brak logo

JM DATA s.c. Żebrowski Jarosaw Ryciak Maciej

Warszawa

Opinie o JM DATA s.c. Żebrowski Jarosaw Ryciak Maciej

444nik 2014-09-29 20:36:06
firma kręci na rozmowie rekrutacyjnej. Mówi o sumach netto, a w umowie okazuje się , że to jest brutto. Częś wyplaty idzie na konto, druga z czasem nawet przeważająca część spod stołu, na czarno. omijają ZUS, od premii nie odprowadzają składek, kiepska podstawa. Brak jasnych reguł współpracy, w związku z tym handlowcy robią co chcą, ty masz obowiązki, oni nie muszą się stosować. Wyjaśnienie jakiejkolwiek syrtuacji z nimi kończy się tym, że i tak firma zadba o dobre samopoczupie handlowca, ma być uśmiechnięty i nie chcieć od nich uciec. Praca dobra dla osoby, która umie się inteligerntnie podlizywać .BRAK JASNYCH ZASAD WSPÓŁPRACY. Możesz narobić się cały dzień, a nie będzie ani jednego dobrego kontaktu do wpisania, duża konkurencja, mnóstwo firm ma umowy, leasingi, bądź woli zamienniki głownego produktu. Nie polecam,kto ceni równe traktowanie przez szefostwo. Faworyzowanie przedstawicieli- świętych krów.
12
PIOK 2015-06-19 19:41:16
Firma dno. To mało powiedziane. Kręcenie na rozmowie kwalifikacyjnej to norma. Umawiasz się na jedno dostajesz na umowie co innego. I oczywiście jeśli dostaniesz umowe. Najczęściej zlecenie. Ludzie paskudni. Donoszą na drugie piętro bez pardonu. I wszech obecne kamery. Dobrze, że nie ma ich w ubikacji. Brak jasnych zasad współpracy. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.
1
Adam 2015-07-27 13:42:40
Iwona daj spokój...
5
less 2016-05-01 22:15:40
Skoro jakość idzie w parze z ceną @mariana, to się nie dziwię, że wspólpraca z nimi jest tak popularna. Może wiecie czy będą do nich jakieś oferty pracy?
Zostaw swoją opinię o JM DATA s.c. Żebrowski Jarosaw Ryciak Maciej - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JM DATA s.c. Żebrowski Jarosaw Ryciak Maciej