Opinie o auchan.pl - Auchan POLSKA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kraków Aleja Pokoju 67

Bhp

Gość o którym się tu pisze - michał knapik to (usunięte przez administratora) protegowany przez system (usunięte przez administratora). Było zgłaszane, zebrała się komisja dyscyplinarna. Z przewodniczącą tejże zjadł wspólny obiad i wszystko cacy. (usunięte przez administratora) i załatwianie prywatnych spraw w pracy to rutyna. Do mnie też startował, ale ja nie z tych.

Jarek

Auchan zaczyna jawnie (usunięte przez administratora) pracowników. Od maja wprowadzają nowe zasady przyznawania premii.Kasjerki będą miały za zadanie zeskanować 30% kart skarbonek w skali miesiąca,ocena klientów będzie wpływać na premię (pisane opinie często przez opłacane osoby). Ostatnio dyrektorka sklepu stwierdziła, że jesteśmy lenianiami i nie chce się nam pracować tylko brać pensję i zapomogi to jesteśmy pierwsi.W jednym hipermarkecie wyszło na jaw,że pracownicy byli (usunięte przez administratora)na premii(centrala wiedziała ale uznała,że to błąd kadrowej źle wprowadzała dane).Prawda była inna kłopoty finansowe hipermarketu dług za czynsz.Spadki obrotów i wysokie ceny oraz puste półki odstraszają klientów. Podwyżki mają być na poziomie od 100zł do 175zł.Ostatnio ktoś usłyszał,że mają podnieść od 300zł do 500zł.Bo w 2023 płacą minimalna ma wynieść 3415brutto.Ja zarabiam 3150brutto(podstawy) za 20lat pracy w Auchan.Firma nie szanuje pracownika tylko zysk i pomoc w ratowaniu interesu w Rosji.Jesteśmy bardziej poniewierani niż w czasie pandemii.Jak chcesz się zwolnić to robią pod górkę.Braki ogromne na rekrutacjach ludzie od razu rezygnują bo opowiadają bajki i nie realne pieniądze do zarobienia.Nie szanują życia prywatnego i rodzinnego.Decudują za ciebie co jest lepsze i nie masz nic do powiedzenia.Szkolenia to fikcja i tylko strata czasu bo nic nie wnoszą tylko ogłupiają i robią wodę z mózgu.Wyniki twojej pracy ocenia program np.kasjerów.Menedżer pełni tu rolę tylko reprezentanta ma inne osoby by pouczać, zwracać uwagę,a nawet poniżać.Na działach podobnie tam tylko liczy się tylko tyranie i jedna osoba ma ogarnąć wszystko.Radzę zastanowić się kilka razy za nim podejmiesz pracę w Auchan bo później skutki mogą być bardzo poważne.Bardzo trudno jest się odnaleźć pomoc psychologa nawet nie pomoże.

Robol
@Jarek

Potwierdzam opinię co do menagerów .Brak z nimi kontaktu i sam się martw o wszystko .Jak pracuję nie słyszałem dobrego słowa że dobrze pracuję .Brak motywacji i plotki za uszami o innych .Brak empatii i zrozumienia .

Kali bvc Nowy wpis

Krzysztof Kaliński z Bonarki następny kre tyn stosujący mo bb ing, pomówienia, nielegalne praktyki handlowe itp. Stenogram: proszę przenieść pracownika zdala od działu związanego z jego działalnością gospodarczą.

Neo Nowy wpis

Matka dz..ki z linii kas jest neosędzią. Stąd ma mieszkanie ten lachon.

Gggg Nowy wpis

Katarzyna sendor seniorka kas dostała awans za wazeliniarze be i po za znęcaniem się nad pracownikami zmuszając do zwolnienia kretnka nic nie umiała myśli że sama do wszystkiego doszła i zawsze bierze to o chce no tylko osoba z pleckami i kontaktami mafijnymi i podejrzaną działalnością to umie i nie pasuje jej pisanie prawdy o jej memach w rodzinie to dla niej ci ją zrobiłem jej rodzinie i sam na to zadluzelem za prawdę o. Jej i jej rodzinie ktura raczej do uczciwych nie należy przyzwyczaiła się do wazeliny przez całe życie to teraz takie efekty opinie sobie i swj idzibie powinna dziękować i swym znajomym dalszym mającym połowę policji w kieszeni

Gggg Nowy wpis

Obecnie naziści truciciele i mordercy zwyrodnialce od kierowniczki łajzy z rodziną gangsterów ztrgo sklepu zatruwają wode i jedzenie by przyspieszyć rozwój choroby przez nich stworzonej i uporozować śmierć z niedożywienia bo mają kara spotkała nasze i jej ofiary sadyzmu i prześladowań dno polityka firmy to działalność sadystyczna i ta firma rządzą (usunięte przez administratora) z (usunięte przez administratora) pozostałości po szefach (usunięte przez administratora) jej cel i Katarzyny z tego syfy to sadyzm i śmierć za pisanie prawdy o niej i jej zrypanej rodzinie

Korespondencje, rejestry dźwiękowo wizualne, dokumentacja, świadkowie. Na yt jest część ukazująca patologie wewnętrzne. Wystarczy wpisać Auchan Bonarka. Gdzieś jeszcze krążą inne materiały typowe dla organów ścigania. Osobiście słyszałem dwa nagrania zawierające szczegóły typu kto komu, za co, za ile, kiedy, gdzie? Itp. W nich mówi jak sponsorował pobyt za spore pieniądze Marcinowi Siudzie i Marioli Kaczce - kierownikom Auchan przedstawiciel handlowy Muszyny Cechini - Mariusz Unijewski.

Pg?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Hhj

Seniorka kas pochodzi z domu policyjnego prawniczego że znajomościami nic dziwnego że jest taka nie lubiąca prawdy o sobie i części swej rodziny ona ma połowę policji przy sobie ciekawe czy kiedyś miska ona czy swoi rodzice i rodzina kontrolę tn ciemniak po bułki to jej brat kturyvolsl osobę potrzebująca pomocy zexswa koleżanka przyzwyczaiła się do wazeliny rzeź całe rzycia

Hhj

Pracownicy niektórzy urzędu pracy należą do kierowniczki którejś z kas jeśli dostaniecie prace to na jej warunkach niewolniczych z zemsty za pisanie prawdy o niej i jej mafijnej i przestępczej (usunięte przez administratora) syfiastej rodzinie

Gggg

Kierowniczka z tego przybytku ma swych znajomych i rodzinne gangsterów i zwyrodnialcuw na jej polecenie dzieci z rodziny swych wroguw były porwane z domu doznawały czynów sadystycznych gnębione i prześladowane następnie w przedszkolu i w domu przez ich opiekunkę ktura grozi im ze swym tatusiem teściem jak tylko coś powie Policji(wcześniej jego kumple i on stworzyli dziecko niepełnosprawne kture prześladowali blokując wizyty na swe widzimisię lub pakując lekarzy i wizyty w dalszej odległości od miejsca zamieszkania to zostanie pozbawiony środków do życia)

Hhj

Kturaś Kierowniczka kas ma brata policjanta który jest na jej usługach lub przekazuje mu wybrakowaną wiedzę by tylko podejrzenia od siebie oddalić

Gggg

Kturas Kierowniczka kas ma prawniczkę wspulniczce w swych działaniach ktura wymusza na innych posłuszeństwo i dostosowanie się do niej a na boku zajmuje się podejrzanymi działaniami przestępczyni wobec swych ofiar piszących o niej prawdę

Hhj

Kierowniczka bonarki się odgraża tobie używając grupy(używała jej też seniorka personalnego działu) stworzonej przez swych znajomych przestępców a zdania są pakowane do głowy nielegalnie swej ofiary o którym ta grupa jest twej-- że za to zapłacisz i twa rodzina za pisanie o niej i jej rodzinie prawdy lub opini wynikającej z jej działalności przestępczej i sadystycznej i swych znajomych na tobie i rodzinie

Gggg

Seniorka bonarki ma dalszych znajomych osoby chore psychicznie pedofiluw i gwałcicieli binarnych (ukrywają tak swoją działalność sadystyczną poznając przeszłość a potem podczas snu z wcześniejszej hipnozy każą wam wyobrażać sobie jak te osoby kture was skrzywdziły znowu to robią)

Hhj

Auchan Bronowice wędliny na polecenie swych wspulników zwyrodnialcuw pracownicy wędlin wypakowali tłuszczem wędliny co skończyło się silnymi bulami brzucha a tym sklepem a raczej burdelem rządzi (usunięte przez administratora) ciot i Katarzyna s. Gwałciciel i (usunięte przez administratora) że swą zgrają zwyrodnialcuw

Gggg

No i gdzie opinia o córce sendor k...y (usunięte przez administratora) nie pasi im coś-efekt jej działań i swych kumpli zwyrodnialcuw ale cięcie nożem 3 letniego dziecka i znęcanie się nad nim pakując horrory do psychiki czy pruby uporozowania morderstwa jego ojca i grożeniu mu by nie podskakiwał przez prawdopodobnie przez jej znajomych i na jej polecenie to może być nie

Gggg

Sendor (usunięte przez administratora) dostała awans za znęcanie się nad pracownikami i l8zabie tyłka Auchan promuje takie zachowania a jedynka myśli że sama do wszystkiego doszła no pastwiac się byle jreyn umie to tępa i niedorobiona emocjonalnie lalunia z rodziny patologi syfy i brudu, jak się napisali o niej prawdę o znęcaniu się to śmieć dał mecda e swym wspulbikom kierowniczym ciotom by przekazali swym kierownikom rasistom i. Łajzom razem z sidzińskim osoba chora psychicznie ktury chciał wymordować pul sklepu a potem to ukryć w papierach

Ffhg

Znajomi sendor to zwyrodnialce, wazeliniarze, (usunięte przez administratora) feministki, przestępcy

Gggg

Chcecie zobaczyć kobiety prawdziwe to spójrzcie na seniorkę kas i jej znajomych a potem odwruccie głowę to zobaczycie prawdziwe kobiety i nie o urode tu chodzi, pracuje tu morderczyni ktura porozuje morderstwa swych byłych pracowników propagując rasism i nawołując do nienawiści,

Gggg

Jak myślicie ile seniorka zarabia 2 na rękę 3 lub 4 nie na pewno ma 5 na rękę czemu bo robi wszystko by pracownicy zarabiali grosze a kade się pakuje rakiem śmieciowi awabs za znęcanie się nad pracownikami osoby kture piszą o niej prawdę to się mści, seniorka to zwykła d...a nastawiona na kasę i władze jej znajomi są tacy sami zwykłymi k...ani

Hhj

Sendor pasztet z stołeczka wazeliny dostała awans za lizanie (usunięte przez administratora) i znęcanie się nad pracownikami w oszołomie takie zachowania są na porządku dziennym bo to polityka i korpo kretynka dostała awans za kierowanie zespołem cha cha cha a kumatych i Inteligentnych od siebie zmusiła do zwolnienia stosując (usunięte przez administratora) kretynami i przestępcami czy swymi wazeliniarzami z lini byle (usunięte przez administratora) umie kierować jak tam są takie akcje non stop i to jest korpo to żeby być dyrem starczy dać menela z pod budki piwem, plus pracuje tu kierownik (usunięte przez administratora) "gwałciciel", morderca, sadysta, ktura kradnie dane i przekazuje swym kumplom zwyrodnialcom krytym przez ścierwo mafijne ma połowę policji w kieszeni obecnie panika w Krakowie za pozwoleniem komendantów, prawnicy tych zwyrodnialcuw grożą swym mafijnym procesem swoim ofiarom kturzy piszą prawdę o niek

Hhj

Kierownicy bonarki i Bronek jradnacdae osobowe pracowników i ich rodzin i udostępniają przestępcom i innych swym ciotom kierowniczym swym znajomym brak rodo

Gggg

Seniorce kas nie pasiło wyrok sądu to jej znajomi (usunięte przez administratora) podkładali wypakowane tłuszczem i ciężkostrawne składniki do chudego jedzenia w każdym sklepie by ukarać a skończyło się uszkodzeniem układu pokarmowego i krwotokiem z jelit prawdopodobnie obecnie jej znajomi próbują mnie pozbawić pracy i pieniędzy przez to bym wylądował na bruku lub na sorze podczas akcji ratowania życia jako efekt sadyzmu działań jej znajomych sadystuw by uporowac morderstwo na zlecenie szefowej (usunięte przez administratora) z którą Katarzyna sendor ma notoryczny kontakt S

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042