Opinie o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GOLD TAXI przewoz osob. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GOLD TAXI przewoz osob o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Brat Kebaba movie prawde

więc tak: dla pozostałości po GoldTaxi dla lewusów wiadomości: Smolna is dead, Dubrownik is dead, piniadz z kont zginął,zleceń to 2 na 24, chłopaki piszą umowy z lepszymi już teraz a Kierownictwo Strefa Taxi siedzi off-line w domu i myśli jak tu ukraść więcej niż 100 kursów i przyjąć parę złotych na ruchy.

Goldtimer
@Brat Kebaba movie prawde

Jadzia na offline a Bogus lata na kacu

Fred

Wypasanie kóz, na tym znają się pastuchy.

Fred

Pastuch chciał wydymać Freda, to Fred wydymał Mohameda.

Pani Marta skasuje wątek lepiej, firma nie istnieje, telefony wyłączone, plotki ze szefostwo na wakacjach argumentami żeby konczyc

K
@666

te czubki zaraz się pozagryzaja o kości podszywaja się pod siebie plują jadem cwierctaksowkarze z Pultuska je@ani

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GOLD TAXI przewoz osob? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

Przypominam, że na forum największą wartość mają merytoryczne opinie na temat warunków pracy w GOLD TAXI. Z pewnością forum nie służy do firmowych plotek czy uszczypliwości wymienianych między użytkownikami. Zanim dodacie swoją opinie, przeczytajcie dokładnie czy jest ona zgodna z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin @Kalafior, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? @anonymous, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? @Lokaj, jaka atmosfera panuje w GOLD TAXI? Wiesz coś na ten temat?

@Marta

a Ty w kołko to samo... nikt Ci jeszcze wystarczająco nie wytłumaczył?

@Marta

wypowiedź z zeszłego tygodnia odnośnie warunków: "warunki beznadziejne". Amen.

kalafior

Amen śmierdzącym pastuchom!

Kalafior

Chwała Panu że nie ma już tych śmierdzących taksówek pastuchów.

Pamiętajcie, że wypowiadacie się na forum publicznym. Używanie słów powszechnie uchodzących za obraźliwe lub/i obrażanie osób trzecich jest niezgodne z regulaminem forum GoWork.pl. Wysyłam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin @Pixel, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojego komentarza?

@Marta

Tak ciężko wyciągnąć wnioski co chciałem przekazać prościej Krzychu byly menago golda teraz szuka naiwnych do i taxi

@Pixel

nie do iTaxi tylko do tanie-taxi jak juz. iTaxi to w porowaniu do tych podwozowych tworów firma porządna

@Pixel, Twój komentarz nie był napisany w sposób zrozumiały dla wszystkich użytkowników forum. W tym wątku najważniejsze są merytoryczne informacje dotyczące warunków pracy, atmosfery czy benefitów pozapłacowych w firmie. Czy możesz powiedzieć nam coś na temat jednego z powyższych aspektów pracy w tym miejscu?

@Marta

wszyscy zrozumieli widac oprocz Ciebie. Warunki beznadziejne, atmosfery brak, benefity? Kto ci tam cokolwiek da w tej firmie, predzej kare dostaniesz.

Goldik

Witam wszystkich, wczoraj byłem na spotkaniu w tanie taxi, to co usłyszałem przeszło moje najśmielsze oczekiwania w pozytywnym sensie oczywiście : do końca wakacji wprowadzili PROMOCJĘ : BAZA gratis dla nowych do końca roku+ jeżeli przyprowadzisz kierowcę otrzymasz dodatkowo 300zł na paliwo miesięcznie ( czyli w sumie pół roku bazy gratis) a twój wprowadzony kierowca otrzyma 3 bazy gratis, a później za każdego wprowadzonego otrzymuję dodatkowe 3 bazy gratis. Auta firmowe po 40zł za dzień !!! Takich promocji to nawet strefa taxi nie ma. DZWOŃ 576329151 Takie coś na forum tanie-taxi.com Ktoś próbował ?

@Goldik

To Krzychu sawa pisze albo kabanosy razem robią itaxi Krzysiu przy biurku kabanosy pod haha a wiarygodne źródło Krzysiu szuka komu dach lewy kurs

@Goldik

To samo w goldzie obiecywal pacan jebaniutki

@Goldik

Takich promocji to nawet strefa taxi nie ma? a przepraszam, tam sa w ogole jakies promocje?

Michał były gold
@Goldik

Niech Bogdanek przestanie pić najpierw i przestanie wypisywać bzdury na tanie taxi i weźmie się za pracę.Żonka Jadzia nie może rozkręcić strefe taxi to zaczyna wypisywać z nim bzdury po firmach? Siedzą w domu i przy braku telefonów im się nudzi chyba. Strefa taxi hahahaha może Meta taxi?

@Goldik

Jestem ciekawy kogo trzeba wyd@mać na kasę żeby rozdawać po 300 złotych na paliwo, jakieś gratisy i inne bonusy. Głupi Polak wierzy w cuda i okazje, dlatego jesteście dym@ni przez afgańców i innych zasr@ńców.

@Goldik

To wpis Krzyśka bo on tam pracuje razem że swoim przydupasem kabanosem

@Krawczyk, czy mógłbyś, w równie melodyjny sposób opowiedzieć nam o warunkach pracy w tym miejscu? Bo jak rozumiem, jesteś pracownikiem firmy? @maniek, czy powiesz nam skąd masz takie informacje? Możesz doprecyzować swoją wypowiedź?

@Marta

Pies @ebał tego małego karła i jego taksówki.

Krawczyk

Gdzie się podziały moje taksówki, gdzie te złomy gdzieeee?

maniek

Ludzie przecież Gold już dawno nie istnieje a Wy dalej babrzecie się na tym forum ,porażka co za debilizm

@anonymous, czy możesz podesłać link potwierdzający tę informację? Ważne, by opinie były wiarygodne. Będę wdzięczna za pomoc. Jeśli firma funkcjonuje pod inną nazwą, to możecie powiedzieć, czy zmieniły się oferowane warunki? Czy pracownicy odczuli w jakiś sposób zmiany w przedsiębiorstwie?

@Marta

Mam nadzieje ze ten post to jakis glupi zart, poniewaz nie sadze zeby ktos byl takim debilem, aby brac ta "firme" na powaznie...

Polak
@ELIMINATOR

Ciebie też (usunięte przez administratora) nikt nie bierze na poważnie !

ELIMINATOR

Witam Panów prawie taksówkarzy! Gdzie obecnie można wsiąść do "taksówki" STREFA TAXI? Bo chyba już nawet Dubrownik przejął EcoCar. Buhahahhahaha.

@ELIMINATOR

Elimnatorek strefa taxi działa po miesiącu ujrzałem ich auto toyota auris niech sobie chłopaki działają jak mają checi i zapal

Bartek
@ELIMINATOR

nie dla psa kiełbasa ,frajerów nie wozimy !!!!!!!!!!!

to jest prawda

Odezwał się na koniec Profesjonalista z Eko a wiek już pod 70 i maksymalnie 10 tyś kilometrów przed sobą, narobili jeden z drugim długów w Wawie to teraz kończą kariery u Naiwniakow

Mariusz 108
@to jest prawda

Czy możesz pomóc w zidentyfikowani użytkownika forum i niku ELIMINATOR rozważamy podjęcie kroków prawnych wobec tej osoby

@ELIMINATOR, dlaczego sądzisz, że nie powinno się traktować firmy poważnie? Uzasadnij proszę swój tok rozumowania. Wiele osób z pewnością zagląda na forum i zależy im na aktualnych i prawdziwych opiniach.

@Marta

Wystarczy przejrzec nieprzychylne komentarze o Głodzie na tym forum od poczatku. Chyba ze masz jakies pytania konkretne to chetnie odpowiem.

Gutek

Czy to są sprawdzone te informacje?

@Gutek

a widzisz jeszcze cos związanego z Goldem poza tablicami rejestracyjnymi uberowych Focusów na mieście?

Zapraszam was do przeczytania regulaminu przed dodaniem komentarza- forum jest miejscem publicznym, na którym powinny się znaleźć opinie o pracodawcach. To nie jest przestrzeń do prywatnych dyskusji. Czy w merytoryczny sposób możecie wypowiedzieć się o pracy w Gold taxi? Jakie warunki oferuje firma, czy coś w ostatnim czasie się zmieniło?

@Marta

Jaka firma? przecież firma gold taxi już dawno nie istnieje!

@anonymous

Jak nie istnieje? Istnieje tylko pod inną nazwą! nawet stawkę podnieśli pytanie tylko po co? Roboty jak nie było tak nie ma i nie będzie. Rzygać się chce jak się patrzy na te same mordy...

poeta za jeden kurs

strefa bez szefa jak zlecenia bez firmy powrotny bilet do Birmy koniec okropny bierz pas za nogi koniec będzie srogi może inne fuzje bo nic tak nie boli jak opadające iluzje

mariusz 108
@poeta za jeden kurs

anonimowa poezja ;) widać ze masz klawiature tylko brak cohones hihihi aaaaaaa jak tam w wawa ;) zarabiasz na piwo i papierosy ;)

@mariusz 108

pewnie nie wiele lepiej jak u Ciebie...

Mariusz 108
@ELIMINATOR

Tylko ja mam własne auto????

@Mariusz 108

masz na myśli tą starą Zafirkę?

Prezes

Byłem Prezesem Gold Taxi, nikomu nie płaciłem i tym sposobem wykończyłem Gold Taxi!

Właściciel
@Prezes

Wykończył firmę bo nie płacił czynszu za lokal i zostawił zdewastowany obiekt.

łowca_baranów
@Prezes

MOJE GRATULACJE BARANIE: Zgodnie z art. 585 k.s.h., członek zarządu, rady nadzorczej, komisji rewizyjnej lub likwidator, który swoim postępowaniem działa na szkodę spółki, podlega karze pozbawienia wolności do lat 5 i grzywnie. Taka sama kara może spotkać osoby sprawujące wymienione funkcje za nakłanianie lub udzielanie pomocy w popełnieniu wyżej wymienionego przestępstwa.

Zostaw merytoryczną opinię o GOLD TAXI przewoz osob - Warszawa

GOLD TAXI przewoz osob
2.4/5 Na podstawie 108 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 154 lok. 12
    50-439 Warszawa