As Babuni

Niemce

Opinie o As Babuni

Andrzej 2010-09-01 18:38:37
Dobra firma.
Atmosfera pracy bardzo fajna.
Polecam, gdyz pracowalem tam 3 lata i ale powodow zdrowotnych musialem odejsc....

Ogolnie wg mnie na 8/10
Marek_32 2011-07-22 05:51:43
Nie zgadzam się z komentarzem. Praca w tej firmie jest dla mnie bardzo przyjemnym doświadczeniem.
stefan 2011-11-03 19:38:40
[usunięte przez moderatora]podejrzliwość,donosicielstwo. ogólnie atmosfera fatalna.nie można słowa swobodnie powiedzieć,bo właściciele już wiedzą.. Pierwszy raz coś takiego mnie spotkało i mam nadzieję,że ostatni.
roman80 2011-11-26 22:05:52
firma do bani totalny [usunięte przez moderatora]i dorabianie sie [usunięte przez moderatora]na osobach niepelnosprawnych absolutnie nie polecam.kawal [usunięte przez moderatora] i tyle.[usunięte przez moderatora] i paru [usunięte przez moderatora].precz z asem dziadunia.
Ewa 2014-05-31 12:43:41
Nie rozumiem Waszych negatywnych komentarzy. Dla mnie praca w Asie-Babuni to były wspaniałe 4 lata i ani razu nie narzekałam na "donosicielstwo". Szefowie byli mili i co roku dawali pracownikom duże paczki na Święta Bożego Narodzenia.
Polecam tą firmę. (usunięte przez administratora)
Ewa 2014-06-02 00:54:40
Żadnych układów nie miałam, wykonywałam dobrze pracę to się żadnych pomówień nie musiałam bać, ot co. (usunięte przez administratora)
Piotr 2015-05-19 10:00:59
Bardzo porządna firma, która dba o bezpieczeństwo pracy. Byłem tam jakiś czas i z pełnym przekonaniem mogę zapewnic wszystkich o normalnej, zdrowej atmosferze. Polecam Piotrek.
gucio 2016-05-08 10:48:10
oferują , ale to też jest odpowiedzialność z Twojej strony
Zostaw swoją opinię o As Babuni - Niemce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie As Babuni