Centrum Bezpieczeństwa Drogowego s.c.

Bydgoszcz

Opinie o Centrum Bezpieczeństwa Drogowego s.c.

pracownik 2010-09-22 22:07
Polecam ta firmę bardzo miła atmosefra, mili ludzie. Zarobki jak na firmę telemarketingową w dzisiajszych czasach ok. Jeśli ktoś narzeka na zarobki tzn., że nie potrafi sprzedawać i dostaje sama podstawę, wyższe wynagrodzenie zalezy od samego pracownika, dostajesz tyle na ile Cie stać. Umaowa o pracę, dla każdego po 3 miesiącach pracy na umowe zlecenie, chyba, że ktoś nie chce. POLECAM. ZAPRASZAM TYLKO SPECJALISTÓW DO CBD. dla ludzi, którzy chcą sobie posiedzieć 8 godzin i miec sama podstawę nie ma tu miejca.
szukają telemarketerów w CBD S.C. 2011-02-24 14:49
Cześć!

jestem( usunięte przez administratora ) i mam pytanie bo wciąż szukają telemarketerów w CBD S.C. i wydaje mi się że mogłabym być dobrą telemarketerką, chciałabym jednak wcześniej zaciągnąć opini czy warto tam sie starc?

mam wyksztalcenie gimnazjalne( usunięte przez administratora )
Stach 2016-05-16 21:01
No musze powiedziec, że to dobra fucha to Centrum Bezpieczeństwa Drogowego s.c. i generalnie żyje się ttuaj jak pączki w maśli, moim zdaniem na wiele możliwości, to najlepszy wybór
Maja 2017-05-29 13:49
Chętnie usłyszymy od obecnych pracowników Centrum Bezpieczeństwa Drogowego. @pracownik czy dalej pracujesz w firmie? Jak obecnie wygląda praca? Na jakie benefity, możliwości rozwoju można liczyć? Każda dodatkowa informacja będzie cenna dla osób szukających opinii na temat CBD jako potencjalnego pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o Centrum Bezpieczeństwa Drogowego s.c. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Bezpieczeństwa Drogowego s.c.