Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

koszmar

absolutny brak szacunku do klienta!! Pani pod nr tel 32 3463800 w centrali w ALDI w Chorzowie ul.Niedzwiedziniec 10 w czasie rozmowy z klientem rzuca mu słuchawka i mówi, że to problem klienta ,że został (usunięte przez administratora) w jednym ze sklepów ALDI!!!!! Nie mozna uzyskac kontaktu z osoba z kierownictwa spółki. Koszmar!!! inne ceny są wystawione, a inne naliczane przy kasie!!! Żadnej odpowiedzialności!!!

Rovky
@koszmar

Czlowieku o czym ty marzysz chorzow tamte magazyny najbardziej niekompetentni ludzie jakich znam liczyc niepotrafia na niekozysc pracownika a dowiedzies cokolwiek szok

Lil Pep

Uhuhuuu Koziołek Matoł zgłasza komentarze do usunięcia. Aahahaaa. Transwestytko chciałaś być ważna ale krytyka juz Cię po jajcach dotyka??? No sory...bycie ważnym to nie tylko pozytywy. Liczyć trzeba się tez z negatywną opinią ludzi. Naucz się miocie przyjmować krytykę bo im szybciej zrozumiesz ze jesteś (usunięte przez administratora) tym lepiej dla ciebie. Najgorzej jak się komuś "coś wydaje". A tobie się tylko wydaje haaaa

BLADE

SKŁADAŁEM I WYSYŁEM KILKA RAZY DO ALDI SWOJE CV,KOMPLETNIE ŻADNEGO ODZEWU Z ICH STRONY.MAJĄ WSZYSTKO W POWAŻANIU I GDZIEŚ,ŻE KTOŚ WYSYŁA DO NICH SWOJE CV I STARA SIĘ O PRACE I TO IGNORUJĄ,JEŚLI MAJĄ TAKIE PODEJŚCIE DO SPRAWY,TO JUŻ NIKT DO NICH NIE BĘDZIE WYSYŁAŁ SWOJEGO CV,JA JUŻ NA PEWNO DO NICH NIE WYŚLE ,BO JEST TO STRATA CZASU APLIKOWANIE NA ICH OFERTĘ PRACY I DO TEGO JESZCZE IDIOTYCZNE PYTANIA I FILMIKI NA KTÓRE TRZEBA ZAZNACZYĆ DOBRĄ ODPOWIEDŻ,W TAKI SPOSÓB NIE DA SIĘ WYBRAĆ I STWIERDZIĆ CZY DANA OSOBA JEST DOBRYM KANDYDATEM NA DANE STANOWISKO,TRZEBA SIĘ Z NIĄ SPOTKAĆ I POROZMAWIAĆ

@BLADE

Wez sie czlowieku zastanow nad praca w tej firmie najgorszemu wrogowi nie zycze szczegolnie w chorzowie burdel organizacyjny zero szacunku wzg pracownika braz sumiennosci w naliczaniu pensje oszukuja (fakty) odradzam

Joanna
@Rocky

Co z tymi pensjami według ciebie? Konkrety to ważna sprawa w końcu

@Joanna

Mimo podwyzek pensja stoi na takim samym poziomie. Np podwyzka z 4000 zl tu pensja 3100, na 4200 i dalej pensja na poziomie 3100, a powinna byc 3300

Byla
@Rocky

Też mnie ciekawi pensja. W umowie 4.000 Raz jeden jedyny było 3 z przodu w styczniu. Od tej pory 2.9 z haczykiem Pełen etat, nadgodziny owszem.

@Byla

Wiec prosze zglosic to do pipu. Przeprowadza wyjasniajaca kontrole. Z Paniami kadrowymi nie ma co wyjasniac, bo i tak stwierdza, ze jest wszystko ok. Prosze to zrobic jak najszybciej

@Byla

Analiczanie uropu ekwiwalentu zenada partnerka 2lata robila zaDZIEN urlopu 20zl nie za godzine lacznie za 2l pracy aldi orznol ja na pare tys zaznaczam to nie hejt zemsta tylko sczera prawda tam pracuja szczegolnie w kadrach osoby nieduczone niekompetentne gdyz niechce mi sie wiezyc iz oszukuja ludzi z premedytacja hoc kto wie

Zainteresowana pracą

Wysylasz podanie i nic... Mogliby chociaż podziękować za udział w rekrutacji..... Szkoda czasu na nich....

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Zainteresowana pracą

Złożyłam CV, niestety ani dziękuję, ani......Szkoda czasu na aplikowanie....

Aga

Myślę że to kwestia czasu. Za duże halo zaczęło się robić wokół jego partackiej osoby. I to już nie tylko w firmie ale zasięgi poszły o wiele dalej z tego co ptaszki cwierkają. Może wkoncu ktoś się przyjrzy jego brudnym łapom a brudu tak szybko zmyć się nie da. Nawet jak się go nie pozbędą to Smród i tak się nad nim i nad firmą będzie unosił. A nie sądzę by tym u góry było to na rękę...

(@@@)
@Aga

A porobić skriny z tych wszystkich opinii na temat tego całego Kiero i podesłać w odpowiednie miejsca. Niech się dowiedzą jaki kierownik jest kochany przez załogę. Nie dziękujcie:)

On.

KIEROWNIKU ... !!! Wstyd. Wstyd i kompromitacja po całości !!! Nie dość że ma Pan opinie męskiej prostytutki. Choć bardziej powiedzial bym damskiej bo z faceta nie wiele Pan ma to jeszcze ma Pan opinie nieludzkiego CHAMA pierwszej klasy :) . Mądre osoby z pańskiego wątpliwego otoczenia zaczynają się od Pana odsuwać w obawie że Przylgnie do nich taka sama Łatka. Mimo że swoich pracowników ma Pan za debili.Opinia na którą rozumiem usilnie i skutecznie Zapracował Pan sobie sam, ma Przełożenie nie tylko na Pana ale na wszystkich wokół. Łącznie z rodziną. Gratuluję!!! :)

Jak wygląda stanowisko Pracownik działu technicznego Ktoś coś

PrzyjdziZobacz

Każda opinia powinna mieć + i - wiec postaram się zachować ten format Plusy pracy w Aldi "sklep" - 2.8 do łapy dostaniesz; - dostaniesz pieniądze w terminie - to nie powinno być plusem, a standardem - jednak mieszkamy w Polsce wiec każdy wie jak jest; - jest karta przedpłacowa; -umowa o prace; - w tym grajdole - tworzy się przynajmniej atmosfera wsparcia bo wszyscy wiedzą, że brodzą po pachy w (usunięte przez administratora) Minusy: - brak pracowników - sklep obsługuje 2/3 ludzi wliczając w to kierownika lub ZK - to w żabce potrafi być 3 ludzi na zmianie; - brak pracowników przekłada się na orkę - 3 ludzi ma ogarnąć kasy, sklep, magazyn, dostawy (są dzień w dzień), pomagać klientom, zmieniać tipy i aktuelle. - nie wiem jaki geniusz wymyślił inwentury na otwartym sklepie - ale są - kasjer odpowiada za logiczne 'Kase', piekarnię, daty, towar na sklepie i pomaga przy rozładunku co chwilę biegając obsłużyć kogoś na kasie - brawo - -25 na mroźni, a pracuje się w polo - chyba, że kupisz lub/przytargasz bluze z domu - ale to niby Niemiecka firma, a nie JanuszPol - Jak robią się nadgodziny to pracujesz za darmo - nie masz się odbijać i koniec - zmiany decyzji co 2 dni = chaos na sklepie - grafik nie istnieje - przy tak małej liczbie pracowników robisz maratony 9 dni pracy dzień wolny i znowu - urlopy - kiedy im pasuje - Kodeks Pracy nie istnieje wg. tej firmy - coraz większa świadomość braku kontroli nad tym co się wyrabia. na szybko tak tyle - chcesz zobacz sam

PrzyjdziZobacz
@PrzyjdziZobacz

Zapomniałem dodać - stare kasy i system - masa błędów i awarii - kody zmieniają się co dziennie lub co 2 dni więc cały czas trzeba wszystko sprawdzać po 5x - brak szkoleń - jedyne jakie było to BHP 2 godz. Resztę uczysz się od pracowników, którzy i tak nie mają już na nic czasu - przerwy 15 min nie ważne czy pracujesz 8,10 czy 12 godzin

@PrzyjdziZobacz

Zgadzam się z opinią. Pracowałam w Aldi 4 lata. Od ok 1,5 roku był dramat. Po 3 osoby na sklepie..... i co dwa dni nowe decyzje. .....

A.Tychy

Dokładnie tak to wygląda w 100%

Lil Pep

Aaa i Kierowniku...podwiąż se Pan jaja i nie Szerz już Pokolenia przygłupów. Bo jeden przygłup to i tak już o jeden za dużo ;)

Agula
@Lil Pep

Dobrze ze bachory małe. Gdyby były w bardziej kumatym wieku pewnie były by Dumne z ojczulka. Wróć...raczej najadly by się wstydu ;) cóż pozostaje wierzyć że nie pójdą w ślady Prymitywa

Asia
@Agula

Kto to wie mozliwe ze geny zwycièżą????

Aldi dno

Wolę się już masturbować niż w Aldiku znów pracować.

Wqrwiony

Takiego bajzlu jak na magazynie to nigdzie nie widziałem

Kandydatka

Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej do centrali w Katowicach.

ktoś

Zupełnie serio.Dostarczamy warzywa i nie tylko do Aldi wozimy tam od dawna ...niestety dużym minusem są palety zwrotne no ale to jest nic do Pana z magazynu który czasami przyjmuje dostawy zwykły (usunięte przez administratora) który ubliża innym niestety nikt z tym nic nie robi a owy gość ma każdego za nic...(usunięte przez administratora) Tobie mowa ...no ale tak to jest jak w domu masz nic do powiedzenia to w pracy udaje sie szefa do którego akurat Tobie daleko ...!

Dariusz
@ktoś

A w jakim celu tutaj jakieś personalne jazdy ? Słabe to.

zainteresowana

Jak wyglądają godziny pracy w magazynie Aldi w Chorzowie, jako kontroler?

Kontrola
@zainteresowana

Pracujemy na dwie zmiany. Rano: Poniedziałek 5:00 do 13:00 Wtorek - Sobota 6:00 do 14:00 Nocki: Niedziela/Poniedziałek 20:00 do 4:00 Poniedziałek/Wtorek - Piątek/Sobota 21:00/22:00 do 5:00/6:00. W rannych zmianach niekiedy mogą być nadgodziny, zależy od tego czy wszystko zostanie spakowane itd. Dlugo już pracuje i póki co, pracy nie zmienię. Pozdrawiam i zapraszamy !!

Blablabla
@Kontrola

Jak ktos lubi prace, w ktorej oszukuja to życzę powodzenia

Aga
@Kontrola

To jesteś mało ambitna dlugo pracując w tym.miejscu.

zainteresowana 2
@Kontrola

Witam a jak to wygląda z dniami wolnymi Czy ktoś wie jeżeli pracuje na rano i na nocki są jakieś dni wolne jest jakiś wolny weekend albo w tygodniu bo tak naprawdę pracuje się 6 dni w tygodniu a nie 5 nie jak przewiduje kodeks pracy Będę wdzięczna za informację Pozdrawiam

Heh
@zainteresowana 2

Za każdy weekend pracujący dostaje sie wolne w tygodniu.

obserwator
@Kontrola

Szczególnie taki wiekszy chłop z magazynu to ozdoba ALDI .Delikatnie nazywając tego Pana!

kami

Witam Mam pytanko jak wygląda praca na sklepie? Widziałam , ze kasy są raczej stare tzn. kody (pieczywo,w/o itd..) trzeba uczyc się na pamieć? jak z grafikami? Czy są miesieczne ? Czy są nocki na sklepach?

Anonim...
@kami

Tak, kodów uczymy się na pamięć ale są ściągi na kasach. Grafik jest tworzony zawsze do 20 na kolejny miesiąc. Ale w związku z ciągłymi kwarantannami , izolacjami w okresie od października do marca grafik jest czasami codziennie zmieniany. Nocek nie ma no chyba że raz w roku na mycie chłodni ale to tylko 2 osoby. Ogólnie nie ma czegoś takiego że jesteś tylko kasjerem albo tylko pracownikiem na sali. Każdy umie wszystko zaczynając od kas, pracy na działach świeżych , wypieku pieczywa , wykładaniu towaru, sprzątaniu itp itd.

Byla
@Anonim...

Mała poprawka. Są sklepy w których można być tylko pracownikiem sali sprzedażowej bez obsługi kasy, są też nocki,w których wykłada się towar lub robi pracę porządkową w zależności co zleci kiero.

kami
@Anonim...

ok ... Czy to jest "prawdziwa" korpo tzn , ze jest wiecej rządzących od robiących? Audyt pogania audyt po kontroli rejonów, bhp-wców itd... jak z odpowiedzialnoscią materialna przy różnicach... jaka jest ewidencja czasu pracy ,elektroniczna? Wiem ,ze na rozmowach wszystko ładnie pięknie wygląda , dlatego zanim złoże CV chcę podpytać troszkę

Mateusz
@kami

Ewidencja czasu pracy jest elektroniczna z tym ze kierownik sklepu moze ci ten czas w systemie "poprawic", do tego zapisujesz o ktorej sie odbiles przy rozpoczeciu i zakonczeniu pracy.

Zofia
@Mateusz

Co Ty i on sobie często tak poprawia, że to przywołujesz?

Lil Pep

Trzeba trzymać jaja na wodzy wtedy podobne sytuację się nie będą dziać. Z drugiej strony trzeba być niesamowicie zdesperowanym lub mieć niesamowite parcie na awans żeby lubię bawić się jajami "tego czegos".

zniesmaczony

Pracuje w ALDI już kilka lat na stanowisku biurowym i widzę zmiany jakie zachodzą w firmie. Niestety z moich spostrzeżeń muszę stwierdzić, że nie są to zmiany na dobre. Po odejściu prezesa Oktawiana w ALDI zaczęło robić się coraz gorzej. Powstają co prawda nowe struktury, ale wraz z nimi powstaje ogromny chaos, którego nikt nie jest w stanie opanować. Awanse są dawane osobom, które nie powinny ich otrzymywać przez co dużo doświadczonych ludzi po prostu odchodzi z pracy. Dodatkowo próbuje się zrzucić dodatkowe obowiązki na osoby które wcześniej się tym niezajmowany co powoduje napięcia między pracownikami. Jak tak dalej pójdzie to firma straci wszystkich specjalistów których dotychczas wyszkoliła, co z kolei spowoduje spowolnienie rozwoju sieci.

Miły pan

Brawo dla Pana.

Xyz
@zniesmaczony

Dokładnie ,tak samo jest na sklepach ,a najgorsze ,że na sklepie ,gdzie obrót wynosi średnio 50 tys dziennie pracuje się w 3 osoby ,z dobrymi wiatrami 3/1/3 ,a wymogów jest tyle ,że z tej bezsilności ,zmęczenia itp chce się płakać ,a gdy dochodzi do tego rejonowy ,który zdecydowanie ma jakiś problem do danego sklepu to już w ogóle nie chce się do takiej pracy przychodzić ..jest coraz gorzej ...widać te " lepsze " zmiany coraz bardziej ...Firma musi zatrudniać więcej osób na stanowiska kierownicze i wyższe z Biedronek i Lidla ,wtedy na pewno będzie " lepiej "...To co się dzieje doprowadza do tego ,że pracownicy z doświadczeniem szukają nowej pracy i już bez zastanowienia odchodzą...lepiej nie będzie...

@zniesmaczony

Tak, specjalistów pełno a nikt nad tym nie panuje. Czasami mam wrażenie że procesy są przygotowywane przez osoby co w ogóle nie maja pojęcia o pracy na sklepie. Ucinają koszty na sklepach, trafia to w doświadczonych pracowników którzy szukają pracy w innych miesiącach. Dalej inwestujecie w często nieudolne działy. Pamiętajcie że biurowce same na siebie nie zarobią. Kampania promująca stabilną prace w Aldi- śmiechu warte. Pracowitego pracownika pewne że nie zwolnicie, sami się zwolnią. Atom- wszystko idealnie jak na fotka.pl ????

Polka
@zniesmaczony

Niestety to prawda-poszukują dużo nowych pracowników,a wymagania na stanowiska ogromne(firmom trudno znaleźć pracownika,jak idealnego kandydata chcą non stop szukać zamiast zmienić oczekiwania w ogłoszeniu).Nie polecam aplikować.

N
@Xyz

Zgadzam się z opinią

Zawiedziona
@zniesmaczony

Totalnie się z tym zgadzam. Szkoda, że "nowi" myślą, że są alfami i omegami. Ściągają "swoich" a wieloletni pracownicy, często oddani swojej pracy są wyrzucani. Nie liczy się człowiek tylko znajomości i cyferki wyliczone przez komputer.

Taka ja
@zniesmaczony

Dlatego ze przechodzi tu dużo wyższego kierownictwa z biedry. Po plecach ściąga się swoich. I faktycznie gdy zatrudniałam się ponad 2 lata temu to było o wiele lepiej

Blady
@Zawiedziona

Nic dodać nic ująć.To co się teraz wyprawia ma MC to jest magia ,wieloletni doświadczeni pracownicy przerzucani na inne stanowiska a osoby z zewnątrz bez jakich kolejek wiedzy w danej dziedzinie ,udają że pracują bo mają znajomości u kierownictwa .Od pracowników wymaga się lojalności pracowitości a przykład powinien iść z góry .Nie wiem czemu ma służyć takie postępowanie z pracownikami ale nic dobrego z tego nie będzie ,w ten sposób harmonii nie zbudują .

NAP
@Blady

Tomek organizuje podobno związki zawodowe na magazynie i będzie strajk!!!

(@@@)

No bo lubi. Już raz uniknął rozwodu. A dalej się poniewiera. Biedna żona. Polecam oczy otworzyć. A ta jego przydupaska (usunięte przez administratora) jak but żeby podnieść swoją niska samoocenę łazi i kłapie dziobem na prawo i lewo nie wiedząc nawet w którymi słowami się wyzdradza

Tragedia

Dlaczego nikt nie kontroluje pracy kierowników i zastępców sklepu ? Potrafią tylko wydawać polecenia a sami siedzą cały dzień w biurze i plotkują przez telefon. A Ty szaraczku (usunięte przez administratora) na ich wypłaty

@Tragedia

Dokładnie, dlaczego rejonowy nie przyjeżdża niezapowiedziany,tylko za każdym razem informuje o swojej wizycie. Może częstsze wizyty bez zapowiedzi drodzy kierownicy rejonów!?

Hmm
@Tragedia

Ciekawe w ktorej placówce kierownik ma czas na plotkowanie ... Zajmij sie swoimi obowiązkami jak nie wiesz coś do Innych należy ....

***
@Hmm

Powinny być kontrole, są kierownicy, którzy ciężko pracują ze swoimi ludźmi na sklepie i tacy co nic nie robią. Jezdze często w delegacje i trafiam na oba typy. Uważasz, że to sprawiedliwe, kiedy jeden kierownik urabia się po łokcie a na drugim końcu Polski inny nie robi nic i zgarnia ta sama wypłatę? Właśnie dlatego kontrole powinny być, jeżeli ktoś ciężko pracuje to nie powinien się chyba martwić o swoje stanowisko ???

Katarzyna
@***

Słuszna uwaga! W ogóle jak często te kontrole u was są?

Jadzia

Jestem klientką. I przestałam kupować w Aldi. Z prostego powodu. to co jest w gazetce,niestety jest nie do kupienia w sklepie. Nie mówie tu o owocach czy wafelkach, tylko to co polecają sezonowo w gazetce. Kilka razy pojechałam rano, aby kupić co chciałam, niestety zawsze nie było. Szkoda czasu i paliwa. I skończyłam tam robić zakupy. Proste.

Lilu
@Jadzia

Niestety to prawda. Klienci wkurzeni pracownicy wkurzeni a ci co są za to odpowiedzialny mają to w doopie

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 525.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 428, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 185 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.