Opinie o BSP Service Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BSP Service Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BSP Service Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSP Service Sp. z o.o. w Koszalin

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie BSP Service Sp. z o.o. na stanowisku Hydraulik? 16 września pojawiły się ich ogłoszenia na Lento.pl.

T. Nowy wpis

Witam, Czy ktoś wie jaka jest obecnie sytuacja finansowa firmy BSP? Czy prowadzą jakąś nowa budowę? Zalegają nam ponad 10 tyś zł i brak kontaktu z ich strony...

Malwina Nowy wpis

Potwierdzam wszystkie negatywne komentarze to prawda. I dom w jamnie to też prawda. I to że (usunięte przez administratora) to też prawda.

DeLuxe Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora) Nie płacą za wykonaną pracę, zwodzą i wykorzystują. A Panie, które tam pracują też dobrze kłamią tak jak szef karze. Kontakt zerowy, nie odpisują na meile, nie odbierają telefonu. Z tego co wiem nie jestem jedną oszukaną. Właściciel zgarnął grubą kasę za remont szpitala, nie rozliczył się z podwykonawcami, ale budowa prywatnego domu w Jamnie idzie pełną parą. Wstyd!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie BSP Service Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Daro

Odradzam . Słabo płacą. Kiepskie warunki . Atmosfera zła.

Bożena
@Daro

A napisałbyś jakie są to dokładnie 'kiepskie warunki'? Chodzi właśnie o atmosferę i zarobki czy o coś więcej? Przybliżysz bardziej temat? Ile wynosi wynagrodzenie oraz z czego wynika zła atmosfera pracy?

Igi

@Daro a w święta pracujecie czy wolne?

Maja

@Były pracownik - czy pracodawca podczas wyjazdów służbowych zapewnia zwrot kosztów paliwa i noclegu? Czy pracownik może liczyć na służbowy samochód? To cenne informacje, które na pewno przydadzą się osobom potencjalnie zainteresowanym ofertami pracy od BSP Service Sp. z o. o.

Szop
@Maja

Tak pracodawca zapewnia samochód paliwo nocleg w miejscu pracy . Warunki noclegu uwłaczające. Samochody w miare ok. Wypłata żenująca. No ale przynajmniej się nie narobisz. Można ściemniać w robocie bo rzadko ktoś pilnuje więc każdy kombinuje jak umie.

T
@Szop

kwintesencja Polskiego pracownika: wynagrodzenie żenujące ale robota ok bo można ściemniać. Ściemniasz to g. zarabiasz. Weź się do roboty!

@T

Bardzo proszę, żebyś na forum używał kulturalniejszego słownictwa. Na pewno jesteś zatrudniony w BSP Service, a zatem liczę na pomoc z Twojej strony. Właśnie szukają tam nowych pracowników: http://bspservice.pl/praca/ Powiesz mi, ile trwa tam okres próbny? A może w ogóle go nie ma i od razu zostaje się zatrudnionym na stałe?

Tonik

Jeśli ktoś zaczyna karierę zawodową to najpierw trzeba pokazać swoje umiejętności i dopiero wymagać wynagrodzenia bo firma jest dobra więc warto!

Dorota

Nie polecam firmy . Bardzo niemiła atmosfera i najniższa pensja. Za to wymagania wysokie.

Pati

Nie polecam firmy kiepskie zarobki bez szansy na awans. Oraz niemiła, gęsta atmosfera. Moje sugestie dla BSP Service Sp. z o.o.: Szanować pracowników . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wprowadzić przejrzyste zasady pracy i płacy.

Karina
@Pati

Potwierdzam . Atmosfera, że tak się wyrażę , zła . Wystarczy na potwierdzenie fakt, że nie uswiadczysz spotkania z pracownikiem, który pracuje w tej firmie ponad rok. Rotacja nieprzeciętnie wysoka. Dodatkowo żenujące zarobki. Nadmienię jeszcze, że sam szef w kontakcie kłamie i oszukuje. Nie daje rekomendacji .

Ula

Może ktoś mi podpowie czy firma potrzebuje jeszcze pracownika biurowego, taką ofertę znalazłam.

@Ula

Z tego co widziałem szukają budowlańców i inżynierów.

Pati
@Ula

Zostaw CV . Nawet jeśli teraz kogoś mają to za chwilę odejdzie i zwolni się jego/jej miejsce.

Karina
@Ula

Na pewno . Oni ca ły czas potrzebują , lub lada moment będą potrzebowali.

Kaja

Żal , co tu dużo pisać. Nie polecam

Aga

Nie polecam pracodawcy. Szkoda czasu.

Najniższa krajowa na umowie

Stary wyjadacz

Potwierdzam najniższą na umowie . Reszta pod stołem wedle uznania i humoru szefa . Ogólnie ok 2000-2500 zł na rękę . Ale bywa że pracownik dostanie najniższą i tyle a jak się nie podoba to możesz odejść. No i po skończonej robocie z przetargu zwolnienia więc nie ma na co liczyć.

q111

Bernard - a właściwie (usunięte przez administratora) - masz żal,że nie pracujesz już w firmie? piszesz nieprawdę, z tego co napisałeś jedyne co jest prawdziwe to , że jest dużo pracy w delegacji. Prace w delegacji ustawiałeś sobie sam, jednego dnia pracowałeś 10 godzin innego 8 a jeszcze innego 4, a było też tak, że robiliśmy robotę w 2 dni, a następne 3 dni byliśmy w domu, nikt nas nie pilnował. Pracowałeś tak ponad 3,5 roku i wszystko było ok, nie W ostatnich miesiącach psułeś robotę za robotą, żeby nie było reklamacji chłopaki jeździli i poprawiali po tobie. W Warszawie, w Szczecinie, w Sieradzu.

Byku
@q111

Tu ewidentnie pisał pracodawca . Przecież jakby sobie pracownik sam ustalal pracę to by nic nie robił ...przyklad w sejmie

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 30 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa BSP Service Sp. z oo? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Wiadomo że wszystkie te super opisy to albo pracodawca zamieszcza albo ktoś z otoczenia. Nawet jak by było ok to nikt by tu tego nie pisał w taki sposób . Ze rozwijać się można że szkolenia itp. Zarobki w stosunku do nakładu pracy słabe, chyba że ktoś się obija. Jednak solidna uczciwa praca w żaden sposób nie jest doceniana przez pracodawcę. Czasami miałem wręcz wrażenie że jest odwrotnie tzn. pracodawca drwił z faktu że wykonujemy ciężką pracę na jego rzecz. Atmosfera to kwestia indywidualna.. jednemu pasują koledzy drugiemu nie. Jeżeli chodzi o kierownictwo to powiem tak: im mniej kumaty jest kierownik tym gorzej dla pracownika... no i z tym też bywało różnie... u nas było super w porównaniu do elektryków.

Ciekawa praca bardzo, różnorodna i rozwijająca. I to by było na tyle jeżeli chodzi o plusy. Na minus na pewno właściciel bardzo kompulsywny i irracjonalny w zachowaniu. Ponadto oszukuje obiecując złote góry za ciężka pracę. Zarobki na poziomie najniższej krajowej choć biorąc pod uwagę liczbę przepracowywanych godzin to nawet najniższa nie zawsze wyjdzie (pracuje się dużo w nadgodzinach które nie są nigdzie rejestrowane więc też zapłaty za nie nie ma) . Ponadto właściciel kłamie w kontaktach z klientami i takie samo zachowanie wymusza na różne sposoby na pracownikach. Moim zdaniem praca idealna na przechowanie. Zatrudniasz się ściemniasz ile możesz i szukasz czegoś normalnego. A no jeszcze jeden plus ..... samochód i tel służbowy dla wybranych ;-) ...takze zawsze na ryby można podjechać w delegacji.....

stas
@Michał

Michał czy ty pracujesz w nadgodzinach, czy w godzinach i nadgodzinach siedzisz na rybach???

Cyś
@stas

Nie no na ryby po robocie się jeżdziło. Ewentualnie przed robotą. Nigdy w trakcie bo stary ma samochody na gps więc nie było takiej możliwości (niestety ).

julka88

Pracowałam w firmie BSP Service Sp. z o.o. i nie mogę narzekać. Praca z młodymi, pomocnymi osobami, bardzo zgrany zespół. Poza tym szkolenia, które finansuje firma i nie robią z tego powodu żadnych problemów. Wynagrodzenie jak na Koszalin bardzo wysokie jeżeli oczywiście się starasz i widać efekty pracy. Polecam wszystkim osobom, które chcą pracować a nie tylko siedzieć i czekać aż się samo za nich zrobi;)

Szczera85
@julka88

Mam pytanie, bo coś jest dla mnie nie jasne...? Piszesz, że pracowałaś w Bsp i wszystko było super, więc z jakiego powodu już nie pracujesz...?

@Szczera85

Nie pracuję w BSP ponieważ zmieniłam miejsce zamieszkania. Nikt nie powiedział, że przez całe życie musimy pracować w tej samej firmie.

Maja

@julka88 Cieszę się, że podzieliłaś się opinią - z pewnością przyda się ona osobom zainteresowanym pracą w BSP Service Sp. z oo. Mam jeszcze pytanie odnośnie atmosfery w pracy - wiele osób zwraca na to dużą uwagę. Może opowiesz o niej coś więcej?

@Maja

W firmie BSP Servicr pracuje dużo młodych osób, ambitnych, które chcą się cały czas rozwijać, są bardzo koleżeńskie i przede wszystkim służą pomocą. Nikt nikogo nie krytykuje, nie obraża i nikt się nie wywyższa.

Krzysztof Mackiewicz

Nie wiem jak wy ale ja na pracę nie narzekałem z szefem można się dogadać zarobki to napewno nie najniższa krajowa fakt jest czasem ciśnienie i praca czasem dłużej niż w umowie ,ale i są premie,kasa na święta itd. Jeśli jest się fachowcem w danej dziedzinie szef to docenia ,a reszta wiadomo jak wszędzie jeśli ktoś nie chce się rozwijać to może mieć pretensje tylko do siebie

Zostaw merytoryczną opinię o BSP Service Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w BSP Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSP Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BSP Service Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 59 ocen.

BSP Service Sp. z o.o.