Opinie o Chemomet Sp. z o.o. w Kępno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Chemomet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Chemomet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemomet Sp. z o.o. w Kępno

Michal Nowy wpis

Witam zamierzam podjąć pracę w firmie Famet. Mam parę pytań jak atmosfera panuje w firmie? Jak z zarobkami? Myślę o pracy w kontroli jakości, nie kontroler badań nieniszczacych. Proszę o inf Dziękuję

U Nowy wpis

Pracuje tam jeszcze ale ten zakład osiągnął (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu . Jedyny plus to wypłata na czas ale od trzech miesięcy to płaca minimalna.

Filip

Mam nadzieję, że dobra praca w firmie jest powodem tej ciszy na forum?

Znajomy Nowy wpis
@Filip

Tam nie ma dobrej pracy... Szkoda zdrowia i nerwów

andrzej Nowy wpis

Brak pracy wszyscy albo na urlopach, albo nie przedłużają umów o pracy żeby się pozbyć pracowników. Kiedy będzie znów praca??? Czy wypłacą pensje?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Chemomet Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Stefan

Opinia sprzed kilku lat to zupełnie bez sensu. Dla mnie ważne jest tu i teraz

Lolo

Pracowałem w Chemomecie niecały rok. Złego słowa nie powiem. Organizacja roboty wzorowa, żadnych przestojów przez cały okres mojej obecności w tej firmie. Przełożony bardzo w porządku. Ogólnie robota była super! Żeby w moim obecnym miejscu pracy było choć w połowie tak jak tam... Może przez te kilka lat coś tam się zmieniło na niekorzyść jak można wywnioskować z innych komentarzy-nie mam jak tego sprawdzić bo nie utrzymuję kontaktu z nikim z załogi.

Ewelina

@Taki ktoś, a jaka jest atmosfera wśród pracowników firmy? Kto jeszcze podzieli się swoją opinią? Polecacie prace w Chemomet ? Wasze opinie pomogą na pewno naszym użytkownikom w podjęciu słusznej decyzji odnośnie tej firmy.

b

Nic nie warta, umowa na 2złote, reszta z wyrobienia, jak nie ma co robić lub jak nie dostaniesz nic do roboty to jesteś na najniższej krajowej. Możesz trafić tak że nie zarobisz bo inny nie mieli by tyle co chcą. Jak nie jesteś potrzebny to nikogo tak nie obchodzisz. Omijajcie bo nie warto się tak szmacić dla tych ludzi, do tego nepotyzm a to co powiesz szybciej dojdzie na drugi koniec hali niż ty sam. Biurowych jest tylu co fizoli, nie bedzie tam lepiej nigdy, wielu tam mawialo że lepiej to już było i też wtedy tylu biurw nie było. Fuszerka to tam jest częstsza niż śnieg zimą. A jeżeli masz własne zdanie to zapomnie o nim tylko ci przysporzy klopotów.

Taki ktoś...
@b

Podpisuje się po kolegą. Jak jest robota to napierdzielać ile się da a najlepiej w jedną zmianę zrobić zlecenia które są "zaplanowane" np. na 3-4miesiące, a jakie jest wtedy zainteresowanie pracownikiem... mało co ci w du*ę nie wejdą!! Jak nie ma roboty to masz najniższą i jesteś takim niepotrzebnym "śmieciem" - nikt nie zwraca na ciebie uwagi, nikt się nie zastanowi czy masz z czego żyć, czy masz kogoś na utrzymaniu? Dyrektorek raz na jakiś zgarbiony przejdzie się po zakładzie i broń Boże nie pytać gdzie ta obiecana robota. Kierownicy też się wtedy zbytnio nie pokazują na hali. Ogólnie nie polecam, obecnie zakład bez przyszłości!

Kuba

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Chcę aplikować, ale wole się najpierw trochę zorientować, co i jak :)

Jan
@Kuba

Bez zmian ...młodzi przychodzą i odchodzą bo trafiają do takich ludzi którzy nic nie chcą nauczyć i drwia z nich na każdym kroku.Chyba góra tego nie wie bo nie wierzę ze nie zależy im na nowych pracownikach ale jak nic się nie zmieni to rotacja będzie jeszcze większa i zła opinia o zakładzie. Szkoda ja nie polecam.....

Blablabla
@Jan

A jak zarobki ??

Super firma godna polecenia!!

Zostaw merytoryczną opinię o Chemomet Sp. z o.o. - Kępno

• Jak się pracuje w Chemomet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chemomet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Chemomet Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Przemysłowa 12
    63-600 Kępno