Opinie o Kopex Famago w Zgorzelec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kopex Famago. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopex Famago o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopex Famago w Zgorzelec

Jogi Nowy wpis

Powiedzcie czy firma jednak ogłosiła upadłość czy warto szukać pracy akurat tu?

mo Nowy wpis

i co jest ta upadlosc

exp Nowy wpis

Zarząd KOPEX S.A. („Emitent”) przekazuje do publicznej wiadomości, że w dniu dzisiejszym tj. 01.08.2016 r. powziął informację, że spółka pod firmą: KOPEX – FAMAGO sp. z o.o. (dalej „FAMAGO”) złożyła w dniu 29.07.2016 r. w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych wniosek o ogłoszenie upadłości.

wrc

Firma w upadłośći zgłosiła 1 sierpnia wnioski ogólnie jeszcze nie jest to potwierdzone trzeba czekać tak do końca listopada nie płaci pod wykonawcom jak dla mnie to naciągają firmy ! na bardzo duże koszta .

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kopex Famago? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Agent Mobilny - pracownik ochrony, Zgorzelec-Lubań
Zgorzelec
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy ZGORZELEC Pracownik działu logistyki w markecie budowlanym
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomoc kuchenna restauracja Picaro
Zgorzelec
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
Daniel

Uwaga firma w upadłości,nie płaci podwykonawcą-brak kontaktu.UWAGA!!!!!!!!!

Daniel

Uwaga firma w upadłości,nie płaci podwykonawcą-brak kontaktu.UWAGA!!!!!!!!!

Robek

Firma nie jest zamknięta pracy jest dużo trzeba robić soboty i niedziele

ZZM

poczytaj sobie komunikaty na bankierze itp ... wujek google nie gryzie pozdrowienia

az

to idz

zapracowany

I co dalej zwalniaja z tego syfu

Eddi

pierniczysz , zamówień przybywa , nie ubywa... każdy to powie, a to , że rozgrywki były na górze, nie oznacza, że się skończą, ważne by dalej było co robić i... kim robić, bo czasem o tym się zapomina

gosc
@Eddi

Ale jestes Eddi naiwny Aby byla robota ale wazne ile placa A z tymi zarobkami nie jest najlepiej I o tym zapominasz

Ta firma sie ZWIJA a nie ROZWIJA

byly

Widac po zakladzie komu to zostalo powierzone ZLODZIEJOM widac golym okiem co zostalo po takim duzym zakladzie pracy nic ujac nic dodac

byly

zatrunijcie sie w tym syfie to zobaczycie ja przepracowalem 25 lat jak byly redukcje to bez pardonu zwolnili a bylu wielu takich ludzi nawet z wiekszym stazem

pan bursztynek z plaży

cześć baśka, oboje widzę mamy super nicki:) ja również rozważam zatrudnienie w firmie Kopex Famago, tylko że ja mam już doświadczenie jako takie w gornictwie i energetyce. wiecie może jakie obecnie oferują z tym związane stanowiska pracy w Kopex Famago i jakie trzeba mieć kompetencje i kwalifikacje żeby je dostać?

p

to dziadostwo nie zaklad pracy

Seweryn

jedno wiem na pewno... wnet będę chodził w k.spodniach tak te ... dbają o bezpieczeństwo! to jest chore! co kwartał gorzej! może ktoś się opanuje ??? bo to , że dostaje poplamione, brudne i śmierdzące ( kiedyś tak nie było ) to się przyzwyczailiśmy, ale ile to może się zmniejszać, albo poproszę żonę by doszyła coś, wszak naprawy też sobie robimy we własnym zakresie (!) nawet na zamianę dostajemy inne rozmiary, i weź tu spawaj z glutami w bucie!!! - a firma, jeśli się otrzepie, to będzie dobrze, ino niech zamówień nie braknie, materiału i sprzetu do roboty...bo gdzie indziej pójdziemy...

wrr

a co mamy w polsce czy w takim fakosie robic za miske ryzu]]]]

wrr

a co mamy w polsce czy w takim fakosie robic za miske ryzu]]]]

p

to fakt trzeba uciekac na zachod tu jest dzidzicz a fakos to dziwny stwor

Zostaw merytoryczną opinię o Kopex Famago - Zgorzelec

Kopex Famago