Meble Vox sp. z o.o. S.K.A

Toruń

Opinie o Meble Vox sp. z o.o. S.K.A

admin 2015-07-25 08:02:18
Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.
miki 2016-05-11 15:26:14
Drogi Kubo, jestem na 99 procent pewien, że wypowiedź klienta to nic innego jak tzw.marketing szeptany. Co do pracy w Meble Vox, umowę podpisujesz ze swoim kierownikiem i to on jest Twoim pracodawcą. Bardzo wiele więc zależy od tego jakim ten kierownik/czka jest człowiekiem,co sobą reprezentuje i jakie ma podejście do pracowników. Są salony gdzie pracuje się dobrze, a są takie gdzie bywa różnie. No i oczywiście, w razie likwidacji salonu nie należy się pracownikom nic, mimo iż wykonywali pracę na rzecz dużej i dobrze prosperującej firmy. No bo de facto zatrudniała ich mała firma przełożonego. To samo jest a propos ubezpieczeń grupowych - nie ma. Podstawa to 2500 brutto plus premia, którą dostaniesz jak wyrobisz swój target.
akon 2016-05-16 21:37:23
to zalezy dokladnie od tego jak dogadasz sie na rozmowie kwalifikacyjnej i jaka ustalisz pensje ale podejrzewam,ze zalezy to od doswiadczenia
Zostaw swoją opinię o Meble Vox sp. z o.o. S.K.A - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Vox sp. z o.o. S.K.A