Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Witam czy na magazynie w Chorzowie są jakieś normy do wyrobienia i jak wygląda stawka dla początkującego?

byly
@Zainteresowany

nawet o tym nie mysl. bylem pracowalem miesiac i pozalowalem. zatrudnilem sie w ngk mam o wiele dalej ale sie oplacalo. pracuje moze 12h ale jest wiele plusow tego, pol miesiaca pracuje pol wolnego do pracy jezdze rzadziej co mniej trace paliwa a po 12h pracy jestem mniej zmeczony niz po 8h w aldi, duzo premii a w aldi to jak sie zapytasz o premie to sie jeszcze wysmieja. nie pakuj sie tam bo tam cie tylko wykoncza a jak cie wrzuca na badyle czyli warzywa owoce to tylko garba dostaniesz i slaba pensje.

byly
@Zainteresowany

a z normami wygladalo tak ze tylko ci potem dokladali coraz wiecej kwitow

@Zainteresowany

Nie polecam magazynu w Chorzowie grupy smarkuli mądrzejszych od dyrektora trzymia z biurem i mają układy a reszta niech sobie radzi sama nikogo tu nic nie interesuje tylko własny tylek .Dziewczyny beznadziejne patologiczne rozmowy poprostu banda prymitywów kto potrafi znizyc sie do ich poziomu to zostaje reszta niestety albo sama odchodzi albo jest zwalniana.

Jola
@Aga

Magazyn to nie jest miejsce pracy ludzi inteligentnych.

@Jola

Podstawy dobrego zachowania powinno się mieć bez wzgledu na IQ.

@Zainteresowany

Tu tylko musis' sie wkupic bo panuja tu rządy smarkaczy i garkotłuków ktorzy maja swoje znajomosci jak wejdziesz w nich co nie jest chyba trudne bedac konfidentem to dasz rade

Mejbi
@Aga

Dokładnie ????

Najnizsza krajowa pizniej troche dołoża ale o 3 z przodu nie mysl nawet

Były

Nie polecam nikomu pracy na magazynie!!!!!! Biedronka, Lidl dużo lepsze.

@Były

Masz racje praca na magazynie w Chorzowie nic szczególnego liczy się tu znajomość i dwulicowość niestety!!

Zalamana

Cyrk tylko tak można nazwać to co się dzieje w tej firmie. Pracy i obowiązków nie ubywa a raczej przybywa. Jeszcze ten głupi konkurs Viva aldi. Śmiech na sali lepiej by było jakbyście ludziom podwyżki dali a nie jakieś nagrody które swoją drogą ciekawe czy faktycznie jakiś sklep dostanie czy raczej stwierdza ze jednak nie wyrobiło się normy. Towaru nie ma kto rozłożyć bo oczywiście dla klienta wszystko wszędzie musi być przepych i uśmiech na twarzy najlepiej do (usunięte przez administratora) klientowi wejść a wy jeszcze ludzi zwalniacie. Bo obroty spadły i nie ma kasy. Ciekawa jestem kto w grudniu będzie pracować na tym sklepie zastanowiliście się nad tym? A później będą pretensje bo towar nie rozłożony pułki puste. A kto to ma zrobić. Jestem po 8 h pracy kasy cały czas 2 3 otwarte oczywiście promocje trzeba przygotować towar też trzeba rozłożyć. Pot po (usunięte przez administratora) spływa ale nie za dużo nas na tym sklepie.(usunięte przez administratora) ze pół magazynu w towarze lepiej zatrudnić kolejnego specjalistę do biura od motylków żeby nas motywować. "Napędzają nas ludzie. Po prostu" Kpina i wstyd!! Ja naprawdę lubiłam tą pracę a teraz jest mi żal że takie coś się dzieje. Sorry za chaotyczny komentarz ale jestem tak wściekła ze mam ochotę jechać do tej centrali i nakopać im do (usunięte przez administratora)

@Zalamana

Cyrk to mało powiedziane... Pracuję tu długo... bardzo długo....I takiego b*l nie pamiętam... Pamiętam natomiast czasy kiedy pracowaliśmy 1/1 i , jak widać, jeszcze trochę a do tych czasów wrócimy.... Pytanie - tylko jak długo ludzie wytrzymają te " reformy".... Żal, że odchodzą " starzy" , doświadczeni pracownicy i nikt nawet nie próbuje ich zatrzymać...Boli brak szacunku dla ludzi.. Najważniejsze żeby cyferki w tabelkach ładnie wyglądały. A jakim kosztem to już nie ważne...Na zmianie 3 osoby- 4 to już rozpusta i przecież czynnik będzie za niski...Zaraz będzie audyt , tajemniczy klient, ten przyjedzie, tamten przyjedzie, sklep ma wyglądać, towar ma być na półkach , braków ma nie być, warzywa pierwsza klasa a nie daj Bóg żeby coś po terminie regionalny znalazł...tylko kto ma to wszystko zrobić...?i , oczywiście, nasz klient nasz pan.A za chwilę okazuje się , że jednak tabelki się nie zgadzają i trzeba kolejne etaty obciąć pracownikom i tak im to sprzedać ,żeby cieszyli się że mają pracę... I jeszcze te pracujące niedziele , jedyny dzień gdzie można było odpocząć bez telefonów, sms- sów, zdjęć , signali i innych... Tylko prawda jest taka , że nas zarząd ma gdzieś, najważniejsze żeby cyferki ładne były.... Pracuję tu jeszcze bo mam cichą nadzieję, że jednak coś się zmieni, że ktoś przejrzy na oczy i zrozumie, że bez pracowników ta firma nie przetrwa. Ale tej nadziei coraz mniej...Żal mi odchodzić bo żal mi ludzi z którymi pracuję , z którymi zżyłam się przez te lata i pracy , którą włożyłam w sklep..tylko psycha już siada i ulewa się coraz bardziej... Także - nie jesteś jedyną Załamaną....

Jola

Bo teraz (usunięte przez administratora) z biedronki i lidla robi kolejny (usunięte przez administratora) Zwalniam się z końcem roku i zmieniam branżę. To nie ma sensu.

@Zalamana

Widzę że nie tylko ja dzisiaj miałam fatalny dzień w pracy, ale komentarz w sam punkt takie same mam odczucia i jeszcze te niedzielę handlowe poprostu porażka.

Pracownik 2

Ja proponuje jakiś strajk? Bo jak można pracować w 3 osoby na zmianie gdzie na każdej placówce robota jest ta sama oraz obowiązki które z dnia na dzień się zwiększają gdzie pamietajmy ze jedna z tych trzech osób jest osoba która prowadzi zmianę która musi zrobić wiele innych rzeczy jak zamówienia itp (nie będę się tu rozpisywać bo każdy chyba wie jakie obowiązki ma kierownik sklepu) wiec do godziny 9/10 nie ma jej na sklepie wiec patrząc realnie na sklepie do tej godziny są tylko 2 osoby. Zapraszam Dyrektorów albo kierowników proszę się przebrać w koszule (myśle ze każdy sklep ma ich pod dostatkiem) i przekonać się na własnej skórze jak to wyglada z perspektywy niższego szczebla ponieważ popatrzcie prawdzie w oczy Wy macie przed oczami swoje tabelki i liczby i tak nas postrzegacie jako „liczba” a My mamy przed sobą prawdziwych ludzi a nie roboty! Kierownicy sklepów nie mogą pełnić sowich funkcji ponieważ są grafikowo planowani jak zwykły pracownik a wymagacie od nich/nas „gruszek na choince” Co nam z Waszych „podziękowań” (np za prace w (usunięte przez administratora) )na papierze których nawet Wy nie napisaliście tylko Wasze „sekretarki” lub ludzie od tego w tej firmie…. Przykre to jest ze muszę o tym pisać bo nigdy się tak nie wypowiadałem/łam na temat swoich pracodawców ale to co teraz się dzieje to ze już niekiedy psychicznie oraz fizycznie nie dajemy rady i Was to nie interesuje powoduje taka frustracje u ludzi to nie dziwcie się.

Gośka Pyskata
@Pracownik 2

Narodzie ????. Zamówienia do 10.00 chyba na cały tydzień z góry ????

@Gośka Pyskata

Czytaj ze zrozumieniem bo to nie boli Napisał lub napisała w nawiasie „itd” ze nie będzie się rozpisywać jakie obowiązki ma kierownik wiec nie tylko zamówienia ….

k
@Pracownik 2

Zgadzam sie w 100 procentach brawo za szczerość w sumie tylko tutaj możemy sie wypowiedzieć bez tzw. strachu bo cię zwolnią , nie wychylaj się bo po tobie itp.

Aplikacja
@k

Aldi Atom wszystko na pokaz na zewnątrz jak to jest świetnie i pięknie na sklepie -do zdjęcia. Rzeczywistość jest zupełnie inna...jak tu kogoś obgadać, zrównać z ziemią że nic nie robi ...zawsze trzeba znaleźć jakiegoś kozła...na którym można się wyżyć... Byłam na wielu sklepach,przyznam że na wielu było fajnie ale nie na wszystkich..

Agro
@Aplikacja

Zostań sygnalistą! Wszystko tajne, zachęcam:)

Sylwia
@Pracownik 2

Jak może być optymalizacja etatów w sklepach spożywczych ? Kiedy inflacja napędza ceny przecież oraz ludzi

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.

jestem w rekrutacji w aldi. jakie auta służbowe dają?

@Nowy

Podbijam pytanie jakie samochody służbowe dla regionalnych?

Nmm
@Nowy

Typowy rejonowy, autobusem będziesz dojeżdżał! Przyszly kierownik rejonu pyta na internecie jakie auto służbowe? Pytaj na rozmowie!

Pl

Malucha

@Nowy

Polonez Caro dla zasłużonych długoletnich pracowników

Zołza

3 na 3 brawo o wy się dziwicie że ludzie chodzą na zwolnienia? To już nie jest fajna praca tylko przetrwanie... A szkoda kiedyś można było się chwalić a teraz żałować że się tam pracuje.

R.R

Raz Aldi i nigdy więcej Aldi. Biedronka to naprzeciwko Aldi to porządna firma. Aldi marna pensja jedyny dodatek to bony a i jeszcze jak jesteś dobrym pracownikiem to dostaniesz w nagrodę kilka kwitów więcej do zrobienia. Pracowało się ciężko ale jeszcze jakoś.... Znosiło się (usunięte przez administratora) który jedynie dobijał dobrych pracowników. Ale z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Ale to jak Lider BHP się zachował to już jest (usunięte przez administratora) i metr mułu jak można powiedzieć jak coś Ci się nie podoba to PA!! Już coraz więcej ludzi odchodzi z dnia na dzień jest nas coraz mniej. A do Lidera BHP zapraszamy włóż te Twoje spodenki i zapraszam na chłodnie albo latem zobaczymy jak będziesz się czuł ale NIE TY nie jesteś pospólstwo. Ty masz garnitur klimatyzowane biurko. A teraz KIEROWNICTWO, PAN BHP, ZARZĄD może zamiast pić kawki herbatki WODĘ po biurach przyjdą do nas mamy całe 15 minut aby odpocząć i napić się na Tyle aby wystarczyło do końca pracy. A do ludzi którzy myślą aby przyjść tu do pracy. To radzę bardzo dobrze się zastanowić. A jak poleca Ciebie kumpel to tylko dla kasy

Jeszcze pracownik

To co się wyprawia ostatnio w tej firmie wola o pomste do nieba. Góra widzi tylko cyferki nie ludzi. Pracując jako Zks jest razem ze mną 3 osoby na zmienię i tak dzien w dzien. Czy to jest normalne dostawy wiecznie opoznione. Ludzie przemęczeni, co chwilę ktoś przynosi l4 albo wypowiedzenie... Sama mam ochotę to zrobić bo tak się długo nie da pociągnąć

Aaa
@Jeszcze pracownik

U nas standard 3/1/3. W rejonie mamy sklepy z obsadą 3/3. Kierownik nam mówił że produktywność w październiku jeszcze większa

Nena
@Aaa

Niech oni się zastanowią czy sklep ma wyglądać czy tylko stać!!!! Paranoja jakaś! Jak audyty mają dobrze wychodzić przy obsadzie 3/3 ? Jak zadowalać klienta przy zapindolu! To jest już normalnie jak biedronka! Zalegający mega ilościami Tipp! Żenada ! Tak samo jak ta ich pożal się boże ich produktywność

@Nena

W biedronce bynajmniej mają większy socjal i zyski,w aldi tylko karta

Ona

W Aldi nie ma, nie bylo i nie bedzie jednosci. Bylo zebranie, na ktorym pracownicy dowiedzieli sie, ze podwyzek nie bedzie. I co? Nic. Widac zadowoleni

Prawda
@Aaa

To prawda i wszędzie tak chyba jest, niestety.

Komisjonerka
@Jeszcze pracownik

Dostawy opóźnione bo nie ma ludzi do pracy. Staży pracownicy odchodzą a nowi mają (usunięte przez administratora)

To nie tak
@Ona

Szefostwo może się bardzo zdziwić już w Grudniu. Mamy nadzieję że sklepy się dołączą.

Lilu
@To nie tak

A o co chodzi z tym grudniem?

@Jeszcze pracownik

To fajnie macie, u nas 3 osoby na zmianie a wcale mniej obowiązków nie mamy. 240 tys tygodniowo robimy

Klient

Te wasze przebudowy to tragedia. Nic nie można znaleźć!!!!!!było dobrze . Rezygnuje z zakupów w aldi!!!!

Syrenka

To co niszczy przeważnie atmosferę to plotki.. ludzie pracujący ze sobą nawzajem niszczą sobie atmosferę. Ludzie pracujący mają bezpisredni kontakt z klientem ale Ci na górze wiedzą lepiej uważając że tylko jest konieczne mówienie dzień dobry i do widzenia. Przyjdzie moment że usiądę i napisze coś więcej , dużo więcej

Aldi

Czy coś wiadomo by Aldi również stało się placówka pocztowa?

Kasjerka
@Aldi

Ty chyba żartujesz. Teraz nie ma kto pracować a jeszcze niedzieke ? Niemcy wiedzą co to znaczy niedziela dzień wolny i spędzony z rodziną i dziećmi. A tutaj tylko czynnik najważniejszy zajechać ludzi i super ze strony krs - a. 3 osoby ba zmianie I jeszcze źle wiecznie pretensje mało i mało ale sami nie pomogą nawet telefonu nie odbierze szkoda słów

Byla
@Aldi

No i co z tymi niedzielami, będzie to czas dla firmy czy dla rodziny?

@Byla

Zolza
@RAZ ALDI ZAWSZE ALDI

Od 26.09

Poziomkowy Krakers

Czy ktoś wie coś o nowym magazynie centralnym na północy Polski? Nie wstydzic się tylko pisać szrzerze nara

RAZ ALDI ZAWSZE ALDI
@Poziomkowy Krakers

Drugi magazyn ma być w Bydgoszczy. Wstępnie ma działać od marca...czas pokaże jak będzie.

Abc

Od 01.10.2021 wszystkie sklepy pracują w każdą niedzielę. A ludzi do pracy nie ma więcej...

Adrian 23

Witam, rozpocząłem pracę od 8 sierpnia. Po jakim czasie są przyznawane karty przepłacone? Czy osoby które są na L4 też otrzymają zasilenie tej karty?

Mazowszanka

Miało być odkąd zaczęli rządzić ludzie z konkurencyjnych sieci

Mazowszanka

zaczęli rządzić ludzie z sieci, zrobiło się totalne (usunięte przez administratora) pracownik wogóle się nie liczy, zwalniani są ludzie i ucinane etaty, a obowiązków coraz więcej mimo że ludzi coraz mniej, często było ciężko, ale przy fajnym zespole można było raz lepiej raz gorzej ogarnąć pracę. Szkoda bo fajni ludzie którzy naprawdę znają się na pracy w tej firmie zaczną odchodzić.

Co za bzdury

Ogi

Dostał już ktoś tą nową umowę na 3/4 etatu?

Pan Marek O. bardzo ciekawa postać jak mówi cześć to wiesz od razu, że nieszczere. Polecam kontrolować wzrok bo patrzeć w oczy rozmówcy to Pan nie potrafi.

Ile wynosi wynagrodzenie na 3/4 etatu? Czy w momencie redukcji etatu jest jakaś stawka czy może zmniejszają wynagrodzenie o 25%. Ktoś już z Was dostał konkretną odpowiedź?

Ogi

Od tej postawy, którą ma się teraz trzeba odjąć 25%.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 525.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 428, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 185 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.