FM GROUP Mobile Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o FM GROUP Mobile Sp. z o.o.

admin 2015-07-24 21:41:59
Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie FM GROUP Mobile Sp. z o.o., bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.
antyfan 2015-08-14 19:18:19
Zanim rozpoczęłam swoją wspłpracę z firmą FM Group Mobile, szukałam opini o firmie w sieci. Niestety nie znalazłam niczego. To dziwne w dzisiejszych czasach, że istnieje jeszcze firma widmo. Jeśli nie ma Cię w internecie to przecież nie istniejesz. Nie widziałam w tym nic niepokojącego. Mam teraz żal do siebie, że przegapiłam wszystkie sygnały wskazujące na to, że jest to miejsce w którym nic się nie dzieje. Po kilku miesiacach pracy mogę stwierdzić, że niestety tak właśnie jest. Brak opinii o tym pracodawcy wynika z faktu, że wielu pracowników pracuje tam od kilku lat i myśl o zmianie pracodawcy spędza im sen z powiek. Przykra prawda jest taka, że nie jest to firma dla osób, które chcą się rozwijać, myślą przyszłościowo czy też mają swoje zdanie. Jest to miejsce w którym ludzie pracują z przyzyczajenia. Jeśli jesteś po studiach, masz doświadczenie w zawodzie, omijaj firmę szerokim łukiem ! Nie marnuj swojego czasu.

Panuje tam władza absolutna ze strony prezesa, który każdą najmniejszą zmiane przyjmuje z dużym trudem. Jeśli nie przedstawi się mu zmiany w taki sposób, aby mógł sam wpaść na pomysł żeby coś usprawnić to niestety dla zasady się z Tobą nie zgodzi. Wyobrażacie sobie sytuację w której po kilku tygodniach waszej pracy, ktoś wdraża w życie wasze pomysły? Świeta sprawa. Tylko , że w przypadku tej osoby są one przypisane jemu i tylko jemu. Najlepiej, gdyby wszyscy bili mu przy tym brawo. Nawet jeśli posiadacie nie zbite dowody swoich racji to rozmowa z waszym przyłożonym przypomina rozmowę ze ścianą. Nawet jeśli już się z Wami zgodzi to i tak zrobi po swojemu, bo przecież jest Panem i władcą. Smutna prawda jest taka, że właściciel marki FM, nie interesuje sięsytuacją w firmie. A szkoda bo marka ma wielki potęcjał, który niestety nie zostanie nigdy wykorzystany przez osoby, które boją się chociażby rozliczyć kontrahenta z błędów, które popełnia. Rozwiązania w firmie są starej daty. Wszystkie dokumenty nadal są gromadzone w exelach. Pracownicy to zdecydowani wrogowie techniki. Nie ma systemów motywacyjnych, konkursów dla pracowników. Chyba, że nagle do prezesa dojdzie sygnał, że ktoś go "obgadał" wtedy targnie nim sumienie i uściśnie komuś publicznie dłoń, oczekując braw.
Jedynym plusem jest wypłata na czas. Praca jest nudna, monotonna, a nie ważne czy trafisz do Działu Sprzedaży, Marketingu czy Obsługi Klienta zawsze będziesz miał do czynienia z prezesem, który zna się na wszystkim lepiej od Ciebie!
po studiach. 2015-08-14 22:35:24
Szanowna rozżalona !
Jak się jest po studiach to się pisze: potencjał! Zaimki osobowe piszemy z wielkiej litery!
A jak Ktoś ma klasę, to nie oczernia innych pracowników. Jak widać nic nie straciliśmy na Twojej nieobecności.
po studiach. 2015-08-14 22:36:22
Szanowna rozżalona !
wiemwszystko 2016-05-03 21:06:56
wso -byłbyś zatrudniony w FM , oni korzystaja tylko z zasiegu plusa.
Zostaw swoją opinię o FM GROUP Mobile Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM GROUP Mobile Sp. z o.o.