Opinie o Polo market w Sianów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polo market. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Polo market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polo market w Sianów

Jak jest z pakietem medycznym w Polo market? Można dołączyć rodzinę?

Grzegorz Nowy wpis

Bedac ostatnio po zakupy w polo w sianowie jiz pozno i ciemno bylo prawdopodobnie wdepnalem w psie odchody ale tego nie zauwazylem.zorietowalem sie dopiero przy kasie jak mi cos zasmierdzialo a nie zauwazylem idac po sklepie i gdzies zafajdalem podloge.dzisiaj bedac na zakupach kierownik odmowil mi obslugi bo niby (usunięte przez administratora)im nna sklepie narobil mi wstydu wiecej tam nie pujde bo to przegiecie paly jest.masakra

Oburzona Nowy wpis

Polo Market Polanow jednym słowem wszystko fajnie gdyby nie dzial mięsny. Pani Katarzyna z tego działu obslugujac mnie była niemiła . Rzucała mięsem a gdy poprosiłam żeby mi poleciła jakaś dobra wędlinę spojrzała się na mnie jak na wariata i burczała pod nosem. Ostatni raz kupiłam mięso w tym markecie. Obsługa na dziale mięsnym tragedia.

Dagmara Nowy wpis

Ile jest działów w polo market ? I czy na kasie jest ciężko ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Polo market odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Oszukana

W takim miescie jak Sepolno kraj. Na ulicy Kosciuszki sa wystawiane ceny promocyne dzien predzej czym klienta robi sie w konia.Pracownicy tlumacza sie gazetka ze od kturegos dnia dziala ale czytanie pologazetki to chyba nie jest obowiazkowa prasa?(usunięte przez administratora)

sobinska99

Pracuje tam 4 miesiące i jestem naprawde bardzo zadowolona. Wszystko w jak najlepszym porządku.

Renata

Może wiecie coś o rekrutacji w firmie? Jakieś wskazówki by się przydały.

Lilianna

Dobrze się pracuje gdy ekipa zgrana, wynagrodzenie zawsze na czas.

Monika Kowalska

Fajny pracodawca i dobra praca. Ja tam jestem zadowolona. Do tego płaca na cza a na pewno to jest niesłychanie wazne.

Cecylia

Polo market to dobra firma, zresztą mają opinię bardzo dobrego pracodawcy. Dlatego też ludzie rzadko tu piszą.

Rehabilitant

Najgorszy punkt, w jakim robiłem zakupy! Ceny na półkach przy kasie zawyżone, wszechobecny bród, arogancki personel ( p. Kasia, p. Krzysztof) , gdy się im zwróci uwagę o nieprawidłowościach panujących na pasażu, stają się agresywni, podnosząc na klienta głos, zachowując się jak właściciele sklepu, którym nie zależy na reputacji sklepu. Nie polecam zakupów w w/w punkcie, szkoda źle wydanych pieniędzy.

Rehabilitant

Notoryczne oszukiwanie klientów, poprze umieszczanie cen towarów na pułkach,różniących się podczas płacenia przy kasie. Juz wielokrotnie zwracałem uwagę zastępcy kierownika sklepu (p.Kasi) , która poinformowana o stanie rzeczy, bezczelnie odpowiada , ,,wiem , o tym, no i co, nas tu jest za mało,,. Do tego dochodzi wszechobecny brud na pasażu, boję się pomyśleć , co dzieje się na części magazynowej, brak pieczywa wieczorową porą, są bułki, lecz wymieszane, popękane, zeschnięte ,do tego twarde, a cena niezmienna, jak za świeże. Dochodząc do kasy, i zwracając uwagę starszemu panu( Krzysztof) , że cena artykułu jest wyższa podczas kasowania, niż ta na półce, ów pan w sposób bardzo AROGANCKI podnosi głos i obraża klienta. Reasumując, nie polecam tego sklepu, gdyż nieład jaki w nim panuje, oraz obsługa,bardzo przypomina mi czasu PRL!

Cezary

Taka cisza na forum od kilku miesięcy dla mnie oznacza dobrą pracę? Podpowiedzcie czy atmosfera jest ok? Jak zarobki?

Edyta

@szumlasu a na jakim stanowisku w Polo markecie pracujesz? Czy możesz napisać coś więcej o samej atmosferze w pracy? To bardzo ważny czynnik, wpływa bezpośrednio na pracę każdego dnia. Zgrana ekipa zachęca do przyjścia do pracy każdego dnia. Jak to wygląda w tym przypadku?

Edyta

Czy sprawa została wyjaśniona z przełożonymi pracowników? @Pani M warto takie sprawy zgłaszać i komunikować żeby takie rzeczy nie działy się w przyszłości i żeby pracodawca mógł na nie reagować i przeciwdziałać.

Pani M

Jestem bardzo zażenowana obsługa w jednym ze śląskich Polo. Rozumiem, że każdy ma zły dzień, ale sprawy osobiste zostawia się w domu jeśli pracuje się w miejscu gdzie dziennie widzi się tysiące osób. Rzucanie towarem i chamskie "na pewno ma Pani drobne, ale nie chce się szukać" na pewno nie sprawi, że wrócę do domu w dobrym humorze.

Pani M

adel

song porównaj sobie warunki jakie oferują, przecież masz ogłoszenie w Koninie ich teraz, od 1 850 PLN Praca od 6-14, 14-22, i premie są więc chyba moim zdaniem nie jest aż tak źle jak niektórzy tutaj starają hejterzy się nam wmówić, a firma okej uważam

Afera.....

Hmmmm czytam...czytam i serio radzę najpierw zapoznać się ze słownikiem ortograficznym bo brak zasad pisowni aż razi w oczy..to po pierwsze...po drugie...takie oskarżenia są karalne więc czas może osoba pisząca ten paszkwil popatrzy w lustro i spojrzy sobie w swoje hipokrytyczne oczy i sama puknie się w czoło, gdyż obraża innych robiąc gorsze rzeczy..wstyd, że nawet nie miała śmiałości by się podpisać...tylko anonimki...wymienia osoby po imieniu...opisując je jako najgorszy sort człowieka...myślę, ze tej osobie zazdrość uszami wyziera...wstyd jeszcze raz wstyd...za pracę byś się wzięła i za uczciwość a nie żyła życiem innych...jak Ci się POLO w Polanowie nie podoba to idź do Biedronki i nie mąć...mam nadzieję, że Pani Sylwia i Pani Kasia znajdą tą osobę i postawią jej odpowiednie zarzuty...a bardzo łatwo mozna znaleźć po IP..więc kobiety do dzieła i pokażcie takim hipokrytkom zazdrosnym , gdzie ich miejsce...ojjj Kobieto zajmij się dziećmi...i swoją własna głupotą....

Daniela

Niezwykle miła i uprzejma pracownica w Polo markecie w Sianowie Pani Galas. Panie Prezesie zgłaszam tę Panią do nagrody.

Zostaw merytoryczną opinię o Polo market - Sianów

Polo market