Opinie o Barona HR Services w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Barona HR Services. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Barona HR Services o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barona HR Services w Kraków

Ullii

Pracowałam w fabryce.Fibowie nie pracują fizycznie.Stoją nad Tobą jak ssmani z twarzą jak byś Im matkę zabił i tylko patrzaczy z nikim nie rozmawiasz.Nawet rozglądanie się na boki Czu hdziekolwiek poza swoje stanowisko To już się przypierdzielają.Finowie to roboty bez emocji,czujesz się jak uwięziony w (usunięte przez administratora).Pokoje klitki bez otwieranych okien gdzieś pod lasem.Po upadku pod prysznicem miałam ból ręki,podejrzane złamanie.Lekarz prześwietlił tylko stłuczenie naszczescie.Nie było mnie w pracy 3 dni.Po powrocie mnie zwolnili.Twierdząc,że nie są zadowoleni z mojej pracy.Gdzie ja sama przerzucałam tony kilogramów codziennie.Fałszywi,zakłamani,najlepiej Im wcale nie ufać.

@asia

No ale z tego co się orientuję to firma tylko pośredniczy, więc decyzje o zwolnieniu chyba podejmuje firma, która jest na miejscu? Mówisz, że dobrych pracowników nie wyrzucają, to z jakiego powodu w takim razie się to zdarza? Widziałem wiele ofert pracy za granicą u nich i no nie chcialbym zaraz wracać z byle powodu.

Ullii Nowy wpis

asia Nowy wpis
@Ullii

dobrych pracownikow nie wyrzucaja... a wrecz trzymaj by tylko nie odeszli.

@asia

Znalazłem dla siebie ogłoszenie od firmy, gdzie szukali kogoś jako HVAC-ventilation duct fitters. Jedna rzecz mnie ciekawi, czyli sama rekrutacja. Napisali, że odbywa sie ona zdalnie, czy możecie napisać, jakie etapy są w tym procesie i ile czasu zajmuje każdy z nich?

Ilona

Co się właściwie stało że tak negatywnie opisujesz rekrutację? Możesz opisać jak całość wyglądała i ile byłe etapów? Pytali o coś niewłaściwego czy czemu Cię tak to zdenerwowało?

Miro

Barona widze w Finlandii też cudów nie robi, W Norwegii kombinują jak tylko za coś nie zapłacić i dołożyć jakieś koszty, za sicki mam ponownie nie zapłacone bo nie do tego właściciela zgłosiłem. Nie polecam brak podwyżki przez 1,5 roku i duzo duzo by pisać na Nie!!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Barona HR Services? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mnich

Cała ta praca przez tą agencję to lipa. Szkoda waszego czasu. Jak chcecie pracować w Finlandii to szukajcie na własną rękę. Po odliczeniu wszystkich kosztów nie zostało mi nawet 4000 zł. To po co tu przyjeżdżać, na ryby i na wycieczkę. Dziękuję pozdrawiam wszystkich

Zuzanna
@Mnich

Co to są za koszty, które potrącają? Wiadomo przy podpisywaniu umowy że będzie za coś się płaciło? Daj znać na co trzeba zwracać uwagę...

Czy w Barona HR Services jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak, koordynatorzy bardzo dbają o warunki pracy. Wszystkie zgłoszenia są rozwiązywane dość szybko.

Cyc

Rozmowa przez skype, rzekomo poszukują doświadczonych, zdecydowanych a jak sie okazało że spełniam wszystkie wymagania i sie klasyfikuje na najwyższą stawkę to nawet nie odpowiedzieli. Firma traktuje ludzi jak wskaźnik przerobowy i tyle.

Damian

Szanuję Twoje zdanie ale Twoja wypowiedź jest bardzo krótka. Powiedz proszę, dlaczego nie polecasz pracy w Barona i co wpłynęło na taką opinię o firmie.

Gabriela

Hej @Adam, powiedz proszę jak długo współpracowałeś z Baroną i czy otrzymałeś całość należnego wynagrodzenia. Co masz na myśli pisząc "stawki zaniżają", czy kwoty wynagrodzenia nie miałeś określonej w umowie? Proszę wytłumacz.

Don jon

Chyba płacili jak zaniżali

@Don jon

Pracujesz lub pracowałeś w Barona HR Services? Jak to jest z tymi stawkami w firmie? Możesz podać ile się tu zarabia? Są jakieś premie?

Don jon

Trzeba posiadać wykrztałcenie ....????

qa

Jak wygląda sytuacja w Finlandii na stanowisku technika gsm? Wynagrodzenie jest wypłacane uczciwie? Jak wygląda rekrutacja - rozmowa przez internet/telefon, weryfikacja doświadczenia i do pracy?

Farel
@qa

Hej, Po tygodniu od wysłania CV zadzwonił Pan z firmy i umówił się ze mną na rozmowę przez Skype. Rozmowa trwała około 30 minut,Pan pytał o doświadczenie zawodowe,weryfikował poziom j.angielskiego,przedstawił warunki zatrudnienia. Ogólnie po pozytywnej rekrutacji jest się zatrudnionym na fińską umowę o pracę na okres 6 miesięcy,mieszkanie zapewnia pracodawca,praca w Helsinkach i okolicy. Trzeba wysłać wszystkie świadectwa pracy,świadectwo ukończenia ostatniej szkoły,CV po angielsku,zaświadczenie o niekaralności,oraz jeżeli masz to uprawnienia SEP,kursy wysokościowe.

@Farel

Hej @Farel, a jakie warunki zakwaterowania zapewnia Barona HR? Czy dostałeś mieszkanie, lub pokój w hotelu? Jak oceniasz warunki?

Jak długo czekaliście na odzew z Barona HR Services? Oddzwaniają zawsze?

Farel

Ja czekam do tej pory,chociaż aplikowałem w maju.Prosiłem rekrutera o odpowiedź niezależnie od wyniku rekrutacji no i się nie doczekałem.

@Farel

Naprawdę zdarza się. Jeżeli dział HR ma dużo pracy, czasem nie odpisują- nie zmienia to jednak faktu, że przykro mi, że Cię tak potraktowali. Opowiesz o samej rozmowie rekrutacyjnej w Baronie? O co pytali?

Gabriela

Interesuje mnie stanowisko HR&Office Coordinator w Katowicach. Czy jako, że główna siedziba firmy mieści się w Helsinkach, mogę liczyć na wynagrodzenie konkurencyjne na rynku pracy? Powiedzcie jaki jest dokładny zakres obowiązków na tym stanowisku. Ktoś, coś?

Miły

Moja opinia o tym pośredniaku jest na duży PLUS. To co było mówione jak najbardziej jest zrealizowane. Wiadomo trzeba się znać na robocie jeśli się tu przyjeżdża. Wsparcie przy rozwiązywaniu problemów i pomoc do samego końca umowy.

Damian

Twój komentarz nie jest zbyt pozytywny. Aplikowałeś do firmy, nie dostałeś się i stąd Twoje niezadowolenie? Napisz na jakie stanowisko składałeś CV i czy byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej. Chętnie dowiem się szczegółów.

Lena

Byłam na rozmowie. Zarówno atmosfera i zadania bardzo przyjemne, jednak mimo obiecanej informacji zwrotnej w sprawie wyników rekrutacji, nie doczekałam się. Kurcze jak ludzie szukają pracy, to na prawdę wierzą, że ktoś da znać, nawet jeśli ma być negatywna odpowiedź, bo nie wie ta osoba czy dalej szukać czy może nastawić się chociaż w jakimś stopniu na tą pracę.

asdet

jest tu ktos kto pracuje w finlandii z barony? dopłacają coś do transportu do finlandii? jakies opinie aktualne ? bo z tego co widze nie bardzo ma sie ta agencja, i kazdy koordynator ma pracowników w (usunięte przez administratora)

Pracujący
@asdet

Hej ja mam jutro z Nimi rozmowę to zapytam jak to wygląda

Katarzyna

Jakieś opinie?

Katarzyna

Jakieś opinie?

Kipinä
@Pracujący

Hej, i jak tam? Sama chcę za jakiś czas wyjechać do Finlandii na dłużej, więc informacje o tym jak Barona traktuje swoich pracowników, czy naprawdę pomaga im ogarniać pozwolenia o pobyt, karty podatkwoe i inne sprawy w urzędach byłaby bardzo pomocna.

Dorota
@Pracujący

Witam, czy masz może jakiś kontakt do tej firmy? Telefon podany na stronie nie odpowiada. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Mała

Witam Czy kogoś pracuje przez ta firmę w Finlandii i może powiedzieć jakie warunki itd? Czy warto jechać ?

Lukasz
@Mała

Witaj, W odpowiedzi na Twoje pytanie chce tylko powiedzieć, że śmiało można jechać. Ja jestem zadowolony. Pracuje od października zeszłego roku. Zakwaterowanie przyjemne czyste wyposażone w pełni. Przedstawiciele firmy przyjeżdżają systematycznie z wizytami i pytają czy jest wszystko ok. Zawsze można zadzwonić i nie ma problemu z pomocą. Mam nadzieję, że trochę mniej stresu będzie przed wyjazdem ????????????????. Powodzenia!!!

praca

mam pytanie a jak tam praca wygląda w Urugwaju

Emgro
@praca

Hej w porządku :) Montevideo to świetne miasto.

Zuzanna

@Renek, a jakie jest Twoje doświadczenie związane z firmą Barona HR Services? Czy jesteś lub byłeś jej pracownikiem? Jak Ty postrzegasz pracę w tym miejscu? Istotną informacją byłaby również odpowiedź na pytanie o Twoje stanowisko pracy i jakie są warunki zatrudnienia na nim?

Staszek

Czy agencja Barona HR Services jest godna polecenia?

Renek
@Staszek

Nie spotkałem się żeby ktoś specjalnie narzekał.

Benek

Czy trzeba mieć jakieś specjalne przygotowanie żeby wyjechać z firmą do pracy za granicą?

Tres
@Benek

Przynajmniej angielski

Zostaw merytoryczną opinię o Barona HR Services - Kraków

• Jak się pracuje w Barona HR Services?

Zobacz opinie na temat firmy Barona HR Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barona HR Services?

Barona HR Services
2.3/5 Na podstawie 16 ocen.

Barona HR Services