Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Ola

wiecie co na święta i czy dla wszystkich pracowników - nawet tych na zwolnieniu? czy ma ktoś informacje lub jest w podobnej sytuacji? mój kierownik (a także reg.) powiedział, że nie da mi karty! może macie jakiś namiar do kogo dzwonić i się pytać?

Żart

Więcej ukraińców na magazyn zatrudnijcie a najlepiej samych ukraincow leszcze

Ktostam

Kiedyś to była firma, Aldi to było Aldi. Teraz to Aldi-lidl-biedronka. Jeden wielki (usunięte przez administratora) się zrobił.

Gdzie można złożyć skargę na KRS? Ale tak by nie ponieść konsekwencji złożenia skargi. Jest uzasadniona.

Ciekawa jestem na ktorego

@1239

Zawsze możesz złożyć ale nie do jego szefa to nic nie da. Najlepiej przez info linie dla pracowników lub bezpośrednio do hr-u lub dyra. Zawsze możesz sobie zastrzec ujawnienie swoich danych masz do tego prawo a góra uwzględnia. Zaproponuj dokonanie ankiet anonimowych w końcu mamy info linie o wszelkich niwprawidłowych naruszeniach pracowniczych. Niech tez się wezmą na krs-ów a nie tylko niższych strzebli oni nie są świecie

Xx
@Lilu

Takich to nie brakuje. Niektórzy powinni się zastanowić nad swoim postępowaniem nieraz nawet nie wiedzą co mówią i do czego można to przyczepić np:mobbing coraz częstszy

Jestesmy sklepem wysokoobrotowym. Od moze dwoch, trzech miesiecy mamy nowego/a KRS. I naszymi pracownikami obstawia swoje ulubione sklepy. Efekt jest taki, ze pracujemy po 3!, 4 osoby na zmianie , gdzie nasz pracownik idzie na inny sklep jako 6 lub 7! osoba. Z opinii o nowym KRS wynika, ze z nim /nia sie nie zaczyna. Bo potrafi zwolnic albo zrobic tak , by czlowoek zwolnil sie sam. Jest nam mega ciezko, wszystko robi sie w biegu. Tragedia. Dlatego chcemy zlozyc te skarge. Dziekuje za pomoc :).

@1239

Polecam kadry lub dzial hr. Nigdy do przełożonego VL to nic nie da. Sami wiecie ręka rękę myje. Vl nie będzie widział problemy więcej jeszcze wszystko wykizysta przeciw takim osobą jak ty. A krs czysty jak łza żenada

Sprzedawca

logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Wściekła74

Totalna żenada na rynku pracy. Byle żeby się nachapać. Ciągły (usunięte przez administratora) i fatalne warunki płacowe to rzeczywistość w Aldim. Szczerze NIE polecam. W szczególności Bielsko-Biała i okolice. Po prostu nie odpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach

Czy kobiety w ciąży mogą pracować w Aldi, czy są automatycznie zwalniane z obowiązku świadczenia pracy, tak jak w innych marketach? Mowa o ciąży niezagrożonej. Ktoś wie?

Hhh
@Anonim

Nie licz na zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy. Z tego co pamiętam to kierowniczka namawiała na wzięcie L4

@Hhh

Dzięki za odpowiedź. Ale to jest nielegalne. Nie może namawiać na l4 bo to zupełnie inna kwestia. A jak ktoś powie, że na l4 nie idzie to co?(usunięte przez administratora)

@Anonim

No co do ciąży to nie wiem. Ale na porządku dziennym jest to, że po chorobowym możesz wylecieć.

Dyscyplinarnie? Na jakiej podstawie?

Za branie czestych zwolnien

@Anonim

Skoro nie jesteś na zwolnieniu to jesteś zdolna do pracy,ciąża to nie nie choroba. Pilnuje się wtedy przepisów kodeksu prawa pracy np kobiety w ciąży nie mogą robić nadgodzin, pracować w nocy itp

@Anonim

Od momentu gdy się dowiedzą że jesteś w ciąży, idziesz na L4.

Kierowca

Jakie spedycje jeżdżą dla Aldi Chorzów i co myślicie na temat nowego magazynu w Bydgoszczy ?

@Kierowca

Schade, pracy u nich nie polecam, (usunięte przez administratora)

Ola

Witam chciałam się dowiedzieć jak wyglądaja pierwsze dni pracy w Aldi czy są szkolenia czy pomagają nowoprzyjetemu ogarnąć wszystko na spokojnie czy jest się rzucanym na tak zwana głęboką wodę dodam że to będzie moja pierwsza praca w tego typu markecie

@Ola

Wszystko zależy na jaki sklep trafisz, jedni Ci pomogą, wszystko Ci pokażą, drudzy Cie oleja i drugiego dnia wrzuca na kasę wraz z kotwica.

****

Piszecie tu jak wszyscy na takich stronach o zarobkach, o szefach, o warunkach, a ja napiszę coś innego. Też z z Waszej sieci. Spotkałem w jednym z nowych sklepów dziewczynę, której nie mogę zapomnieć. Lubiłem robić zakupy, kiedy była w pracy. Czasem mijałem ją na przystanku. Miała niebieską kurtkę w której wyglądała jak kawałek nieba który spadł na Ziemię. Wymieniliśmy ileś tam spojrzeń i i tylko kilka zwyczajnych słów przy kasie. Kiedy byłem chory i musiałem leżeć plackiem w domu, to później którejś soboty przyjechałem do sklepu dwa razy w ciągu dnia, bo tak bardzo chciałem ją zobaczyć, a akurat miała popołudnie, nie ranek jak sądziłem. Fajnie było tak pośród tych ludzi pędzących z wózkami za kolejną promocją popatrzeć sobie w oczy przez kilka sekund, które wydawały się godziną. Dziecinne, naiwne, staroświeckie, nieważne. Możecie się śmiać. Kilka tygodni temu ona zniknęła. Obsada się zmieniła. Tak mi się skojarzyło czytając Wasze wpisy o zarobkach, premiach i dodatkach itp. że oddałbym niejedną swoją premię ;) za to żeby jeszcze kiedyś chociaż Ją zobaczyć...

Mmm
@****

Może napisz gdzie to było, będzie Ci bym może łatwiej ją namierzyć :)

@Mmm

Duże miasto wojewódzkie w Polsce południowej ;))

@****

Może już się jej regionalny lub regionalna pozbyła, tu się nie traktuje pracownika jak człowieka, tylko jak siłę roboczą!!!

****

Moze, ale jesli to przeczyta, to choc bedzie wiedziala, ze komus bardzo brakuje jej "tajnych" spojrzen ;)

Mała
@****

Masz rację, jak wszędzie tak i tutaj są dwie grupy. Jedni narzekają na pracę, inni na ludzi. A Ty chyba z innej bajki :)) Dobrze, że jeszcze ktoś tak patrzy na świat. I co tam wyszło? Znalazłeś ją?

Love

Stary nie poddawaj się ,

@Mała

Nie znalazłem, ale wierzę, że jeszcze gdzies spotkam. I pewnie jestem jedynym klientem Aldi, którego przy czytaniu Waszego hasła reklamowego "Nie przegap okazji' drapie w gardle...

Pepe
@****

Jak tam chłopie. Znalazłeś Ją? Czemu tak w ogóle nie wyszedłeś naprzeciwko, nie zagadałeś, nie zapytałeś... Jak coś czujesz, to o to walcz. Ty mogłeś się okazać kimś doprawdy wartościowym, może kimś właśnie dla Niej? Romantyk jesteś, jak i ja. Znam ten ból. Jak się zakochujesz, to na zabój. Ale trudno pokonać siebie, by zrobić pierwszy krok. Wiesz ilu wymoczków i brzydali sprząta takim jak my najlepsze okazje sprzed nosa? Tylko dlatego, że potrafią zagadać, zabajerować. Ten pierwszy moment, otwartość - są decydujące. Uwierz mi, że wewnątrz piękne kobiety są takie same, normalne, jak i te mniej urodziwe. W sensie, że moźna z nimi spokojnie zacząć znajomość. Wiem, że w Tobie była obawa "kosza". Takie życie, przynajmniej byś spróbował. A tak żyjesz marzeniami, ułudą i żalem niewykonanego kroku. Marzenia nie są po to by je mieć, marzenia są po to, by je spełniać.

@Pepe

Masz rację we wszystkim co napisałeś. Dziękuję. Nie, nie spotkałem jej, ale może kiedyś jeszcze chociaż zobaczę. W każdym razie zawsze kiedy robię zakupy wierzę, że będzie za którymś regałem jak była wtedy. Albo na przystanku przed sklepem. Albo w swojej nie wiedzieć dlaczego ulubionej kasie nr 2. Bo gdzieś przecież jest.

Xxx
@****

Jak podasz sklep to postaram Ci pomóc. Mam wszystkie informacje o większości pracowników. Pozdrawiam

@Xxx

Nie widzicie że gościu sobie z was jaja robi gdyby chciał dawno by ja odnalazł A Wy się rozczulacie.

****

Z nikogo nie robię sobie jaj. Sam na "swoim" forum też piszę o zarobkach, kierownikach, premiach i konfliktach, bo do tego ten serwis powstał. Ale tutaj napisałem o czymś co jest ważniejsze w życiu od tego jaką się ma stawkę czy umowę. Naprawdę ważniejsze. Najgorsze tylko, że zwykle rozumiemy to zbyt późno, bo wydaje nam się, że zawsze jeszcze zdążymy coś powiedzieć jutro jeśli nie powiedzieliśmy dziś. A co do wpisu Xxx - bardzo Ci dziękuję, ale nie mam prawa tego robić, Ty zresztą także nie. To byłoby nie fair. Kończę moje wpisy w tym wątku. Pozostaje mi wierzyć że happy endy są nie tylko w amerykańskich filmach. Do zobaczenia w Aldi ;)

Emi
@****

Pięknie napisane. Zawsze można spróbować porozmawiać z kierownikiem marketu. Zostawić swój nr telefonu. Pracownicy się znają :). Życzę powodzenia.

raz aldi zawsze aldi

A wiesz co to RODO???

raz aldi zawsze aldi
@****

A może napisz do niej list i zostaw u kierownika sklepu. On zadzwoni do niej i go przeczyta...

Pracownicy biedronki umówili się że zrobią strajk 31.10 i nie przyjdą do pracy to Biedronka zrobiła sobie reklamę w mediach jaka to jest wspaniała i biedronki w niedzielę 31.10 są zamknięte. Lidl za tą niedzielę dodatkowo płaci, a Aldi? Jak zwykle nic....może my też musimy coś zrobić?

Miś

To jest bardzo dobry pomysł! Skoro Aldi tak bardzo inspiruje się Lidlem, a patrząc na bałagan jaki ostatnio panuje poniekąd Biedronka też , to myślę że firma powinna w jakiś sposób nas wynagrodzić. Taki strajk jest bardzo dobrym pomysłem!

Szarak

Macie źle informacje bo Biedronka zamyka sklepy w każdą niedzielę. Bravo dla pracowników biedronki wywalczyli niedzielę w domu

Xxx
@Szarak

To dziwne bo u mnie biedronka jest otwarta

Od 31.10 wszystkie biedronki zamknięte w niedzielę

Gośka
@Szarak

Proszę czytajcie ze zrozumieniem. ????‍♀️ Zamknięta tylko w jedną niedzielę 31.10.

@Gośka

No właśnie się myślisz ale przekonasz się o tym niebawem

Pracowniik

Taak tez zorganizujmy straj’k

@Gośka

I co niedzielę zamknięte w Biedronce?

No i doczekaliśmy się Aldi placówką pocztową ????.Pazerność Wasza jest imponująca. Kto będzie te dodatkowe usługi wykonywać? Wiemy;wiemy to tylko na papierze. Bo kto o zdrowych zmysłach będzie wysyłać paczki w niedzielę;do reszty w głowach Wam się poprzewracało,Ale KASA musi się zgadzać. Pracujemy już z okrojonych obsadach trzy osoby na zmianie,chcecie doprowadzić by były zmiany dwuosobowe? Czy pomyślnoście o nas pracownikach tych którzy muszą wykonać tą pracę? Pewnie nie;bo po co;przyjdą nowi.. My pracownicy najniższego szczebla już jesteśmy zmęczeni;nasza praca jest ciężka I wymaga dużego wysiłku fizycznego;Ale czy to Was obchodzi?! Niedziela to był dzień który gwarantował nam dzień wolny;telefon nie dzwonił by ściągnąć nas do pracy bo ktoś wypadł. Wszyscy mogliśmy wypoczywać . Może jeszcze jest czas by pomyśleć o nas. Może warto odstąpić od tych niedziel pracujących? Pomyśleć o ludziach którzy naprawdę ciężko pracują. Nasze zmęczenie na pewno nie będzie korzystnie wpływać na naszą pracę. Tylko nie piszcie ;że w zamian inny dzień wolny mamy. Szczerze....... dzień wolny w tygodniu mam głęboko w poważaniu....

Byla

W sam punkt, lepiej tego ująć nie można!

Klient

Nie szanuje sklepów które udają pocztę. Dobrze ze wam się to skończy za 3 mce. Alldi to (usunięte przez administratora)

x

U nas te niedziele mają być 1/1, także powodzenia.

Współpracownik

Koleżanko / kolego - zawsze możesz się zwolnić , nic na siłę , idź do konkurencji , oni nie pracują w niedzielę hehe , w niedziele tylko Poczta Polska nie będzie otwarta więc może szukają listonoszy ?

Magda
@Współpracownik

Tak samo mówili w Tesco. Ale zawsze można zrobić pracę w niedzielę dla chętnych tak jak Ty

Milosierny
@Współpracownik

JEST NAPISANE W PISMIE SWIETYM BEDZIESZ DZIEN SWIETY SWIECIL TO CO TA KORPORACJA WYPRAWIA WOLA O POMSTE DO NIEBA BYLEM ZE ZNAJOMYM NA ROZMOWIE I GOSC MOWIL O 11 DNIACH PRACY POD RZAD NA GRAFIKU DZIEKUJE DO WIDZENIA TAKIEJ NIEWOLNICZEJ FIRMIE SZANUJCIE SIE I WALCZCIE Z TYM ZLEM !

Jano

Tak to prawda,ja wolę mieć niedzielę wolną i gdzieś pojechać z rodziną.

@Milosierny

Polska jest państwem świeckim... Proszę z z tą książką nie wyjeżdżać.

@Mejbi

Niestety Polska nie jest państwem swieckim chyba coś Cię ominęło..Jednak uważam ze z biblia to na forum raczej nie pasuje wyjezdzdc

Flick
@Współpracownik

Jakim (usunięte przez administratora) i śmierdzącym (usunięte przez administratora)trzeba być żeby takie coś napisać Sam sie zwolnij Nakręcana małpko skaczący piesku kierownika Normalni pracownicy takiego gamonia jak ty nie potrzebują.

@Aga

Oj Agusia, trzeba było się uczyć w szkole :)

@Milosierny

Tylko to musza ludzie sie zmowic. A w tej firmie ludzie jaj nie maja

Ona

Zgadza sie, niektorzy jezdza wizkami jak chca, zwlaszcza faceci. Jeden z drugim potrafua wyjechac nagle z regalow w dodatku tylem, nie rozgladajac sie pod czyjs wozek. Na ochrzan glupia mina i pytanie co ja takiego zrobiłem? Inna kwestia sa laufery. Pedza na leb na szyje, byle szybciej, rowniez nie patrzac na innych

@Ona

Widocznie za mało wypadków jeszcze było...

Lolo

Pakowacze w Aldi to leszcze. W Kauflandzie nie daliby rady. Większość to zwykle głupki bez ambicji a zwłaszcza ten gaduła z bembenem. Normy tu trzeba zwiększyć i ich rozliczać

@Lolo

Dlaczego wrzucasz wszystkich do jednego worka? Jestem jednych jak to nazwałeś/les leszczy i jakos daje rade.Jak Tobie nie pasi to co robisz w Aldi? Skoro w Kauflandzie jest tak super

Znajomy-znajomego-znajomej

Ta firma to jeden wielki (wycieczka) pracy. Zero kultury, zero poszanowania, zero przywilej dla pracowników. Wyzysk, za mało ludzi na zmianie, a na koniec opierdziel, ze nie zrobiło się wszystkiego. Żeby PIP wpadł i zaorał trzeba mieć oczywiście dowody, świadków itp. ale to kwestia czasu przy tych cyrkach. 2 osoby na zmianie przy pełnym sklepie - norma. Wysyłanie w delegacje, bo w innym sklepie połowa na L4 (zgadnimy czemu) - norma. Obrażanie i zwracanie uwagi pracownikom przy ludziach - dzien bez tego, dniem straconym. Aktualnie podczas pisania tego, szukają pracowników na 20 stanowiskach/punktach w północnej Polsce - ciekawe czemu. Ktoś tutaj pisał, że wolą wziąć kogoś z zewnątrz niż awansować pracownika, który zna firmę - prawda. Lepszy jest nowy, który nie wie co do czego, niż osoba która zna sklep i firmę. Straszenie, że trzeba płacić za braki czy straty - synonim słowa Aldi. Aldi zaprasza do pracy psychopatów i masochistów.

Czacha84

Czy ktoś może powiedzieć ile zarabia operator wózków Aldi? Z gory dziękuję

@Czacha84

Zbyt malo

L.L.
@Czacha84

2500 netto, najmniej ze wszystkich firm o podobnym charakterze

@L.L.

Dokladnie. I dziwia sie, ze ludzie odchodza

Tandetna biedronka

To co się dzieje na magazynie to jeszcze w życiu nie widziałem. Widać że pseudo specjalysty z biedronki są tak samo słabi i beznadziejni jak towary w biedronce. Bałagan, brak ludzi, trasy planowane z przypadku, awanse dla niepełnosprytnych, szczury na warzywach istny cyrk. To wszytko zrobiła w krótkim czasie ekipa biedronkowo lidlowa.Aldi to pośmiewisko a kiedyś to była firma!

Krs

Jak tam Sylwia skoda sprzątnięta do zdania? Przyjdzie czas na Ciebie

Lilu

Też byś tak chciał tylko zakompleksiony jesteś

lelo

Czy Aldi planuje jakoś zareagować na tak dużą inflację, jaka jest w tym roku ? Bo widać, że na razie nie, wypłata straciła na wartości jakieś realnie w tym roku 6-7%, a tu cisza. Powinno to być jakoś realnie weryfikowane, i pensja powinna być podnoszona o inflacyjne + podwyżka, jest coraz mniej osób chętnych do pracy, a z tych chętnych jest sporo osób, które się nie nadają, więc powinni szanować pracownika i motywować do dalszej pracy poprzez podwyżki, zwiększenie bonów, nagrody. Aldi zostaje w tyle, jeśli nic się w powyższej kwestii nie zmieni, doświadczeni i cenni pracownicy zaczną odchodzić. Wy tam na górze, przemyślcie dobrze to co robicie, bo za niedługo będziecie zamykali sklepy z uwagi na brak personelu.

@lelo

Na magazynie dobrzy pracownicy dostają nagrodę.... Z dwa kwity więcej do zrobienia. A teraz to i nawet wody nie mogą mieć przy sobie hahaha. Może Pan z BHP będzie stał i wydzielał. Albo p.A albo p.K dobrze robisz dostaniesz butelkę wody. Dobrze że już tam mnie niema. Jak w Lidlu zaczynali narzekać to opowiedziałem jak jest w Aldi. To kilku mi podziękowało ,chcieli tam przejść bo mieli by bliżej.

Zadaj to pytanie na AtoMie tutaj Ci nie odpowiedzą

Seba
@Lilu

Na Aldi atoMie to lider BHP się udziela Panie z biur, kierownicy . Bo tam tylko można pisać jak jest świetnie . Bo inaczej wykazujesz z pracy.

Nic z tego nie bedzie. Sam Pan Kierownik stwierdzil, ze premie nie przejda

J
@Ona

Przecież z ankiety wynika, że w tej firmie pracuje się wszystkim fantastycznie. Szkoda tylko, że kogo by nie zapytać, to wypełniał odpowiedzi zgodnie z tym, co się dzieje (czyli w większości negatywne). Wiarygodne więc te wyniki. Ale nie martwcie się, dostaniecie od firmy kosteczkę czekolady i przypinkę :D

@Seba

W sumie to masz rację to taki klub wzajemnej adoracji

Oka
@J

W naszym sklepie tylko jedna kolezanka wypelnila ankiete pozytywnie. Ale ona przyszla z Biedeonki. Ogolnie robi sie bardzo zle. Mamy nadzieje, ze ta ankieta zostanie przeczytana uwaznie przez osoby na gorze.....

Fionaodzielonego
@Oka

Pracuje się źle, mało osób na zmianie,ciągle hasła szybciej, szybciej bo nie ma czasu.Jak tu dogodzić żeby firma była zadowolona i tajemniczy klient,nie mówiąc już o kliencie na sklepie.Podchodzi taki człowiek i każe Ci wyjść z kasy bo nie potrafi czegoś znaleźć a nie ma kogo zapytać na sklepie. Taka funkcyjna przychodzi chwilę obsłużyć na kasę mówi klientowi spokojnie ja pana nie gonię,a kasjer gdy wola aby otworzyć następna kasę to buczy do słuchawki :znowu..kasuj szybciej,weź ich popędź...weź się do roboty....a wiadomo ile osób może być przy kasie.Rejonowy każe otworzyć następna kasę,a gdy go nie ma to jest hasło: mamy dużo do roboty nawet nie wołaj!!!.Jak zawołasz to znowu Cię obrażają że tak wolno...nie mamy wszystkich klientów młodych ,sprawnych którzy biorą zakupy w biegu,jednym karta nie przechodzi...drugi czeka aż się kod Blik wygeneruje ale to wszystko wina osoby na kasie...co to jest...

Netik
@J

Fantastyczny pracuje się tym którzy trzymają z kierownictwem,gdy trzeba zmienić grafik to im się go nie zmienia bo ,,ja mam już zaplanowany dzień"a ty człowieku musisz ... Każdy ma prawo mieć swoje plany na dniu wolnym, wiele razy człowiek się zgadzał ale nie zawsze Ci pasuje,to wtedy kierownik już się do ciebie nie odzywa-obraza.Grafik zmieniają,nawet nie pytają czy Ci pasuje.. tylko jest hasło zobaczcie bo są naniesione zmiany! Nasze potrzeby nie są ważne,nie ich sprawa że masz umówioną wizytę u lekarza od kilku miesięcy...

Joanna
@lelo

A czemu maja z siebie sami wychodzić z taka propozycja? Nikt inny tak nie robi to po co być nadgorliwym. Pracownicy nie protestują itp

Choinka
@lelo

Chyba coś się tam na górze pomieszało, zarobki straciły realnie w ostatnich dwóch latach jakieś 10%, podwyżek brak, towar sklepowy poszedł sporo w górę, tzn., że Aldi zarabia więcej, do tego pozwalniali sporo pracowników, brak promowania pracowników z dłuższym stażem, czas zwijać manatki, obudzą się z ręką w nocniku, że gdzieś popełnili błąd, że jednak tych doświadczonych pracowników mogli docenić. Trudno, konkurencja ma to do siebie, że lubi przyjmować pracowników konkurencji :) Powodzenia Aldi, tak trzymać !!! Super polityka antypracownicza.

@Choinka

Dodatek za przebudowę zero, dodatek za pracę w niedzielę zero, premiera za frekwencję zero, premia uznaniowa zero, podwyżki zero. Jaki z tego morał? Aldi to zero.

Klient
@Lilu

Jako klient też tak samo uważam. Sklep coraz gorszy.

Witam czy na magazynie w Chorzowie są jakieś normy do wyrobienia i jak wygląda stawka dla początkującego?

byly
@Zainteresowany

nawet o tym nie mysl. bylem pracowalem miesiac i pozalowalem. zatrudnilem sie w ngk mam o wiele dalej ale sie oplacalo. pracuje moze 12h ale jest wiele plusow tego, pol miesiaca pracuje pol wolnego do pracy jezdze rzadziej co mniej trace paliwa a po 12h pracy jestem mniej zmeczony niz po 8h w aldi, duzo premii a w aldi to jak sie zapytasz o premie to sie jeszcze wysmieja. nie pakuj sie tam bo tam cie tylko wykoncza a jak cie wrzuca na badyle czyli warzywa owoce to tylko garba dostaniesz i slaba pensje.

byly
@Zainteresowany

a z normami wygladalo tak ze tylko ci potem dokladali coraz wiecej kwitow

@Zainteresowany

Nie polecam magazynu w Chorzowie grupy smarkuli mądrzejszych od dyrektora trzymia z biurem i mają układy a reszta niech sobie radzi sama nikogo tu nic nie interesuje tylko własny tylek .Dziewczyny beznadziejne patologiczne rozmowy poprostu banda prymitywów kto potrafi znizyc sie do ich poziomu to zostaje reszta niestety albo sama odchodzi albo jest zwalniana.

Jola
@Aga

Magazyn to nie jest miejsce pracy ludzi inteligentnych.

@Jola

Podstawy dobrego zachowania powinno się mieć bez wzgledu na IQ.

@Zainteresowany

Tu tylko musis' sie wkupic bo panuja tu rządy smarkaczy i garkotłuków ktorzy maja swoje znajomosci jak wejdziesz w nich co nie jest chyba trudne bedac konfidentem to dasz rade

Dokładnie ????

Najnizsza krajowa pizniej troche dołoża ale o 3 z przodu nie mysl nawet

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 525.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 428, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 185 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.