JM DATA s.c. Żebrowski Jarosaw Ryciak Maciej

Opinie o JM DATA s.c. Żebrowski Jarosaw Ryciak Maciej

less 2016-05-01 22:15:40
Skoro jakość idzie w parze z ceną @mariana, to się nie dziwię, że wspólpraca z nimi jest tak popularna. Może wiecie czy będą do nich jakieś oferty pracy?
niepolecam.pl 2016-12-04 20:43:44
ciekawe , gdzie znikły wszystkie prawdziwe opinie o JM Data?
Firma kręci już na rozmowie rekrutacyjnej. Mówią o sumach netto, a na umowie, po tygodniu okazuje się, że to jest brutto!! Płacą podstawę legalnie na konto, a drugą część wynagrodzenia `na lewo` , spod stołu, w związku z tym oszczędzają na składkach ZUS. W połowie zatem jest to praca na czarno. Handlowy-święte krowy, zawsze mają rację. Można wylecieć mimo rzetelnie wykonywanej pracy, bo nie przytakujesz główką handlowcom i nie włazisz im w tyłek, że łaskawie pojechali na spotkanie. ...Zresztą właściciele nie szanują asystentów . Ciężko im znaleźć ludzi do pracy na tych słabych warunkach, w związku tym drżą o to, by handlowcy nie kopnęli ich w d....Kablowanie na drugie piętro z recepcji z dołu, wszędzie kamery i podgląd. Żenująca, prowincjonalna atmosfera.
Zostaw swoją opinię o JM DATA s.c. Żebrowski Jarosaw Ryciak Maciej - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JM DATA s.c. Żebrowski Jarosaw Ryciak Maciej