Opinie o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GOLD TAXI przewoz osob. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GOLD TAXI przewoz osob o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Gdzie ten kurdupel Mohomed? Smaży już frytki na Marszałkowskiej?

Pasażer

Po Gold Taxi został tylko smród, brud i milczący telefon!

Ahmed

Gdzie się podziały moje Goldziaki???

@Ahmed

Goldziaki funkcjonuja dalej jako STREFA TAXI. mozna ich spotkac jedynie pod Dubrownikiem w weekendowe noce w duzych ilosciach, z powodu braku roboty. Pozdrawiam.

108 Mariusz
@ELIMINATOR

Nie jest to nasz projekt.robimy dla siebie i na siebie.jezdzimy uczciwie i staramy się robić legalnie. Piszesz dla jejku. Twoja sprawa. Pisanie obelg anonimowo jest proste. Zrobienie czegoś innego niestety ciebie przerasta. pozdrawiam

@108 Mariusz

Dobrze ze zaznaczyles - staramy sie. Bo nie sadze zeby wszyscy co z Wami jezdza robili to legalnie. Panowie na bialych Corollach pozdawali wkoncu egzaminy? buahahha. Pozdrawiam legalnych

Mariusz 108
@ELIMINATOR

Białe corolla są już w euro .A my nadal robimy swoje : )

Mietek
@Mariusz 108

nie macie kogo żałować , cwaniaki poszli tam gdzie mogą kręcić na kasę a w euro przyjmują takich przed i po wyroku ha,ha a Wam życzę powodzenia pokażcie tym ciapatym kto to jest Polak !

Witek
@Ahmed

ale to już było i nie wróci więcej.....................................................

ELIMINATOR

Witajcie lewusy! Ja robota idzie w dumnie brzmiacej firmie o nazwie Strefa Taxi? Sa zlecenia? buahhahahaa. Pozdrawiam

Pixelka
@ELIMINATOR

Pewnie tyle co w goldzie czyli nic????

@Pixelka

Nie wspominaj nawet o tych afgańskich psach!

108 mariusz
@Pixelka

Tak masz rację w pierwszych tygodniach zleceń jest malutko. Jeśli przegramy przynajmniej graliśmy a nie wpisujemy bzdury

PIXEL
@108 mariusz

Mariuszu po co grac skoro sie nie wygra,dla zabawy to mozesz pojezdzic u tych (usunięte przez administratora)

Radek
@ELIMINATOR

hej eliminator kto Ci teraz płaci za te bazgroły ?

władek
@PIXEL

Pixel a co Ty tak się martwisz o czyjąś pracę , żal Ci że nie będziesz miał komu dokuczać !

Bartek
@ELIMINATOR

Tak dumnie brzmi nazwa bo Polska i dla Polaków pracuję a nie dla zagranicznych wyzyskiwaczy jak w innych korpo a Ciebie zazdrość zżera eliminatorku !

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GOLD TAXI przewoz osob? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
ELEWATOR CHAM100

chociaż Francuz vel A. mniej pije, mniej pali, zarobi na to a Wy co roslylacie te kłamliwe smsy ze on się ruchal z Slim wraz z tłumaczem to zwykle pomówienia som i zadny konfident jak kiełbasa z Globa mnie nie pomowi za seks za hajs, ja nigdy chociaż wszyscy mają swoje cene

108 Mariusz
@ELEWATOR CHAM100

Lecz się

Mietek
@ELEWATOR CHAM100

proponuję znajdź dobrego psychiatrę i idź do szkoły bo język polski u Ciebie leży, wstyd !

Uwaga Afgańce! Nawet najgłupszy Polak nie będzie już u was pracować.

Mariusz
@anonymous

masz rację , koniec wyzysku !

Panie Mohamed, może pan mieć 10 złotych zegarków ale szczur nigdy Lwem nie będzie!

Jestem Afgańcem mam komóry dwie, długów po uszy i nikomu nie płacęęęęęęęę.

Gdzie się przeniosły te ciapate szczury?

Panie Mohamed, pan się chyba nie nadaje do robienia biznesu!

Afgańczyk

Jestem Afgańczyk, jeżdżę BMW, mam złoty sikor i komorników 100!!

Andrzej Polski

pewnie że lepiej pojeździć dla jakiegos Mietka za 100pln i śmiać się wszystkim w twarz ze nieudacznicy z tego Golda i ze on jest gruby kot w barwach innego cwaniakodyspozytora, ze kozak jest zleceń w (usunięte przez administratora) a dalej papierosow brak i ten (usunięte przez administratora) diesel mnie wykonczy"

Panie Mohamed czy jak ci tam! Tu jest POLSKA a nie Afganistan. Jak ci się nie podoba to szoruj z powrotem do Kabulu.

Prawdziwy Właściciel Warsztatu

NIE NIE TO JA JESTEM WŁAŚCICIELEM WARSZTATU

Właściciel warsztatu

Ktoś tu się pode mnie podszywa. Ja z ciapatymi już zakończyłem temat.

Właściciel Emaliowa

Sprzedam pisemne zobowiązanie finansowe SKY LINK sp. zo.o. właściciela Gold Taxi. Kontakt pod adresem.

@Właściciel Emaliowa

kto ci to kupi

ELIMINATOR

Który to taki mądry i próbuje reaktywować to (usunięte przez administratora) pod szyldem Strefa Taxi?

Właściciel Emaliowa
@ELIMINATOR

Jeśli ktoś próbuje reaktywować to @ówno to raczej mądry nie jest!

Wuj dobra rada

Gdyby Panowie z Afganistanu byli w miarę uczciwi to interes by nadal się kręcił. To nie Afganistan i nie da się budować firmy oszustwem i okradaniem innych. Najgorsze jest to że Panowie z tej lekcji nie wyciągają wniosków.

ELIMINATOR

Witajcie lewusy! Co sie stalo z Waszymi samochodami? Stoi kilka sztuk w Dziekanowie Nowym totalnie zezlomowanych, miedzy innymi stare Mondeo i Passaty. Wrzucilbym fote, ale zaraz usuna hihi

Muhamed Ali

KONIEC FILMU

Kinoman
@Muhamed Ali

Jakiś krótki ten film był.

Zostaw merytoryczną opinię o GOLD TAXI przewoz osob - Warszawa

GOLD TAXI przewoz osob
2.4/5 Na podstawie 108 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 154 lok. 12
    50-439 Warszawa