Covendo

Opinie o Covendo

zoll 2011-09-01 19:36
Najgorsza firma w Warsaw. [usunięte przez moderatora] Nie polecam nikomu.
anonim 2011-09-16 14:11
Najgorsza firma w Warszawce. [usunięte przez moderatora]
smitti 2015-03-15 08:21
OSZUSTWO I WYZYSK! SZANOWNY PRACOdawca obiecuje wiele a gdy zrealizuje sie zadania i idzie po zapłatę to umywa ręce i szuka innego pracownika w zamian! Omijać szerokim krokiem
sales 2016-05-17 21:12
Szef kretacz, po 1 nie placi po 2 kreci i klamie po 3 nie placi:) tak kreci ze ksiazke mozna by napisac. Omijac ta firme
abc 2016-05-22 19:34
To prawda. Ciagle ta sama pani kierownik?
rip 2017-02-28 13:52
Nie polecam pracy w sklepie w Tarnowie głównie ze względu na Pana kierownika, który raczej nie ma pojęcia o kierowaniu zespołem. Kręci tak, że można dostać zawrotu głowy. Niewłaściwy człowiek na nieodpowiednim stanowisku, brak wiedzy, nie wzbudza respektu ani nie można na nim polegać.
abc1 2017-04-01 17:43
Brak premii a jeśli już są to o polowe niższe niż obiecywane, nowoczesne biuro to klitka w której ciężko się oddycha, brak możliwości awansu, bo gdzie, na jakie stanowisko? Brak kogokolwiek, kto zna się na rzeczy, wszystkiego trzeba domyślać się samemu. Fałsz i obłuda ze strony kierownika a przede wszystkim brak kompetencji.
La korse 2017-04-20 21:06
Omijać szerokim łukiem sklep w Tarnowie, płaca mała i niepewna a atmosfera kiepska
Zostaw swoją opinię o Covendo - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Covendo