MediaSoft Polska

Kraków

Opinie o MediaSoft Polska

ja 2010-09-14 16:34:13
Nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi. Praca w beznadziejnych warunkach, w pokojach grzyb na ścianie, twa remont i bez przerwy jest hałas i kurz. Jak jest chłodno można zamarznąć bo nie jest włączane w biurze ogrzewanie.
Do tego beznadziejni szefowie, którzy olewają swoich pracowników traktując ich jak śmieci. Po prostu dno.
AT 2011-08-18 00:43:57
Też tam pracowałem i nie polecam, bylo już po remoncie ale szefostwo faktycznie, nie ma mowy o umowie o prace, oszczedzaja na pracowniku ile można odradzam firme lepiej w biedronce traktuja ludzi
NN 2011-08-24 15:26:51
Niestety firma mało przyjazna, pracodawcy nastawieni na [usunięte przez admina] Pracownicy omamiani, nie ma szans na umowę o pracę ani zaplecza socjalnego. Sczesze odradza. Nie dajcie się omamić pierwszym wrażeniem.
janek 2015-04-01 17:25:59
Poza warunkami lokalowymi negatywne opinie o firmie są prawdziwe. Działalność firmy to wysyłanie ofert kredytów, także osobom zadłużonym. Nieciekawa atmosfera, dziwne ciśnienie i parcie wyłącznie na kase. Brak umów o prace.
gocha 2016-04-21 19:02:03
słyszsała że u nich w branży performance marketingu,generują leady w sektorze finansowym można zarobić nawet ki.ka tysięcy miesięcznie - ktoś jest mi to w stanie potwierdzić? tylko dziwne że jak na taką branże to że firma nie posiada swojej własnej strony w sieci...
Zostaw swoją opinię o MediaSoft Polska - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediaSoft Polska