Opinie o sklep.farmona.pl - FARMONA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. w Kraków

Karotka

Proszę o wypowiedzenie się osób pracujących w dziale zakupów.

Pracownik były

Sytuację były zgłaszane wiele razy HR ale kierowniczka zakupów ma najwyraźniej mocne plecy i jest koleżanką szefowej. W dziale przewija się tak jak jest napisane masę osób i nawet najtwardsze osoby nie dają rady bo po co się męczyć za takie pieniądze. Ja żałuje że pracowałam tam a było to tylko kilka miesięcy. Najgorsza praca i czas w moim życiu.

Blondi

Padły tu słowa, że ciężko dobrze zarobić w firmie. To w takim razie polecilibyście pracę komuś, kto jeszcze doświadczenia nie ma? Pod względem szkoleń i rozwoju wypadają w porządku? Jestem na początku swojej drogi i interesuje mnie dział obsługi klienta. Awans na kierownika jest realny w przyszłości? Stawki nie podali, ale obiecują atrakcyjne wynagrodzenie, może znacie widełki na tym dziale?

P
@Pola

Stawka została zaproponowana przez rekrutera. Jeżeli Ci się nudzi i chcesz przez 30 minut odpowiadać na idiotyczne pytania to idź tam na rozmowę:) dyrektor to hipokryta, sam z siebie kilka razy powtarzał ze da odpowiedź do końca tygodnia ja go o to nie prosiłam bo według mnie jeżeli ktoś się nie odzywa to znaczy że sprawa nie aktualna. Oczywiście osmieszenie firmy- nie odezwał się. Gratuluje z takimi ludźmi nie warto pracować

Ooo Nowy wpis

Operator linii produkcyjnej realnie może tu dobrze zarobić, czy nazwali wynagrodzenie atrakcyjnym w ofercie, zeby ludzi przyciągnąć?

Kandydatka Nowy wpis

Ojej czy w zakupach jest naprawdę aż tak źle? Zobaczyłam ofertę i pomyślałam o złożeniu aplikacji ale wpadłam tutaj i jestem przerażona...

Cześć, chciałbym się dowiedzieć, jakie są zarobki na magazyniera teraz i jakie dają te benefity, o których w ogłoszeniu jest mowa. Ktoś pisał, że szybkie tempo jest, a jakie normy są ogółem dla pracowników? Oczekują, że się będzie robiło na 150% jak to często w tych zakładach czy jakoś racjonalnie podchodzą?

Były pracownik Nowy wpis

Praca na konfekcji przewidywalna. Szybkie tempo, brak lub minimalne szkolenie. Bardzo negatywne wrażenie zrobiły na mnie panie brygadzistki N. , (usunięte przez administratora) i Z., które pasywnej agresji używały na codzień wobec nowych pracowników, starszych stażem i wobec siebie (!) .Pracownicy na umowie zlecenie traktowani jak g ( to znaczy wszystkie dziewczyny pracujące tam na konfekcji, bo tylko panie brygadzistki są na umowie o pracę). Warunki pracy dopuszczalne, poziom kultury osobistej trzech pań poniżej krytyki .

RN

Czy na stanowisku dyrektora sprzedaży jest duża rotacja?

GL
@RN

A jest rekrutacja na takie stanowisko? Od dawien dawna nie zmieniała się osoba na tym stanowisku.

@GL

To chyba dobrze. A na stanowiskach kierowniczych jaka rotacja? Widziałem, że ktoś jakiś czas temu pisał, że będzie mieć rozmowę o pracę na stanowisko kierownicze właśnie. Wyższe stanowiska są obsadzane tylko z rekrutacji zewnętrznych? Co z awansami wśród pracowników?

Hejka, hejka ! Właśnie myślałam o przesłaniu aplikacji o pracę, naczytałam się trochę o tych konferencjach, szkoleniach i tak dalej. Jednak szkoda ze nie ma na stronie dokładnego stanowiska na jakie może moje cv pójść ? No i poniżej ktoś napisał ze szkoleń brak, wiec nie wiem komu mam wierzyć ?

xyz

Niedługo mam w Farmonie rozmowę rekrutacyjną na stanowisko kierownicze, czy ktoś wie jakiej stawki mogę się spodziewać?

Kochani, jakie są benefity w ramach polityki prorodzinnej na stanowisku specjalista ds. personalnych? :) Otóż nie posiadam rodziny i w związku z tym nasuwa się pytanie, czy udałoby się z rekruterami wynegocjować coś w zamian. Poza tym chętnie poznam opinie o atmosferze w kadrach i szefostwie, jakie jest :)

Karotka

Proszę o wypowiedzenie się osób pracujących w dziale zakupów.

Ex
@Karotka

Proszę sobie poczytać opinie tutaj. Połowa dotyczy sytuacji w dziale zaopatrzenia. Stanowczo odradzam. Średnio 10 osób rocznie się przewija. Nikt nie chce pracować w karygodnych warunkach jakie tworzy kierowniczka zaopatrzenia. Wszyscy mówią, że już dawno powinna być na emeryturze, ale chyba chciwość nią kieruje, że nie chce odejść.

@Ex

Ale tylko kierowniczka jest powodem odejścia tych osób? O kurczę, to znaczy, że praca z nią musi być mocno stresująca :( A powiesz co to są za karygodne warunki i z jakim zachowaniem trzeba się zmierzyć w pracy z nią? Ktoś w ogóle zgłaszał to wyżej, że ciężko przebiega z nią współpraca?

@Ex

Nie pierwszy raz ktoś pisze na ten temat, to co takiego kierowniczka robi, ze jedna osoba ma taki wpływ na prace i pracowników? Kierownik to nie szef, nie da się tego gdzieś wyżej zgłosić?

Pracownik były

Blondi

@Blondi

Atrakcyjne wybagrodzenie to nic innego jak najniższa krajowa. Szkolen brak nawet wewnętrznych. Na awans nie ma co liczyć, bo kadra obstawiona najwybitniejszymi specjalistami w galaktyce. Jak nie masz doświadczenia to możesz zapomnieć o pracy tutaj no chyba że na zmywaku.

@Blondi

Byłam na rozmowie, zaproponowano mi 4200 brutto, osoba rekrutująca chyba dyrektor sam kilka razy mówił że po rozmowie do końca tygodnia na pewno da odpowiedź. Oczywiście nie wysłał nawet mila.

Pola
@Kandydat

A próbowałeś się z nimi sam skontaktować, aby uzyskać jakiś feedback? Może proces rekrutacyjny się przedłużył albo mieli za dużo kandydatów by dać informację zwrotną....a co do rozmowy kwalifikacyjnej, to powiesz czy to była tylko jedna rozmowa, czy może bardziej rozbudowana rekrutacja? No i fajnie by było gdybyś podał jakie pytania zadawali :) O oczekiwania finansowe zapytali Ciebie, czy odgórnie dali znaka ile jest dają na stanowisku, na które aplikowałeś?

P
@Pola

Czy jest możliwość pracy w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. na część etatu?

Doris

Hej, na ich stronie znalazłam ofertę pracy na Marketing Managera i zastanawiam się nad aplikacją. Jednym z obowiązków jest współpraca z z agencjami marketingowymi, ktoś jest w stanie wymienić z jakimi agencjami współpracują? Czy jest szansa u nich na pracę zdalną, czy trzeba być stacjonarnie w biurze? Bo jakoś rok temu ktoś pisał że nie ma takiej możliwości ale może to zależy od działu... No i spoko gdyby ktoś napisał ile osób pracuje w dziale marketingu ;)

Cześć. Zwolnił się widzę etat na magazyniera w tej firmie. W gruncie rzeczy miałem aplikować ale jakoś te niektóre z wpisów tu mnie zaniepokoiły. Dalej są jazdy z kierowniczką i ciężko się z nią dogadać? Z ogłoszenia ciekawie wygląda to, że poza pensją obiecują szeroki pakiet świadczeń dodatkowych. Czy realnie tak samo to wygląda, czy to taka tylko przynęta. aby aplikować?

Były Pracownik/ dział zakupów

Miałam przyjemność pracować w dziale zakupów – niecały rok – nie polecam. Pani Kierownik „ z wieloletnim doświadczeniem” swoje frustracje przelewa na pracowników. Wiedza zakupowa oparta na szantażu i krzyku – wszystko ma funkcjonować tak jak 20 lat temu ???? . Od 3 lat ogłoszenie o pracę cyklicznie pojawia się w sieci – niestety każdy kto przyjdzie jest „za słaby” i nie nadaje się do przedłużenia umowy na czas nieokreślony. Trudna współpraca i postawa mobbingowa – praca nie warta zachodu.

Bożena
@Były Pracownik/ dział zakupów

Ciekawe to co piszesz, ale może powiedz coś więcej jakie frustracje wylewają jakieś osobiste sprawy? I dlaczego nie przedłużają umów? Może ludzie są nieprzeszkoleni?

@Były Pracownik/ dział zakupów
@Bożena

Osoby które wybierane są do działu - przechodzą dwu-etapowy proces rekrutacji - wymagane jest dość duże doświadczenie zawodowe. Więc nie ma mowy tu o braku zaangażowania/doświadczenia – czy po porostu umiejętności. Wystarczy prześledzić oferty pracy – cykliczność powtarzanych ofert. Nowa osoba ma „posprzątać” i na tym kończy się jej zadanie, i w żadnym wypadku nie powinna mieć większych umiejętności (choć przy tak prowadzonej rekrutacji to trudne). Pani Kierownik jest bardzo trudnym człowiekiem – można wnioskować że takie zachowanie ma związek z życiem osobistym (krzyki w prywatnych rozmowach itp.)/ ale też opinii innych pracowników. Praca w samym dziale nie nakłada na siebie dużej presji czasu czy zadań (jaki spotyka się w dziale zakupów) – nie jest trudna i bardzo złożona. Jednak zachowanie Pani Kierownik sprawia że jest to praca delikatnie mówiąc nieprzyjemna.

@Bożena

Niestety ale kierowniczka codziennie wyładowuje się mówiąc delikatnie na pracownikach. Wiele razy były sytuacje kiedy w czasie pracy nagle rzuca wyzwiskami bo pisze z kimś maile gdzie starasz się pracować w spokoju i nagle jej krzyk z niecenzurowanym słowem. Ton jej głosu i sam przekaz kiedy mówi do ciebie brzmi tak jak gdyby ciągle robiło się coś źle. Nie mam tam żadnej etyki pracy czy praw pracownika. Raz wyciszyłam telefon firmowy kiedy byłam w domu po pracy to na drugi dzień usłyszałam zarzut dlaczego nie zabrałam telefonu że sobą??? Tak jakby to był jeden z moich obowiązków. Rekrutacji nigdy nie przechodzą mężczyźni bo doskonale sobie zdaję sprawę że mogliby nie tolerować takiego zachowana i jej.

Olga

A nie da sie jej jakoś przemówić do rozsądku? Wyobrażam sobie jaki stres musicie mieć. Może gdybyście powiedziały o swoich odczuciach to by zrozumiała?

Mocno narzekacie, piszecie o rotacji a aktualnie nie ma żadnych ofert... Gdzie szukać? Jestem ciekawa czy w każdym dziale jest tak nerwowo jak piszecie, może jest jakiś który byście polecili? Jakie według Was są plusy z pracy w tej firmie, no bo przecież muszą być.

SM
@Monika

Darmowe miejsce parkingowe i czasem mozliwosc wziecia urlopy

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. ma teraz aktualne oferty pracy w Wysoka. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Wacek

Tak tak zapraszamy.Jak ktoś chce posmakować jak wygląda (usunięte przez administratora)' to jest idealne miejsce. Oczywiście najniższa krajowa ,śmieszna premia ale regularnie odbierana za .... powód zawsze się znajdzie.Normy nagminnie podnoszone przez kolejnych nowych/ w przeciągu roku 3/ kierowników. Podziwiam i współczuję tym wszystkim kobietą które tu pracują Myślę że nie jeden mężczyzna na budowie nie przeniesie tyle ton ...tak TON! co one w ciągu dnia.Kiepska organizacja,zamęt, obwinianie o wszystko osób na produkcji /bo tam się nikt nie odezwie w obawie wiadomo o co/ Więc zapraszamy serdecznie z dalszych okolic gdyż lokalna społeczność już zna tą Firmę.

Iwona
@Wacek

Znaczy jaka ta premia, skoro już poruszasz ten temat? Nie obrażę się, jak podasz pełną kwotę, którą tam się zarabia. Interesują mnie konkrety.

Wysoczanka
@Iwona

Iwonka nie zawracaj sobie głowy naprawdę szkoda.Ja tu tkwię tylko i jest to jedyny powód bo jestem miejscowa.ps a premii już nie ma.Są za to masowe zwolnienia.Więc kto mądry to już sobie czegoś szuka innego.

Xyz

Pracodawca, którego zdecydowanie nie polecam. Osoby zarządzające bez konkretnego planu, wizji i przede wszystkim toku myślenia. Wysyłanie na urlopy kiedy „IM” pasuje. Nie przestrzeganie kodeksu pracy! Ciągłe straszenie zwolnieniami z uwagi na kłopoty finansowe firmy, które w rzeczywistości okazują się robieniem czystek wśród osób, które im nie pasują.

Joanna
@Xyz

Czy można wiedzieć, czy to tyczy się konkretnych posad, lub konkretnych działów? Szczególnie ciekawi mnie to wysyłanie na urlopy. Takie urlopy sa płatne czy bezpłatne? I jak pracownik nie chce z tego skorzystać, to co wtedy się dzieje? To dział HR bierze udział w takich urlopach?

tomek- magazynier

a jak wygląda praca na magazynie? szukają kogoś, ile można zarobić? Od 5 lat pracuje na magazynie w innej firmie, ale chciałbym zmienić.

Flotowiec

Pojawiła się oferta pracy dot. Specjalisty ds. Administracji Floty. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o atmosferze jaka panuje w pracy? Jak wygląda kwestia szkoleń, rozwoju, wynagrodzenia?

gosc
@Flotowiec

Musi być tam nieciekawie skoro nie chcą zatrudnić osoby z doświadczeniem i wiedzą - wedle ich słów.

Dorota
@gosc

Gdybasz czy mówisz to na podstawie jakiś doświadczeń? Zastanawiam się nad aplikowaniem na to stanowiska i faktycznie nie mam wiedzy ale byłaby to dla mnie super okazja na rozwój. Oni na początku jakoś szkolą, wiesz coś o tym?

gosc
@Dorota

mówię to na podstawie rozmowy którą odbyłem z rekruterką, nie zostało mi to wprost powiedziane. Skoro się dowiadujesz, że nie jest to miejsce gdzie można się rozwijać to wiele wyjaśnia.

zmian, nie ma zmian, nie ma...
@gosc

Cały ten wątek od lat jest o tym jak wygląda tam praca. Nie rozumiem skąd wątpliwości.

Flotowiec
@gosc

Mam kilkuletnie doświadczenie na tym stanowisku. To ja jednak podziekuje

Bożena
@zmian, nie ma zmian, nie ma...

To po ile średnio ludzie tu pracują obecnie w takim razie skoro ten cały brak rozwoju każdy wokół podkreśla? Kasa na niektórych stanowiskach się chociaż zgadza?

Kkk

(usunięte przez administratora) Ani razu nie czułam się doceniona, wszystko było zawsze źle. (usunięte przez administratora) Nacisk na nadgodziny, które oczywiście miały być za darmo, bo jak po paru miesiącach zapytałam kiedy będą wypłacone dowiedziałam się ze przecież ona mi ich nie zleciła. Na przedłużeniu umowy dowiedziałam się, że nie dostanę uzgodnionej z HR stawki „bo u nich nie ma podwyżek przy przedłużeniu”. Dziwne, bo HR mówiły zupełnie co innego. Uciekłam miesiąc po przedłużeniu umowy i to była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Żałuje każdego dnia spędzonego w tym miejscu, radzę ominąć szerokim łukiem.

Olga
@Kkk

Przykro mi, mam nadzieję że znajdziesz sobie coś lepszego! Nie próbowałaś nigdzie zgłosić zachowania tej pani? Bo brzmi to naprawdę strasznie.

@Kkk

To widzę że więcej osób miało ten sam problem ja zwolnilam się dokładnie z tego samego powodu. Przez okres pracy z tą panią codziennie wracałam zapłakana z pracy ale zagryzałam zęby bo sama praca i dziewczyny były fajne. Bardzo odbiło się na to na moim zdrowiu psychicznym :-( wszystko co robiłam było nie dość dobrze a naprawdę pracowałam ciężko jak nigdy dotąd żeby sprostać oczekiwaniom. Było to jednak niemożliwe.

Mas
@Kkk

Niestety to wszystko prawda co tu jest napisane. (usunięte przez administratora) Ludzie się zwalniają na potęgę, a nie ma żadnej reakcji ze strony HR czy pracodawcy. Najgorsze miejsce w jakim pracowałam. Wieczne wrzaski, wyzwiska i kompletny chaos. Omijajcie szerokim łukiem !!!!

@Mas

A czy przypadkiem oprócz hr nie ma innych zewnętrznych instytucji, które mogłyby się czymś takim zająć? Bo raczej to nie jest normalnie zachowanie jesli oczywiscie to prawda

Klientka
@Kkk

Kupilam Nivelazione do stop jestem zawiedziona bo zawartości tuby jest (usunięte przez administratora) bo nie ma 50 ml, cała tuba pusta jest tylko trochę wypełniona. Nie przystoi żeby tak oszukać ludzi.

Iwona
@Klientka

Może po prostu opakowanie jest większe? Ważyłaś?

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.