Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Opinie o Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

NIk

Po ile godzin praca? 8? 10? 12?

rr
@NIk

nie pisał już ktoś o tym że po 8? tak mi sie cos wydaje że czytałem ale niech ktos potwierdzi dla pewnosci

NIk
@rr

Nie wiem, nie widziałem, żeby ktoś pisał, gdybym widział to bym nie pytał

Firek

Są tutaj normalnie zatrudnieni brygadziści?

byku

No są

@Firek

Co to znaczy "normalnie"?

eska
@byku

no ale chyba pytał o to czy go przyjmą z zewnątrz też

@Jaca

A normalnie w sumie nie wiem po co wtrąciłem bo faktycznie zaburzylo to trochę całe zdanie. bez sensu

@eska

Ale dalej nie widziałem oferty pracy na brygadziste więc chyba nic z tego nie będzie nie?

@Firek

raczej jak jest zapotrzebowanie to najpierw wyłaniają z wewnątrz, dopiero potem oferty, więc no nie będzie tak łatwo

Koss
@Firek

skoro nie ma oferty to nie ma pracy. calkiem to chyba logicznie brzmi nie uważasz? może spróbuj na coś innego i potem ewentualnie uda ci sie na brygadziste dostac ale to tylko luźna sugestia, zrobisz jak uwazasz

@Koss

Spróbuję w ten sposób, pożyjemy zobaczymy

Koss
@Firek

daj znać jak ci się uda, czasem tu wpadam ze zwykłej nudy

majkel

firma zapewnia odzież roboczą, czy trzeba się samemu zaopatrzyć?

Ndjxh
@majkel

Zapewnia codziennie nowy czysty komplet

@Ndjxh

co jaki czas wymianka na nowy?

Ok
@hm

Codziennie będziesz miał nowy czysty komplet więc twoje pytanie jest zbędne To jest twoje największe zmartwienie przed podjęcie nowej pracy?

@Ok

tego nie powiedziałem nie jest to najważniejsza kwestia

Pom
@Ok

Niektórzy się martwią że będa musieli kase wydać na ubrania robocze hahaha . chociaż zakładam ze to chyba nie decyduje o tym czy ktos prace podejmuje

@Pom

co w tym śmiesznego?

@Pom

to, że dla was coś jest oczywiste nie znaczy, że dla innych też...

Pom
@hm

Nigdzie nie mówiłem że jest to oczywiste a zasmiać się chyba mogę nie

Hdk

I co z tego? Zdarzyło się kiedyś żebyś nie dostał czystego kompletu?

@Hdk

Taki długi wątek o odzieży roboczej? no nieźle

Jaca

A temat wydawałby się taki nieinwazyjny ;)

kk

z tego co wiesz ale nic nie wiesz. taka jest prawda

kk

zawsze jest czyste ubranie i wystarczy dla każdego więc bez bzdur prosze

Firek

Nie żebym od razu chciał awansować czy coś ale zastanawiam się jakie są opcje

Ambitny kolega widzę :)

A co, to źle?

@Firek

W żadnym razie, chociaż mało kto się porywa na myślenie o awansach, jak jeszcze nie został nawet przyjęty do pracy

@Maksym

Niektóre rzeczy warto wiedzieć wcześniej ;)

@Maksym

E tam, to się ceni moim zdaniem

@Firek

Nie twierdzę że nie, mówię tylko że rzadko się to spotyka. za moich czasów były szanse na awans dla najlepszych ale to raczej dłuższa droga

Magazynier

Spotkanie rekrutacyjne przemknęło bez żadnych zbędnych niepotrzebnych sytuacji , bardzo miła obsługa klienta ;) . Nie mam żadnych przeciw wskazań do pracy w Indyku . Polecam

Nie było żadnego pytania na które nie byłbym wstanie odpowiedzieć .

Firek

Jeśli tak to czy są oni rekrutowani z zewnątrz czy na drodze awansu w środku?

byku
@Firek

Różnie, raczej wewnętrznie, ale jak jest potrzeba, a nikt ze środka nie ma zadatków, to pewnie szukają z zewnątrz

@byku

A jak to zazwyczaj bywało??

@byku

Ja bym się chętnie od razu na brygadzistę przyjął ale nie wiem czy tak się będzie dało czy lepiej zacząć normalnie na zwykłym stanowisku

@byku

Nie chce też żeby to wyglądało że tylko takie stanowiska mi w głowie i pracować mi sie nie chce bo wcale tak nie jest

Bdgx
@Firek

To już w kadrach ale myślę że nie będą robić problemów jeśli masz ambitne plany. Zapewne dostaniesz jakiś czas na naukę i sprawdzenie się bo tak od razu tego wszystkiego nie ogarniesz. Spróbuj, nic ci nie szkodzi.

@Firek

A masz doświadczenie, czy po prostu chcesz, bo chcesz?

@Firek

Bo wiesz, nie każdy się do tego nadaje...

@Firek

Sugerowałbym taką ścieżkę, ale zrobisz jak uważasz

@kek

Ale to już się w pracy zweryfikuje

@kek

Prędzej czy później wyjdzie czy ktoś jest kompetentny czy nie

@kek

Plus od tego są kadry/HRy chyba nie? żeby to zweryfikować

Jest zmiana nocna sprzatajaca? Jesli tak to na która, ile godzin itd?

Van

ta zmiana sprzątająca to są jakieś osobne stanowiska całkowicie?? czy pracownicy to robia?

poss
@Van

na ten moment oferty takiej nie widzę więc cięzko stwierdzic o co dokładnie tutaj chodzi

@poss

Podobno jest jakaś zmiana nocna na której sie tylko sprząta

Moze trzeba zaczac od tego czy to praca agencyjna czy pod firmą bezposrednio

Nie wiem. Chcialam sie dowiedziec czy cos takiego rzeczywiście jest i chcialam sie dowiedzieć czegos wiecej

vos

a jakie to ma znaczenie?? nie bardzo rozumiem

wallmart

to tu przyjmuja przez agencje?

Ok
@wallmart

Grupa sprzątająca jest, pracuje od 17 czy 19 jak się nie mylę, ok 8 godzin Umowa pod firma

Jest nocna zmiana sprzątająca? Jak tak jak to wygląda?

majkel

i po ile godzin praca? 8? 10? 12?

Ndjxh
@majkel

8 godzin jednak czasem w miarę potrzeby trzeba zostac ale sporadycznie.Mozliwosc zrobienia nadgodzin jeśli chcesz na magazynie

@Ndjxh

a nadgodziny płatne, czy do dobioru?

Eros
@majkel

płatna dodatkowo bo tak to jakby się to opłacało

@Eros

no nie wiem jak. w niektórych firmach tak jest dlatego lepiej zapytać

Franko

Indyk jest najlepszy w regionie? pod względem produktów i pod względem pracy?

@Franko

Trzebaby mieć porównanie, ja to tylko tutaj pracowałem

@Franko

Ale te obie kwestie sie spoko przedstawiają

@Franko

Jest dobry, ale czy najepszy - niewykluczone

Franko

Dajcie znać co sądzicie jako osoby z wewnątrz

@Franko

Dałem, ale pewnie nie bedzie to zbyt pomocne

Erik

Są nocne zmiany?

Popper
@Erik

są ale tylko na magazynie. produkcja w zależności do stanowiska pracuje na jedną albo dwie zmiany

Kk
@Erik

Tak, są.

Erik
@Kk

Dobra, dzięki.

@Popper

to które działy pracują na jedną zmianę i o której zaczynają? z tego co wiem to w takiej branży raczej dość wcześnie trzeba zaczynać pracę?

Ydjf
@rad

Rozbiór zaczyna o 5:00-1 zmiana Ubój na 6:00-1 zmiana Na magazynie w zależności od działu jedna, dwie lub trzy zmiany

@Ydjf

wcześnie, ale do przeżycia, w sumie tego się spodziewałem dziękuję

Popper
@rad

w tej branży to raczej w żadnej firmie nie ma inaczej. zawsze rozpoczyna się wczesnie rano ale do wszystkiego można się przyzwyczaić

no liczyłem się z tym

@Popper

wiadomo, po prostu trzeba dac chwilę organizmowi na przeskoczenie na taki tryb

Robik

Jak wygląda sprawa dojazu do zakładu czy człowiek bez auta nie będzie miał z tym problemów? Opinie słyszałem takie, że czasem jest problem z dojazdem bo komunikacja autobusowa ma mało kursów.

maras
@Robik

A skąd miałbyś dojeżdżać? Moze udałoby się z kims zgadać, żeby się zrzucać na paliwo i z nim zabierać? Z tego co wiem parę osób tak robi

o2
@Robik

pełno ludzi jakoś dojeżdża więc to nie są aż takie problemy które utrudniają dojazd

Pppppp

Bez problemu.

Jasiek

Gdzie można znaleźć oferty pracy? O ile są?

@Jasiek

na oficjalnej stronie firmy. ile razy można powtarzać tą informację żeby dotarła do wszystkich...

@eh

Przepraszam jestem pierwszy raz na tym forum

@Jasiek

nie trzeba przepraszać wystarczy poczytać trochę profil zanim zada sie pytanie a przede wszystkim sprawdzić wszystkie możliwe strony gdzie są oferty

@eh

Dobrze będę wiedział na przyszłość

@Jasiek

no to powodzenia w szukaniu, mam nadzieję że tym razem z sukcesem...

Marry

Hej czy pracują tu też kobiety? Czy gdybym się zatrudniła to byłabym raczej odosobnionym przypadkiem?

inf
@Marry

nie byłabyś odosobnionym przypadkiem bo kobiety normalnie też pracują

inf
@Marry

co prawda jest ich mniejszość owszem ale jednak są

@inf

O, czyli jednak

@inf

Na jakiś konkretnych działach?

mori

siema mam pytanie po pierwsze jak w ogole wygląda rekrutacja o co pytają, czego wymagają, na cos trza sie przygotowac? czy pokazuja jak wygląda zakład potencjalnym pracownikom?jakieś oprowadzanko, coś w tym stylu? no bo wiecie jak ktoś pracuje w branzy to mało co robi na nim wrazenie ale jak ktos zupełnie z zewnątrz to takie obrazy na poczatku mogą być, nie wiem, może nie szokujące bo szanujmy sie, wiemy jak przetwórstwo miesne wygląda, ale nie wiem, jakieś takie niewygodne może? no wiecie o co chodzi wiec spoko byłoby sie przygotować na wszystkie widoki i zapachy juz przy rozmowie, tak mysle nie zeby na mnie jakoś bardzo wrażenie to robiło, ale jak sie widzi po raz pierwszy na zywo, to moze...no bo jak sie robi coś mechanicznie dłuższy czas to jest sie opatrzonym z tym całym widokiem itd dla mnie to bylaby jednak nowa sytuacja nie bierzcie mnie za jakiegoś delikatesa chociaz tak to może wyglądać sie rozgadalem jak glupi ale chodzi tylko o to czy pokaża zakład na rozmowie, no.

Logos
@mori

a wystarczyło zapytać jednym zdaniem hehe. tak ogólnie jeśli jest mozliwosc to zawsze przejda z kandydatem/kandydatami po zakladzie pokazą stanowisko jak to wyglada moze komus przedstawią przy okazji. wiadomo ze każdy wczesniej chce wiedzieć z czym to się je szczególnie jesli wczesniej tak nie pracował

skrdmbgp
@mori

Po rozmowie jeśli będziesz chciał zostaniesz oprowadzony po poszczególnych działach przez odpowiednią osobę.Zobaczysz jak wygląda to od środka.Spokojnie nie będą to widoki jak z horroru hehe

Mortimer
@skrdmbgp

a odpowiednia osoba to pracownik, kierownik, hr???

Jsbdudm
@Mortimer

Kierownik lub brygadzista

Wernon
@Jsbdudm

a jaka atmosfera przy oprowadzaniu? oficjal czy fajnie na luzie?

Wernon
@Jsbdudm

nie ukrywam że to w sumie też ważne jeśli chodzi o pierwsze wrażenie

baklu

po jakim czasie można się spodziewać odpowiedzi z wynikiem rekrutacji po rozmowie?

Rezi
@baklu

Odpowiedź raczej szybko. Zwykle trwa to koło 2-3 dni

@Rezi

no to świetnie, nie ma co tracić czasu w sumie

Rezi
@baklu

No jeśli tylko masz jakąś pewną ofertę pracy i ci odpowiada no to raczej faktycznie nie ma co tracić czasu. w sumie nie orientowałem się ostatnio jak u nas w firmie z rekrutacjami. ale powodzenia

@Rezi

no oferty wiszą już chwile dłużej ale pozytywnie zakładam że są aktualne

@Rezi

być może jest większe zapotrzebowanie na więcej osób albo zawsze przydadzą się dodatkowe ręce do pracy

@Rezi

poza tym ty chyba najlepiej wiesz jak się wyrabiacie z robotą i czy są potrzebni ludzie

Bizon

Witam jak praca wygląda na stanowisku kierowca? Warto aplikować? Ktoś coś może wie? Pozdrawiam

heniek

warto

Jopek
@Bizon

a jak może wyglądać praca na stanowisku kierowcy???? jeździ się autem, rozwozi towar.. czy to nie oczywiste

?
@Jopek

może chodziło o warunki, godziny pracy itd?

Jopek
@?

no to wypadałoby w sumie doprecyzować takie kwestie, ja się nie bede domyślać

Bizon
@Jopek

Jopek Ty to jednak cegła jesteś.

Edek

Nie warto szukaj czegoś innego 250h kurierka mięsna za 15zl/h

moje zdanie

ja pracuje już tam bardzo długo, jest to moja któraś z rzędu praca.....mam doświadczenie w tej branży i na tą pracę nie narzekam. najważniejsze, że pieniądze się nie spóźniają żeby zarobić niestety trzeba się narobić. dla leserów w tej firmie nie ma miejsca. praca jest dosyć ciężka owszem ale i na nasze polskie warunki bardzo dobrze płatna dla ludzi, którzy się tam dopiero uczą. a jak wiemy to początki nie są łatwe mi się tam robota podoba i zarobek jest ok, możesz godnie żyć godnie się ubierać nie myśleć o tym czy wystarczy kasy do końca mies.

Rocket
@moje zdanie

a no z zarobkami to też jest różnie. wiadomo że świeżak bez doświadczenia na początek nie dostanie tyle co długoletni pracownik. trzeba sobie na wszystko tutaj zapracować powoli ale przynajmniej jest sprawiedliwie

Prac
@Rocket

No dokładnie niech se mówią co chcą, każdy by chciał kokosy na początek ale tak się nie da. a w szczególności jak ktoś przychodzi i nie ma pojęcia zielonego o tym co ma robić

Husar
@Prac

a takich osób się zdarza sporo niekiedy . ale wiadomo każdy z nas się kiedyś uczył

Rysiek

Czy można tutaj liczyć na stabilne i stałe zatrudnienie?

klan
@Rysiek

a stabilizacja może być wszedzie tam gdzie chce ci się pracować

Anons
@Rysiek

można. ja pracuje już prawie 5 lat. na razie jest w porzadku. z wypłat jestem zadowolony. powoli powoli szło sobie to do góry. wypracowałem już sobie system i jakieś tam dobre zdanie w firmie. raczej zostanę

@Anons

dzięki za jakąś opinie szczerą na temat firmy. decyzje w sumie praktycznie już podjąłem ale zawsze dobrze było się dowiedzieć coś od pracowników którzy są tam wewnątrz i mają jakieś doświadczenie

Anons
@Rysiek

no wiadomo przecież po to jest ten portal żeby się wymieniać opiniami i informacjami także jak mam czas to wpadam i odpisze ;)

Rysiek

I czy firma daje umowy o pracę?

klan
@Rysiek

tylko i wylącznie umowa o pracę tutaj obowiązuje

Zostaw merytoryczną opinię o Indyk-Śląsk Sp. z o.o. - Wieszowa

• Jak się pracuje w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indyk-Śląsk Sp. z o.o.