voigt promotion

Załom

Opinie o voigt promotion

anonim 2009-06-08 13:58:40
Słowa kojarzące się z voigt promotion: stresująca, wyczerpująca, nierozwojowa,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierną
Atmosfera i ludzie tam pracujący są okropni, każdy na każdego donosi oby sie tylko piac jak najwyzej
Od jakiej stawki można negocjować pensję - obecnie zapewne od 900 zl na reke
Najbardziej podobało mi się w voigt promotion: paczatek pracy gdy jeszcze byla inna kadra zarzadzajaca
Najbardziej nie podobało mi się w voigt promotion: sposob traktowania pracownika - zwlaszcza na produkcji - nikt z nas nie byl podkategoria czlowieka po ktorej mozna jezdzic jak po psie, zganianie przez dyrektora winy na pracownika, [usunięte przez administratora]
byly pracownik 2009-07-14 16:19:07
Słowa kojarzące się z voigt promotion: jedno wielkie klamstwo, duzo stresu
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zerowa - obiecywane sa szkolenia aczkolwiek nich ich nie przeprowadza
Atmosfera i ludzie tam pracujący są okrutni, ludzie jak psy donosz na siebie, w biurze jest istna smietanka co trzyma z dyrektorem - im wszystko wolno i nikt sie ich nie czepia
Od jakiej stawki można negocjować pensję - od najnizszej krajowej, a jesli nawet obiecuja duzo na rozmowie to i tak pozniej jest cos zupelnie innego - tak jak obiecywany bonus ktory zostal bezpowrotnie zabrany
Najbardziej podobało mi się w voigt promotion: paczatek pracy gdy jeszcze wszyscy WYDAWALI SIE ok
Najbardziej nie podobało mi się w voigt promotion: karda zarzadzajaca - dyrektor co ludzmi poniewieral tak samo jak kierownicy, ciagle krzyki i wyzwiska, zakaz sluchania muzyki w pracy (przez 'firmowe' glosniki', biuro co na pracownika produkcji patrzylo jak na robaka ktorego mozna zgniesc jesli 'podskoczy'. Zganianie winy na drugiego to tam juz standard, no i kablowanie.
Zdecydowanie nie polecam a wrecz odradzam!!!
anyPIXEL 2016-06-21 13:03:04
Praca, ale tylko nie w Voigtcie - tam jest odrażająco. Pixel tylko mami i oszukuje. Żadnego awansu. Ludzie donoszą i tylko fałszywe zagadywanie żebyś sie otworzył na mówienie. Potem idzie fatalnie - bo Pixel i inni wiedzą o tobie wszystko.Uwaga na pania W. i na grafika M. - fałszywi ludzie- jeśli to wogole sa ludzie ?
byly pracownik2 2016-06-30 12:18:42
AnyPixel doprecyzój, Pani W ? - chyba nie istnieje, a grafik M to z 5 takich chyba tam jest
anyPIXEL 2016-07-04 13:32:46
Pani W. istnieje ta literka się zmieniła !!!!!A grafik też istnieje rusz główką. I się domyślisz !!!!!!!!!!!!!!
anty fan M&M 2016-07-06 09:13:38
Praca w Voigt-cie może sprawiać przyjemność i jest tam grupa ludzi pracujących ponad 3 lata, którzy sa naprawdę sympatyczni. Jedynym mankamentem jest współpraca z M&M i jego wazeliniarzom jak np. pani O. Są to ludzie nie posiadający żadnego sumienia. Oprócz tego jedyne co reprezentują to chamstwo, prostactwo i brak profesjonalizmu na powierzonym stanowisku. Ciężko tutaj nie wspomnieć o właścicielu firmy, który powinien się wreszcie obudzić z wcale już nie takiego pięknego snu. Zmiany, zmiany, zmiany i to duże a może wtedy coś z tego będzie jak na razie słabiutko
anyPIXEL 2016-07-09 17:43:56
M&M =PIXEL. Oj słabiutko, słabiutko. A K. V. rzeczywiście śni od wielu lat , i to jest podstawowy problem.
WielkiBrat 2016-07-11 08:09:34
Hejka Kochani! Nie kłóćcie się dzieciaczki!
drugii WIELKIBRAT 2016-07-11 11:19:54
A kto tu się kłóci ?
trzeci WIELKIBRAT 2016-09-23 16:42:20
Właśnie nikt :D
Byłam widziałam 2016-10-21 19:38:45
Odradzam tam podjęcia pracy.
anyPIXEL 2016-11-22 13:49:20
Witajcie, napisz czemu nie chcesz tam pracować !!!! prosimy
Zostaw swoją opinię o voigt promotion - Załom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie voigt promotion