Opinie o Kopex Famago w Zgorzelec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kopex Famago. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopex Famago o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopex Famago w Zgorzelec

kolo

Kopex ostatnio wyręcza sie swoją nowa spółką Fakos która w konia robi pracowników oraz podwykonawców tzn.Odpisuje godziny pracownikom za niby brak wydajności, po czasie podwykonawcom ucinają 1/3 z faktór za niby rowniez braki wydajnosci .Mało tego przekupują najlepszych pracowników podwykonawcow.Banda złodzieji.Kopex to juz nie ta sama firma teraz wyrecza sie swoja psełdo firemką Fakosem złodziejem.Jesli czytacie to pracownicy na działalności to uciekajcie z dala od Kopexu i Fakosu.

pracownik fakos-famago

wszystkiego najlepszego z okazji barbórki dla pracowników famago

krzych

tak wystraszeni ze nic nie komentuja???????? tak zle

robol

A mnielismy miec tak dobrze jak nas kupil kopex A wyszlo jak zwykle PO polskiemu!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kopex Famago? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pomoc kuchenna restauracja Picaro
Zgorzelec
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy ZGORZELEC Pracownik działu logistyki w markecie budowlanym
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
gh

A kto kupil ten zaklad ktos wie?a co zaloga zrobili?To bylo do przewidzenia

fuck or

No cygan prezesina i jego wesoła kompanija rozwalili zakład z 65 letnią tradycją - SPRZEDANE pewnie za marne grosze tak jak złom, który ostatnio był szabrowany na prawo i lewo bez żadnej kontroli. Ciekawe jaki zamiar ma nowy właściciel?

g

dobre

bla bla

Pamietam....w kiblu przed wejsciem na H-10 poemat : "Pamiętaj kolego mój , kierownik to głupi (usunięte przez administratora) " Dzieje sie jeszcze cos na tej 10-ce ? bo slyszalem ze 9-ke "zlikwidowali" , a na 11-ce od ponad roku zamiataja podloge z wiorow..Tak zwani "technolodzy" jeszcze istnieja , czy juz tez pozwalniali ? Tak zwane "biuro konstrukcyjne" jeszcze cos tam "kresli" ?

ble

w kiblach jak walilo tak wali dalej ale przynajmniej pomalowali sciany , jas...(usunięte przez administratora) zadzialal bo naniego poematy pisali hehe

jack

Co dalej zwalniaja?padaka w tej firmie

iska

A ten syf jeszcze sie kolacze?co tam teraz robia?chyba brony i lemiesze juz wszystko wyprzedali?cofnela sie firma do lat 50 ale jaja!!!!

związkowiec

opzz - 2013-09-14 12:20:37 Ate nasze zwiazki pojechali na Warszawe?A oczywiście, że te nasze związki pojechały na Warszawę, bo jak by mogły nie pojechać. Szkoda tylko, że tak małej ilości pracowników zależy na okazaniu swojego oburzenia i niezadowolenia z rządów TUSKA !!!!! A to sie wszystko przekłada na zakłady pracy!!!!

opzz

Ate nasze zwiazki pojechali na Warszawe?

xxx

chyba cała grupa kopex się sypie. czytając opinię o pracodawcy ZZM S.A. Zabrze widać że i tam są zwolnienia......

fe

jak ma być widać produkcje skoro już głośno mówi się ma mieście że w Famago zostanie tylko 75 osób lub zostanie całkiem zamknięte. Koszmar bo w regionie nie ma pracy.....

jolero teqiula na bahamah

restrukturyzacja : pic na wode , produkcji nie widac na halach , zmienili na papierze znowu setny raz strukture organizacyjną z na pierwszym miejscu PIEREM i BEHEAPEM , jakby to miało poprawic działanie firmy , juz byli tu tacy co rozkręcili firme , zainwestowali w komputery,programy,maszyny , a w stałych pracowników? i w podobno tańszą kooperacje ........nawet podwyzek pracownicy nie zobaczyli i premi ,tzn jeden łaził i się chwalił PITEM ze zarobił trzy ,a nawet 4razy więcej od innych ... A Teraz Następni wywalają ludzi , a przecież tutaj w takiej firmie trzeba inwestowac w trwałych ludzi a nie w tymczasowych ; nie wykorzystują mocy produkcyjnych firmy ; premie dostają jak zwykle tylko ci co zawsze za nadgodziny ; PIP by się przyjebał ; a inni mają pracować za łaskawe C ; Jeszcze do tego wszyscy tylko gadają o zwolnieniach ; i gadają i gadają , i chodzą na fajki do PKS-u; lub gadają przez telefony ; nic dziwnego coraz więcej łazi ..... z językiem na brodzie i plecami przy ziemi i mówi ze mają dosc takich klimatów w pracy............

pająk

To co istotne umyka uwadze- a przerodziło się to w paskudnie plotkarski portal. To że jest lista do zwolnienia na kolejne 14 osób to nikogo nie interesuje? To, że do tej pory najlepiej mają się kadry i księgowość i ich zwolnienia nie dotyczyły, tylko tam są podwyżki i premie. Przeciwko temu nikt się nie buntuje- dziwne.

Szanujmy się

Pracuję. Jeszcze. Mam nadzieję... Proszę byście nie generalizowali! To nie prawda, że ci którzy zostali to same lizusy, nieroby etc. Nie czuję się by wywierano na mnie mobbing itp. Czy nie zdajecie sobie sprawy z tego jak ciężko się pracuje, gdy czyta i słyszy się takie plotki? Jest ciężko i każdy z jeszcze pracujących ma nieustanne obawy o przyszłość Famago. Mnie nie zależy na tym by ta firma upadła! Wam zależy na tym by stanęła na nogi? Jeśli tak, to dlaczego plujemy sobie pod wiatr dając takie komentarze? Jeśli Państwo macie jakieś konkretne sprawy droga służbowa jest każdemu znana. Jestem na 100% pewien, że nie zostaną te informacje zignorowane. Zwolnili Ciebie, odejdź z godnością. Jeśli i mnie zwolnią, to nie będę się obracał za siebie.

robol

auta zabrali od (usunięte przez administratora) z hz a fajny gość i ma wiedze .. wielu już takich fajnych ludzi odeszło...no teraz pytasz się w kadrach....śmiech na sali ...

Lukas van Pirre

robi - 2013-07-12 22:26:38 czy związki nie widza kto się wozi autem wiadomo kogo a podobno mamy ciecie kosztów i decyduje o tym kto gdzie ma siedzieć i jak....to widać gołym okiem ...kto zastępuje najwyższego.... tego nikt nie widzi... państwo w państwie i tego związki nie widza jak ktoś napisał i jest niby dobrze....paranoja ...A kto jeździ czyim samochodem? Nic z tego nie rozumiem. Proszę nazywaj rzeczy po imieniu. Jeżeli masz wiedzę na temat przekrętów i malwersacji, to twoim obowiązkiem jest zgłoszenie tego faktu do prokuratury, tak stanowi polskie prawo, w przeciwnym razie i ty możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Gdzie Famago zamawia auta?

Zostaw merytoryczną opinię o Kopex Famago - Zgorzelec

Kopex Famago