Opinie o Galeria Five O Clock Sp. z o.o. w Kołobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Galeria Five O Clock Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Galeria Five O Clock Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Five O Clock Sp. z o.o. w Kołobrzeg

Specj. ds. sprzedaży Wawa

Albo lewe ogłoszenia o pracę, albo skrajnie nieprofesjonalne i nieuczciwe rekrutacje. Jeśli faktycznie szukają, to jestem dowodem na to, że NIE PRZYJMUJĄ kandydatów z wykształceniem kierunkowym!!! i doświadczeniem w sprzedaży!!! Wysłałam kilka dni temu aplikację do galerii M. do Warszawy. Zero odzewu, mimo, że na olx ktoś odczytał moją aplikację. Jak można nie zaprosić na rozmowe osoby która się zna na temacie?!! Kto tam pracuje?! Kto tam szefuje?! Nie czytate i nie pisate lale?!!

gość Nowy wpis
@Specj. ds. sprzedaży Wawa

Jaka firma, takie podejście do rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Five O Clock Sp. z o.o. - Kołobrzeg

Firma Galeria Five O Clock Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Junior Help Desk, Lubin - Kwiecień 2024
  • Specjalista ds. sprzedaży , Katowice - Sierpień 2022
  • Specjalisty ds. sprzedaży , Wrocław - Kwiecień 2022
  • Koordynator HR sklepów Five o`clock, Wrocław - Styczeń 2022
  • Koordynator projektu e-commerce , Lubin - Grudzień 2021

Czy pracujesz w firmie Galeria Five O Clock Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Galeria Five O Clock Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria Five O Clock Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Galeria Five O Clock Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Giełdowa 8C lok. 5
    78-100 Kołobrzeg

Galeria Five O Clock Sp. z o.o.