanowienia szefa, proszę nie słuchać plotek było zebranie w marcu i wszystko zostało powiedziane. Pozdrawiam i życzę owocnego szukania nowej pracy.

zaintresowany

Mam pytanie . zwalniają już z firmy >?

Prawda

Ludzie, po co ciągle piszecie te bajki o tym socjalnym ?? Czy wy naprawdę nie wiecie, iż jeśli ma ono wogóle być, to tylko na KONIEC ?? Jeśli się mylę, kto otrzymał to socjalne z dzisiejszą wypłatą ??

Abc

Pieniądze z funduszu socjalnego będą na Wielkanoc.

złodzieje

Kiedy będą pieniądze z funduszu socjalnego. Kierownik mówił że w styczniu, kadrówka obiecywała że w styczniu. Jak to teraz będzie ? Kiedy dostaniemy nasze pieniądze?

Zostaw merytoryczną opinię o Victory Technology Polska - Łódź

Victory Technology Polska