Opinie o DIVERSE w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DIVERSE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DIVERSE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DIVERSE w Kraków

Powiem tylko tyle Nowy wpis

Stanowczo odradzam wszystkim uczciwym osobą szukającym pracy. 1.śmieciowa umowa.Szukają najlepiej darmowej siły roboczej. 2.Nie dajcie się nabrać na obiecywanie,stałej umowy po kilku miesiącach. 3.Po 2 tygodniach zwalniają przez SMS kłamiąc,że są redukcje pracowników. 4.Normalna praktyka obiecywania umowy aby ludzie bardziej sie starali. 5.Zwalniają z dnia na dzień nie dając możliwości szukania pracy,zostajesz bez środków do życia,bez żadnych wcześniejszych informacji. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA FAŁSZYWE UŚMIECHY!!!

zawiedziona

Nie polecam pracy w tej firmie. Zatrudniają wszystkich sprzedawców na śmieciówki i w dobie pandemii, kiedy wszyscy zalecają, żeby siedzieć w domu jak jest się chorym, oni wyrzucają pracownika z powodu nieobecności w pracy przez dwa dni, który był chory na antybiotyku.

@zawiedziona

No jak widać dbają o bezpieczeństwo innych pracowników i klientów, co się czepiasz. :// Lepiej jak jeden stracony niż gromada. :v A tak poważnie to serio chamsko, ale w czasach pandemii to już mnie nic nie zdziwi. To była w sumie taka jednorazowa sytuacja czy słyszałaś też o innych podobnych przypadkach?

zawiedziona
@Kamila

Chyba nie zrozumiałaś mojego wpisu :) Wyrzucili mnie z pracy po powrocie z choroby :)

@zawiedziona

Ale właśnie to było tak, że oni zdecydowali jak Ty już byłaś na wolnym wracasz pod dwóch dniach i już tu nie pracujesz czy jeszcze parę dni robiłaś? Bo ja zrozumiałam ten pierwszy wariant. :/

zawiedziona Nowy wpis
@Kamila

Wróciłam po chorobie do pracy wedle grafiku i zamiast zacząć pracę to usłyszałam, ze mnie zwalniają, bo swoją dwudniową nieobecnością ja im zepsułam dwutygodniowy grafik :)

Gaga lady

Ja prscowalam na florianskiej I sama atmosfera, kierownictwo i praca jest bardzo ok. Co się dzieje na innych sklepach i na wyższych stanowiskach to często jakiś absurd. Nie pozdrawiam regionalnego???????? Ale. Jeżeli. Ktoś ma. Opcje wyboru sklepu to zdecydowanie Floriańska. Fakt, że czasami kierownik musi podstosowac swoje zachowanie pod debilizm regio, ale na to już nic się nie poradzi. Praca dobra dla osoby, która po prostu poszukuje czegoś na już i nie na zawsze. Awanse to raczej po abdykacji wcześniejszych osob że stanowiska. No i na sklepie to najwyżej kierownikiem. Chyba że pracujesz tam wieki to może uda Ci się przebić wyżej.

Xxxx
@Gaga lady

Regio w Krakowie jest (usunięte przez administratora) Dzieci drogie, nigdy nie dostalyscie kopa w (usunięte przez administratora) (za przeproszeniem). Dajcie coś od siebie, nauczcie się pracy. Ten człowiek wie, co robi. Chce was czegoś nauczyć. Jest mega kompetentny i profesjonalny. Jak się nie chce pracować, to do szkoły, garów, etc!

lolek
@Xxxx

Kondziu nie denerwuj się tak chłopie!!! Rozumiem, że źle reagujesz na krytykę, no ale bez przesady :)

@Xxxx
@lolek

Najlepszy szef ever!! Kawał dobrej roboty! Pełen profesjonalizm, empatia i świetne poczucie humoru. Tak trzymać, Panie Senior Area Manager!! Tacy ludzie powinni zarządzać!

Ds
@Gaga lady

Dlaczego nie pozdrawiasz kierownika ?

Kamila Nowy wpis

Bo tak w jakim sensie? Z jego opisu faktycznie wyszedł na rzetelną osobę, więc po co z góry tak kogoś krytykować, bo nie bardzo rozumiem?

popelina

ciuchy słabej jakości

Adrian Nowy wpis
@popelina

Co ci w sumie nie pasowało? Udało się wymienić jeśli byłaś niezadowolona?

Brałeś udział w rekrutacji do DIVERSE. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
yoguś

ciuchy jednorazowe. skarpetki po kilku dniach dziurawe.

Kamila

Tutaj widzę, że jedna z pracownic serdecznie polecała jeszcze parę lat temu pracę na Floriańskiej. Podobno jeszcze znośne warunki, chociaż jak widać regionalny i tak ją wkurza. I co, po latach dalej atmosfera w sklepie na tej ulicy jest najlepsza? Jak to teraz oceniacie czy coś się pozmieniało przez te parę lat?

Honorata

A co z tymi regionalnymi jest nie tak? Bardzo mocno presję wywierają na pracowników czy można się spodziewać w miarę spokojnej pracy? Wiadomo, że nie chcę się w pracy lenić ale też no nie chcę niepotrzebnych stresów.

Magda

A jakie wyjazdy integracyjne są organizowane w firmie ?

Czy pracownicy DIVERSE chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Incognito

Jak najbardziej ????

Incognito

Jeżeli chodzi o samą pracę to jestem zadowolona ludzie których poznałam przez czas pracy i cały czas poznaje są mega fajni sama praca nie jest trudna ale taka pracę trzeba lubić bo jeżeli ktoś przychodzi pracować bo musi i ma zerowe zaangażowanie to każdemu będzie źle. Jeżeli chodzi o stawki to cały czas się zmieniają ale firma idzie w dobrym kierunku napewno coraz lepszym. Co do samego Kierownika Regionalnego to ja osobiście uważam że jest bardzo odpowiedzialna i idealna osoba na tym stanowisku wiadomo musi wymagać bo od niego też wymagają ale jeżeli chodzi o samą jego osobę to jest wporzadku i profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków i nie można go winić za to bo po to jest żeby wymagać. Jeżeli ktoś ma coraz większe wymagania wobec nas to znaczy że cały czas się pniemy do góry i zdobywamy nowe doświadczenia a to dobrze. Ważne aby w tym wszystkim nie zapomnieć że każdy jest tylko człowiekiem raz idzie lepiej raz gorzej. Tak jest wszędzie i trzeba się z tym pogodzić. Praca sama w sobie nauczyła mnie bardzo dużo i nabrałam dużo doświadczeń za co jestem bardzo wdzięczna.

Witek

Na jakie stanowiska są można agitowc?

Hanna

Wiecie może czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

...
@Hanna

Potrzebują w ch czyzyny

!
@...

Bardzo nie polecam tam pracy!

!
@Hanna

Ja też nie polecam. Kierownik I regionalny to nieporozumienie!!!

Grażyna

Nie szukajcie winy w innych lecz w swojej pracy! Firma jest ok!

przestańcie udawać że chcecie dać ludziom pracę, pomyliliście pojęcia po Polsku wszystkich w poważaniu i bez kultury z tyłu Kraków,Bździszewo żadna różnica wszędzie (usunięte przez administratora)

ola

Chcą w kilku słowach podsumować prace w tej sieci to moja opinia jest negatywna. Stawka umowa zlecenie 11,70 na rękę więc nie ma co narzekać, dwie krótkie przerwy przy 12/13 godzinach pracy oczywiście odliczane z zegarkiem w ręku spóźnisz się 2 minuty upomnienie (oczywiście kierownika to nie dotyczy). Ciągłe straty i oddawanie pieniędzy za skradzione rzeczy (mimo faktu że umowa zlecenie nie ma takiego zapisu w umowie, kierownik i zastępca już tak), ogromny nacisk na obsługę i wskaźniki nie do wyrobienia. Regionalny arogancki. Ciągłe zmiany w grafiku.

Ewelina

@DVS, dobrze, że chwalisz pracę w DIVERSE, ale czy mógłbyś napisać dlaczego tak naprawdę jest? Jakie są warunki na start, umowa, godziny, premie? To ważne, żeby znać takie rzeczy przed rozpoczęciem zatrudnienia.

DVS

Hej :) serdecznie polecam pracę w Diverse Floriańska. Świetny zespół, kierownictwo bardzo miłe, sympatyczne i profesjonalne. Jak do tej pory najlepsza moja praca! POLECAM

jakaio

wydaje mi się, że można u nich teraz lepiej zarobić, bo pojawiła się ofert pracy jako znakowanie akt - pomoc administracyjna no i wymagania są w sumie dosyć podstawowe, bo np. znajomośc spraw administracyjnych, doświadczenie min. 2 lata na przykład też.

sriverse

Może dlatego, że większość osób, które tu pracowały chciałyby o tym jak najszybciej zapomnieć? Ja sama mogłabym 3 dni opowiadać o absurdach, fatalnych warunkach, wyzysku i mobbingu jaki ma miejsce w tej firmie, ale szkoda moich nerwów. Jeśli chcesz poznać jakieś bardziej aktualne informacje na ten temat to polecam poszukać pod Etos S.A.(z siedzibą w Gdańsku) to jest spółka do której należy DIVERSE

A ja powiem jedno!

Nie dajcie się zwieść umową o pracę, bo oni najchętniej by chcieli żeby człowiek pracował przez całe życie na umowę o dzieło. Jak już wybłagasz po kilku miesiącach umowę o pracę to za 3 miesiące zwolnią Cię z dnia na dzień. Tak prostacka firma, która z prostaków robi kierowników nie powinna w ogóle istnieć. A panienki z krakowskiej Bonarki powinny się wziąć wreszcie do roboty, a nie idiotycznie śmiać w trakcie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o DIVERSE - Kraków

• Jak się pracuje w DIVERSE?

Zobacz opinie na temat firmy DIVERSE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DIVERSE