Opinie o auchan.pl - Auchan POLSKA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kraków Aleja Pokoju 67

Zawiedzeni

W Grójcu jest utrudniana pewna ważna działalność i misja. Ludzie z misja w zawodzie kadrowo płacowym sa dyskryminowani I niedoinwestowani chociaż staż pracy maja godny podziwu. Wsadza się wykształciuchów bez zyciowego doswiadczenia i znajomości misji Auchan. WSTYD ktory się zemści

@Zawiedzeni

Misja auchan? czyli żeby świat był lepszy i ludziom żyło się dostatnio? skąd ja znam to pranie mózgów. Widocznie postawili na osoby wyksztalcone, kompetentne, a nie na "miernych ale wiernych" wyznawców religii auchan, całyjących ziemię, po której stopy właścicieli korporacji stąpały

TAKA PRAWDA
@Zawiedzeni

MISJA AUCHAN.NAKARMIĆ BRZUSZKI GŁODNYCH KLIENTÓW

Prac
@TAKA PRAWDA

Nowy pracownik wykorzystywany na każdym kroku. Niby ma robić własną alejkę, ale jak przyjdzie co do czego stali pracownicy uważający się za kierowników co 10 min każą robić coś innego. Chaos to mało powiedziane. Doj..ebią paletami i rob sobie. Na nockach dziwne przerzucanie towaru, gdzie oczywiście też robią to tylko Ci nowi. ( 10 palet dla 2 osób )Ręce po godzinie odpadają, boli każda część ciała od dźwigania, a reszta znika i mają w dup...ie. Wracają nagle wielce zajęci swoją pracą, jak już ta najgorsza jest zrobiona. Ucieknę jak tylko trafi się jakaś inna praca, bo ta za 2000 tys to jest jakiś żart. Praca tu to wegetacja i strata życia, bo jak już wrócisz do domu to jedyne o czym marzysz to położyć się do łóżka z bólu.

@Prac

W którym oszołomie tak jest i na jakim dziale?

X

Patrząc na ogólne opinie to chyba w każdym tak jest.

P.

Na Śląsku. Z resztą czy to istotne w którym? Do czegoś ta wiedza jest komuś potrzebna? Chyba do zwolnienia bo ktoś prawdę napisał haha:D

KR
@P.

W Krakowie jest to samo.Młode (usunięte przez administratora) a w główkach (usunięte przez administratora) zamiast mózgu

Sandra

Są ogłoszenia pracy.Składam papiery i nic.To jak to jest.Przyjmujecie czy nie?

@Sandra

Z tego co wiem rekrutacje ruszają w kwietniu

@Dorka

Ogłoszenia są od stycznia i do teraz jeszcze nikogo nie przyjeliście.Fatalna Firma.Może zwalniacie?

@Sandra

Tak. Zwalniamy. Się. Sami.

@Dorka

Tak to jest pytać się osobę niekompetentną.Przykre

@Sandra

Zapytałaś to odpowiedzialam że rekrutacje ruszają w kwietniu. A pytanie czy sklep w konkretnej miejscowości będzie zatrudniał i kiedy to należy zadać bezpośrednio w danym miejscu a nie na forum z opiniami o pracodawcy..

@Sandra

Nawet nie popełnij tego błędu zatrudniając się w Auchan.

@Dorka

No i co Pani Dorko?.Już miesiąc maj a ogłoszenia o pracę dalej te same.Nie wprowadzaj w błąd Pani Dorko

Kkkkkk

Oczywiście szukam też ciecia odpowiedzialnego za nuezdjetą lub specjalnie powieszoną cenuwke kaczki na grillu choć sądząc po blokadzie towaru na mięsie to ta sama osoba lub koleżka pracownik hmm..

Badanie inst psycholog

I Kasiu czy ty hakerze co mi siedzisz na sieci i zhakował eś mnie i to czytasz prześlesz mi stan swojej mordeczki na moment kiedy zobaczyłeś wynik mojego choć nie pełnego jeszcze IQ moment gdy wypełniłem test podczas badania i moment gdy napisałem o zacinaniu i wypełniłem test IQ ktury nie do końca pokazuje moje prawdziwe IQ i nie do końca jest miarodajny co każdy inteligętny psycholog ci powie ktury mi podsunołeś bo coś było nie tak chciałbym tą bombową buźkę zobaczyć pana informatyka już widziałem a twoją i Kasi nie

Korespondencje, rejestry dźwiękowo wizualne, dokumentacja, świadkowie. Na yt jest część ukazująca patologie wewnętrzne. Wystarczy wpisać Auchan Bonarka. Gdzieś jeszcze krążą inne materiały typowe dla organów ścigania. Osobiście słyszałem dwa nagrania zawierające szczegóły typu kto komu, za co, za ile, kiedy, gdzie? Itp. W nich mówi jak sponsorował pobyt za spore pieniądze Marcinowi Siudzie i Marioli Kaczce - kierownikom Auchan przedstawiciel handlowy Muszyny Cechini - Mariusz Unijewski.

Pg?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Zamiana muszyna

Halo Sylwia podzieliłaś byś się może swoimi sukcesami na stacji paliw poziomem wspułpracy że swoimi pracownikami i dlaczego zeszlaś ze stacji i zostałaś liniową ? Czy dezycja była podyktowana celami rozwojowymi czy innymi? ludziska chcieliby posłuchać a także jaki jest system oceniania pracownika i na jakich zasadach może panie menadżerki i seniorki się wypowiedzą czy jest to system uczciwy a nie podyktowany własnym interesem i bardzo krzywdzący dla pracownika można by czasami rzec że to (usunięte przez administratora) lub może umyślne działanie hmm ... Pracownicy chętnie się dowiedzą i nowi czytający też i powiedzcie mi jak się nazywa przyruwnanie cech charakteru zalet własnych do nic nie znaczącej wykonywanej pracy i ogłoszenie tego publicznie hmmm? I jako że obecnie mamy czas na dwulicowych pracowników i choć w większości można ich rozpoznać po tatuażach zrobionych na czas tzw. mody więc pytam jakuevsą zasady premiowania takich ludzi na takich samych zasadach co uczciwie pracujących ?

Bibi

Firma przyjmuje czy zwalnia teraz

@Bibi

Zwalnia doświadczonych a zatrudnia nierobów .

Bibi

Doświadczonych?.To znaczy jakich?.Umiejących towar układać na półeczki?.No przestań.To każdy głupi potrafi bez szkoły.

Luki

Halo halo szukam ciecia odpowiedzialnego za blokadę sprzedaży towaru na mięsie i za reklamę z txt pracuje tam może u was coo

Jolka

Czy sklep ma postojowe dla pracowników

Łukasz

Kasiu wiesz co to frustracja jako że jesteś tępą niedorobioną emocjonalną małą księżniczką z biura kas była kierowniczką to nie wiesz och przepraszam że cię obraziłem a raczej nazwałem po imieniu lub w skrucie socjopatą osoba chora psychicznie przestępcą jak tam chcesz a frustracja umiesz czytać to się doucz choć u ciebie to kiepski pomysł jako że ty tylko tylko umiesz łamać prawo ze swoimi przestępcami cięciami po fachu i bydłem ukraińskim a ty cięciu Grzesiu tak lub przestępca wybierz sobie gdzie tu obraza przestępca to przestępca

Komornik

NIE DAJCIE SIĘ ZŁAPAĆ NA KUPNO AKCJI.PO CO WAM TO??? :-)

Bankier
@Komornik

Kase by dali za to a nie akcje

@Komornik

Ha HA HA. Kiedy tam jeszcze pracowałem to menagerka łaziła za każdym i nagabywała na to całe valauchan - czyli akcjonariat parcowniczy. nie chciałem w to wchodzić bo to pic na wodę: rzucą ochłap w postaci (wtedy) 150 zł na rok ( przy praktycznie zerowych premiach w ciągu roku), co daje jakieś śmieszne 12 zł miesięcznie, a potem robią ci szkolenie, że teraz to już nie jesteś pracownikiem ale współwłaścicielem . HA HA HA tyrasz za najniższą krajową, stówkę premii widzisz od święta może, ciągle cię poganiają, piorą mózg na bezwartościowych szkoleniach a potem zmuszają do "dobrowolnego" akcjonariatu - eby sobie kto trzeba mógł odnotować 100% uczestnictwo - zak za komuny w ZSMP

Kolo

(usunięte przez administratora)sprzedają przeterminowane produkty. Tfu! Jsk wam nie wstyd otruwac ludzi. Któryś raz z kolei. Pierw Bronowice teraz Bora Komorowskiego.

Luki

Niszczenie zdrowia i to ukartowane i wszelkie działania zmierzajace w tym celu jest przestępstwem Kasiu, Grzesiu i ty koleżko podającym się za policjanta czy ze wschodu czy z poludnia

Lubicie być poniewierani to zapraszam

Luki

A wiecie skąd się wzięła moda kolorkuwv z działalności przestępczej

ktoś

Kasia kierwoniczka z kas z bonarki i grzesiu senior ochrony z bronek i ich znajomy ..... myślą że im to na sucho ujdzie forum jest dla ludzi odwiedzajcie a historia i ich pomysły za niedługo i pracownicy poznają

Ktos
@ktoś

Z tego co wiem to Grzegorz nie jest od dawna sm ochrony i Kasia tez wiec chyba masz gościu nie pokolei w głowie i chyba masz jakieś kompleksy z przed wielu lat ....

sd
@Ktos

odezwał się obrońca znajacy moje ip współtowarzysz przestepców

b
@Ktos

pracuja dalej tylko nie na widoku

NO TAK ZAPOMNIAŁEM ZE MOJE DANE SA PRZEZ CIEBIE I TWYCH ZNAJOMYCH WYKRADANE

@ktoś

NO przestępcze opinie już zniknęły a morze to strona była lewa i podłożona przez hakera ale widać wolno mi niszczyć rzeczy kraść naruszać prywatność zastraszać manipulować ukartować oczernianie współpracować z oszustami i oszukiwać no wiadomo wychowankowie osób nie pracujących w Auchan a może to wielka prowokacja łamiąca prawo na lewo i prawo korupcji ale pewnie tak można co

@b

wolno im niszczyć ma być

@Łukasz

a dokładniej moje ip zostało udostępnione hakerom którzy kradną i udostępniają nielegalnie moje dane głównie przesgtepcom(pracownica kas od rodo pracownik spozywczki od zacicnania się, i od teligi) bo przecież niewinny zaraz by zgłosił to no chyba nie ?... a ona sama podstępem lub manipulacją je zdobywa on Grzegorz współpracuje z swoimi znajomymi z ochrony ogólnie każdy z nich łamie prawo na lewo i prawo a dlaczego im to uchodzi no cóż jak się ma plecki korupcyjne to jest się cieciem numer 1

@Ktos

Pracują a kiedy onipracowali Kasia kupowała ludzi szukających na nich jaki kazda pierdoła była dla niej pomocną byleby pracownika zastraszyc zwalniała osoby lub zmuszała do zwolnienia stosując mobbing osoby które jej mogą zaszkodzić lub gdy miały rację u jej bylej przełożonej zostawiała osoby i ich nie ruszała które uważała za gorsze głupie i dla nich starała się przymilać manipulując pomagając itp osoby jej pokroju moberzy kumploeala się z nimi i knuła przeciw innym wykorzystywała też swoją ulubienicę z kasy centralnej moberke i manipulatorke a Grzesiu to taki Nikodem Dyzma kariera ciecia przez przypadek tzn gościu dostał awans tylko dlatego że poukrywał parę faktów na temat akcji tir no i obecna dyrektor z Bronek go wzięła pod swoje skrzydła aby i tam od czasu do czasu poukrywać parę faktów a że firma nie ptzestrzega kodeksu pracy i ma na bakier z niektórymi przepisami to nie wiadomości pd dziś no i się mu dostało krzesełko a jakby firma przestrzegała prawa i kodeksu pracy to ciecia by wylądował na bruku ale Grzesiu słyszał ploteczki to dostał nagrodę jako wierny piesek dyrektorki na jej i firmy brudy z pieniędzy zarobionych przez kasy i handlowych byle cięć z budki z piwem jest tańszy i się do tego nadaje praca Kasi to zwalnianie i manipulowanie plus leserstwo Grzesia to kupowanie ukrywanie bruduw bo zatrudnia się takiego ciecia by bronił firmy a w kontroli on broni i jego bronią lub każdy ściemnia jakby każda firma szła prawami to by z piaskownicy nie wyszła ot co praca a gdzie zwykła kradzież a Kasia obecnie znęca k gnębi ze swymi kolesiami osoby wrażliwe i spokojne jest osobą chora psychicznie i jej cięcie kierownicy też Grzesiu jego koleszka się obraził za pierwszą opinię o danych to jego koleś zhakował mi kompa pod siecią UPC tak brawo dla grzesia

@Luki

Kasia ze swoimi współpracownikami przestępcami kierownikami i dyrektorami podrzędnych foremek współpracuje udostępniła im nielegalnie (usunięte przez administratora)treści i teraz te kierownicze cięcie cwaniakuja

@Luki

Obecnie Grzesiu ze swoimi przestępcami panoszy mi się po pokoju mieszkaniu niszczy mienie kradnie rzeczy ze swoim skorumpowanym pajacem i ich kolesiem siedzi mi na sieci nakradł kasy z Auchan leser to (usunięte przez administratora) to mu mało jeszcze swoje rzeczy czyjeś musi niszczyć razem ze swoim popaprańcem z mieszkania gościu ci łazi po pokoju nawet jak śpisz

Luki

Ach wspomniałem wcześniej o współpracy (usunięte przez administratora)z obecnejj pracy pravownikaa to za duże słowo (usunięte przez administratora)dla nich to po prostu wspulpraca x cieciami z obecnej firmy pracownika a Kasia i Grzesiu coś o tym wiedzą

Luki

A ten pasibrzuch z Zamoyskiego coś umie robiic po za wazelina i łamaniem prawa ma skorumpowanych koleżka glywnie hakeruw współpracownikk Kasi ktura udostępniła nie jecdane przestępcom a nie dna jest kradzione podczas oddawania krwi na rzexniczej jej koleszka haker się paleta po plecaku podczas oddawania czekolady są z środkiem przeczyszczającym jest tam też taka starsza baba od gnębienia baba ściska ci ramię tak że ci ręką drętwieje i każe ci pracować ręką jeszcze i że to twoja wina E nie leci jak myślicie kto ją tam dał bo dyro a Bi co Kasiu i ty cięciu tylko się nie obrać cięciu Grzesiu ich przepraszam przestępców kryty udostępnił me dane swoim cięciom a Kasia kierownikom łamiąc prawo i dumna z siebie biedorobiona baba a co tam u Sylwia może byś się tak pochwaliła swoimi sukcesami ze stacji paliw co

Kobalt

W którym auchanie tak jest?

Mucha

Auchan przyjmuje teraz?

@Mucha

Zależy jak komu leży :)

No jo

A wiecie że żeby być kierownikiem ach przepraszam nanadzerem hihi w Auchan to trzeba być specjalistą od mietolenia trawy oczywiście nie muwie o wszystkich bo by firma splajtowała ale o niektórych kturzy ostatnio wiernie działają

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska