Lambertz

Opinie o Lambertz

opek

macie jakieś zniżki na produkty?

mamy

@dunaj

kojarzysz jak to sie procentowo rozkłada?

@opek

raczej nie korzystam z tego na tyle często, żebym zwrócił na to uwagę, bo te sezonowe produkty najczęściej biorę

@dunaj

a może ktoś inny kojarzy jak to wygląda, jakieś limity?

dream
@opoczi

A aż tak to dla ciebie ważne?

@dream

to tak z ciekawości w sumie bardziej, lubię wiedzieć jakoś wcześniej sporo

meg
@dunaj

a można podjadać troszkę z taśmy?

@meg

nie no, bez przesady

.-.
@meg

ty tak serio?

Drukarz

Jak wygląda praca drukarza flexo? Ile zmian, czy ta stawka jest realna czy tylko w ogłoszeniu.

@Drukarz

nie wiem czemu mieliby zmyślać w ogłoszeniu, skoro taka podali, to tak najpenwiej jest

@opek

tak jest, co jak co ale firma porządna

cloud
@Drukarz

a dopowie ktoś jak wygląda ta praca? jakie obowiązki i czy jest ciężko?

Benek
@Drukarz

jest jeszcze gdzieś taka oferta?

@Benek

właśnie nie widziałem takiej, pewnie już kogoś przyjęli na to stanowisko

Eden

praca jest okej, spoko atmosfera fajni ludzie, co do kasy no to wiesz kazdy ma inny próg wysokiej pensji, więc nie oceniam, spoko dodatki, grusza, bony, ok system. Praca zmianowa oczywiscie, a co do przebiegu rekrutacji no to dzwonią i umawiają zwykle na rozmowę z kierownikiem działu potem to przechodzi dalej przez zarząd i pojawia się decyzja o przyjęciu - nie jest to takie raz dwa decyzja w jeden dzień, ale też nie wlecze sie bardzo długo. Tyle ode mnie, jakbyś ktoś mial jakies pytania to walić smiało

Lou
@Eden

ja na odpowiedz czekałem tydzień

Lou
@Eden

a po rozmowie prawie od razu bylo info o przyjęciu i szybka akcja

Eden
@Lou

No być może u mnie również był to całkiem podobny czas, już nie pamiętam tak dokładnie bo to dawno było

@Eden

Czy sa przyjecia na produkcje ? Wg mozesz cos napisac jak tam wyglada ta praca ?ile zmian ?

@Eden

Witam.. możesz napisac czy są przyjęcia ,wg czy to produkcja ?jak to tam wygląda ..ile zmian i ile płacą ? Dziekuje

Basia

Jest ogłoszenie więc szukają.

Maja
@Basia

A czy jest szansa pracy tylko na weekendy na nocki ?

Luki
@Eden

Dzień dobry, a jak się oddało CV to ile trzeba czekać? czy można złożyć dokumenty aplikacyjne osobiście?

Yam
@Eden

Ja zostałam odrzucona bez jakiegokolwiek powodu

@Kaśka

Totalna masakra, ludzie traktowani jak automaty, tempo pakowania zawrotne. Brygadzistka tylko umie się wydzierać wskazując do roboty kilka rzeczy naraz . Wiecznie niezadowolona. Brak poszanowania do człowieka. Nie polecam.

@@Kaśka

@Kaśka to zależy na jakiej zmianie, bo nie na wszystkich tak jest. Mnie osobiście na niebieskiej się fajnie pracuje i na zielonej, dziewczyny są ok nie idzie powiedzieć złego słowa. Najgorsza to zrobiła się czerwona tam to masakra jest. Ludzie spod lisingu nie chcą nawet tam chodzić. Mowiac o pakowalni.(usunięte przez administratora)Jakby ludzie byli inni to by się lepiej pracowało. A sama praca nie jest zła, kwestia przyzwyczajenia.

@jula

No z tymi zdjęciami to też przegięcie. Kolejna osoba zatrudniona za grubą kasę do pstrykania zdjęć haha porażka

@@jula

No na czerwonej masakra zgadzam się. Kierowniczka do niczego się nie nadaję, jak brygadzistki jakiejś nie ma to ta nie stanie na linii ino zaraz ludzi do pomocy bierze. Sama niech stanie i (usunięte przez administratora).dala tak jak inne dziewczyny a nie wysługiwać się innymi, ona jest stwożona do siedzenia w biurze na (usunięte przez administratora) i nic więcej. A Aneta to wogóle kolejna porażka, same przekleństwa na dzień dobry, i wiecznie ją wszystko boli. Jak jej się praca nie podoba to po co do niej chodzi. Masakra

Yam
@@Kaśka

Mnie odrzucono, nie mam pojęcia z jakiego powodu.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lambertz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Ktosiek

Dzień dobry. Czy praca na produkcji jest siedząca i po 8 godzin?. Dziękuję.

@Ktosiek

nie, są dwunastki

Ferdek
@Tuja

A jakie dokładnie godziny wiesz?

Rodrigez
@Ferdek

Jedna zmiana ma od 6-18 druga odwrotnie

Ferdek
@Rodrigez

Bez tragedii, dobra, dzięki

Josh
@Rodrigez

a jak z tym siedząca czy stojąca?

mefek
@Josh

to może zależeć od stanowiska

Josa
@mefek

A dokładniej? ja podejrzewam że zależy od stanowiska ale lepsza by była trochę konkretniejsza odpowiedź. dzięki

@Josa

też prosiłbym o uściślenie. dzięki

ryli
@Josa

a co chcesz konkretniej usłyszeć. Ma ci teraz wymienić wszystkie stanowiska i czynności z zaznaczeniem czy pracujesz na siedząco czy stojąco?

self

Na operatora jest tylko w wymaganiach gotowość do pracy zmianowej i książeczka sanepidowska. Wydaje mi się to jakoś niewiele. Może ktoś z tego stanowiska podpowie czy coś jeszcze należałoby wiedzieć/znać/umieć

@self

i jakby ktoś podpowiedział coś o dyscyplinie produkcyjnej, bo rozumiem, że to jakieś nakreślone zasady są

Japi
@self

Dziwne pytanie, sory. Przecież w każdej firmie będziesz miał nakreślone zasady. Inaczej jakby to funkcjonowało?

@Japi

wybacz ale pytanie było do pracowników.

@Japi

oczywiście że wszędzie są zasady ale akurat mi zależy i chciałbym się jak najwięcej dowiedzieć. mogę?

aot

tempo pracy szybkie, czy do wyrobienia?

Lio
@aot

raczej do wyrobienia, chyba że ci się nie będzie chciało to na pewno będzie 'za szybkie'

Delicade
@aot

No ociągania nie ma, ale nic do przesady ani ponad siły

Delicade
@aot

Myślę, że dasz radę, jeśli tylko masz chęci

@Delicade

to jasne i oczywiste, dzięki

@Delicade

a tak jeszcze zapytam. Obsługa maszyn to trudna jest? Wymaga to dużo nauki?

Dawid

Witam. Jak to jest że kupiłem pierniki kinkartz z lambertz ruda Śląska i prawie pół paczki nie było? To chyba nie jest normalne? Chyba że tak powinno być no to spoko :)

@Dawid

To nie jest temat na goworka, tylko do obsługi klienta raczej...zresztą w czipsach też tak masz

szczery
@Dawid

patrz na masę nie na opakowanie bo jakbyś miał nawciskane pod korek to by się zrobił piernikowy mus jak sądzę.

@szczery

Też prawda

Nika

W jakim czasie jest najwięcej pracy? Tylko świątecznym czy są jeszcze inne intensywne okresy pracy?

@Nika

tutaj to tak od lipca do grudnia mniej więcej jest ten sezon wysoki

@info

Szukają może na ten okres pracowników tymczasowych, czy coś?

@Nika

tak no zazwyczaj wtedy więcej potrzeba ludzi. no ale to jeszcze nie teraz jak coś

Okej no jasne dzięki

@info

Ale wtedy to bezpośrednio pod firmą czy jakoś inaczej? Sory że tak drąże

@Nika

to już nie wiem, nie interesowałem się tematem

musiałabyś bezpośrednio zapytać

A okej, rozumiem

@info

Tak zrobię, jak już będzie trochę bliżej terminu

Dzięki za pomoc

mali

witam, mam pytanie o rektutacje. jak to przebiega i czy trzeba mieć doświadczenie wcześniej? dziękuję za pomoc

@mali

to na pewno w dużej mierze jest zależne od stanowiska, na które aplikujesz

@Ted

a na paletowego? oprowadzają po zakładzie na rozmowie czy jest przez internet rozmowa jak to tam wyglada wie ktoś może? bo teraz to już nie wiadomo co gdzie iśc.

@odi

na paletowego też nie trzeba doświadczenia ale ogólne ogarnięcie pasuje mieć

@3m

ogólne ogarnięcie to znaczy?

@odi

no nie wiem chodzilo mi o taką ogólna umiejętność organizowania sobie pracy, samodzielności itp

@3m

a, to jasna sprawa, rozumiem

Cenna rada serio
@3m

Czyli umiejętności które powinien mieć dorosły człowiek wszędzie. Dzięki za te cenne wskazówki.

@Cenna rada serio

i po co te złośliwości? jak chcesz cenną radę to zadaj najpierw cenne pytanie a nie krytykujesz jak nikt cię o zdanie nie prosił

@Cenna rada serio

rozmawiał ze mną, to ja mogę dziękować, lub nie. nie wtrącaj się jak nie masz nic do powiedzenia

serio
@odi

Hah ciekawe że mi mówisz co mam robić w miejscu gdzie się każdy może wypowiedzieć. Może po prostu zamknijmy ten temat i czekajmy na rekrutacje. Wtedy się okaże czy te cenne rady się sprawdziły.

@serio

daleko jestem od tego żeby mówić ci co masz robić, polecam czytanie ze zrozumieniem a nie dorabianie sobie teorii. nie mniej jednak życzę powodzenia w rekrutacji i dobrych efektów

tero
@odi

Przenieście się na priv, co? To forum o pracy, a nie na kłótnie.

Oreo

czy pracownicy mają jakieś zniżki ?

hej
@Oreo

bony na swieta sa jesli chodzi o taki dodatki

@hej

ok dzięki, ale to nie o to pytanie było

@hej

chodzi o to, czy macie zniżki na produkty firmy

hej
@Oreo

już by chciał ciastka a dopiero co święta były hehe.

Lilu
@Oreo

to pracujesz tu i nie wiesz na jakich warunkach? coś mi się nie zgadza

klient
@Lilu

pewnie nie wie że się zaznacza inaczej jak się nie pracuje. można się podpisać nawet jako klient.

Ps
@Lilu

Z wypowiedzi widać że nie pracuje, to po co takie czepianie...

@Lilu

Nie zwracałem na to uwagi, a domyślnie się ustawia jako pracownik jak się dodaje komentarz, stąd ta sytuacja

@Lilu

Sorry, jak kogoś wprowadziłem w bład czy coś

Kolo
@Oreo

Ja w ogłoszeniu na magazyniera widziałem że są zniżki w sklepie firmowym ale może ktoś potwierdzi?

odp
@Kolo

są zniżki dla pracowników potwierdzam

odp
@Kolo

a tak z ciekawości.. czy to naprawdę jest takie ważne z perspektywy kandydata?

Kolo
@odp

jak ktoś ma dzieci i sam lubi słodkie to tak.

Fala

Wiecie do kiedy jest to ogłoszenie na magazyniera ze strony? Bo ja bym wolał od1 zacząć i nie wiem czy teraz się zgłaszać czy już po świętach.

Fala
@Fala

Ile doświadczenia to będzie dobrze? Rok starczy?

@Fala

lepiej teraz, wiesz, proces rekrutacji też swoje trwa tylko znaznacz, że chcesz od nowego roku najchętniej

@brodie

To fakt, przecież nie przyjmują od razu w dzień rozmowy :D Widzę że jesteś byłym pracownikiem, czemu zdecydowałeś się odejść z firmy? Coś Ci nie odpowiadało?

@Piotr

chwile wyjechałem do Niemiec a potem się przeprowadziłem bliżej teściów. bez związku

@Piotr

nie zawsze było super ale nie wspominam źle

@Piotr

No przed wigilią raczej nie przyjmą nikogo. Zresztą moim zdaniem jak się szuka pracy to już jeden dzień w tą czy w drugą nie robi różnicy a jeszcze chwilę się z rodziną posiedzi na spokojnie.

@brodie

Zawsze możesz złożyć kwity teraz i zobaczyć co będzie. Żeby też ci ktoś nie podebrał w razie co.

Rok starczy myśle.

Hot Pants

Daleko jest do was od najbliższego przystanku?

Olo
@Hot Pants

Nie, niedaleko. Pracowałam tam parę lat temu, było ciężko , nie przez nadmiar pracy tylko przez podejście niektórych ludzi,sama praca tam "zmusza" do koncentracji i przyśpieszenia ruchów i to jest ok..bo robić trzeba:) Dziwi mnie trochę Wasze forum..jest nienaturalne, ponad 1000 wpisów , a dajecie swojej firmie ponad 4 gwiazdki??! Na forum zazwyczaj wpisują się ci niezadowoleni, bo ten który jest zadowolony z pracy i zarobków - nawet nie wchodzi na forum.. Dla mnie to jest dziwne i sztucznie nakręcane Pozdrawiam Was i trzymajcie się :) Dziwi mnie trochę Wasz

@Olo

Tak zgodzę się z tobą. Sama praca jest ok, idzie się przyzwyczaić. Ale trzeba pamiętać też o tym żeby się fajnie pracowało musi być fajna atmosfera a tu na niektórych zmianach o to ciężko. Jak co chwile ryczą.

roma
@@jula

ale nie mów, że nie ma fajnych ludzi też bo są i to też trzeba docenić.

@roma

Owszem są fani ludzie, ale nie wszyscy.

Ulala
@@jula

tak jest przecież wszędzie, po co tak się nad tym rozwodzić? pasuje mi atmosfera zostaje, nie pasuje mi to idę, a różni ludzie są w każdym miejscu, ja się skumałam z kilkoma osóbkami i co mnie w sumie inni interesują

Bezza
@Ulala

to, że często z tymi innymi też musisz jakoś pracować

@Olo

? Tylko zapytałem o przystanek, nawet nie dałem żadnych gwiazdek...

@Olo

Nie do końca rozumiem, czemu do tego pijesz przy moim pytaniu...

Basset
@Hot Pants

jest bardzo blisko jeden z tych najbliższych to masz przystanek zgoda ceramiczna, kilka minut i jesteś

Basset
@Hot Pants

są jeszcze jakieś ale ja zawsze chodzę na ten w moją stronę

Dodam
@Basset

jeszcze jest chyba zgoda droga kochłowicka i zgoda zespół szkół i tam są autobusy, różnią się może dwiema trzema minutami tyle co nic w zasadzie

gniot
@Dodam

a jest tam gdzie zaparkować autem?

parking
@gniot

Raczej bez problemu. W razie czego jeszcze dopytaj.

Blue

Macie teraz jakiś gorący okres w firmie ze względu na święta itd, czy nie ma jako takiej sezonowości u was i raczej praca się równomiernie w ciągu roku rozkłada?

Slow Trot

nie mam nic do zarzucenia. a to wcale nie zdarza się często w moim wypadku

Crystal
@Slow Trot

na jakim dziale pracujesz? z ciekawości pytam

Zapraszamy operatorów na piekarnie. Trzeba tylko wrzucić 16 ton ciasta recznie przez 12h jeszcze jak by było mało to narzucają inne obowiązki. Wciągarki elektryczne łańcuchowe nie dają rady wiecznie zepsute. Nawet ludzie z wschodu już mają dość takiego traktowania!

Obecny

Wciągniki łańcuchowe są notorycznie zepsute przez osoby bez uprawnień a dwa nie są przystosowane do takiego obciążenia i szarpania ładunkiem na boki itp.

Kusicielka

Obie rozmowy rekrutacyjne trzymały wysoki poziom.

lEE
@Kusicielka

Obie? Czyli są dwie rozmowy do jednego stanowiska, tak?

@lEE

Na jakieś bardziej poważne stanowiska pewnie tak, u mnie była jedna no chyba, że liczy się rozmowa telefoniczna, na której zapraszają do siedziby na rozmowę

Pio
@Ted

a widzisz, w takim razie dobrze ze mówisz bo można źle zrozumieć a sam startuje dzięki

He?
@Ted

to może warto sprecyzować o jakim stanowisku mówimy

@He?

No to już uwaga nie do mnie.

Ripley

Fajnie że tutaj jest możliwy jakikolwiek rozwój i pójście do przodu

@Ripley

jak są jakieś dodatkowe szkolenia to jest szansa na rozwój

hm?
@Eldo

Ale jakie szkolenia na przykład?

@hm?

rozwijające umiejętności, każdy wyciągnie coś innego w zależności czym sie zajmuje, a potem może przejść dzięki temu na coś wyżej

Kolump
@Eldo

czyli na przykład jakieś uprawnienia można robić w ramach tego?

Eldo

nie wiem czy chce wnikać w to co cie tak rozbawilo ale domyślam sie, że to byly pracownik ktory nie chce zrozumieć, że ktoś mogl cos wyciągnać ze szkoleń a on nie

Hog Butcher

jest spoko chociaz dopiero 2 lata za mną ale na pewno jeszcze sporo przede mną

Bolo
@Hog Butcher

Dopiero? W dzisiejszych czasach uważam że to całkiem sporo. Znam ludzi co jak dłużej niż pół roku gdzieś robią to są nieszczęśliwi. Kto co lubi.

Popo
@Bolo

Idzie na start zarobić 2500 ?

Jotta
@Popo

jak zapytasz na rozmowie to ci powiedzą

Angrl

Lambertz łączy ludzi nie wiedziałeś

Tojo
@Angrl

Łączy na lewo i prawo! Jak kto woli.

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Lambertz?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 18 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambertz