logo Renault Polska

Renault Polska

Gdynia

Opinie o Renault Polska

anonim 2009-03-19 10:12:06
pozyskiwanie nowych klientów, doradztwo techniczne, obsługa after sales.
anonim 2009-03-19 10:12:06
pozyskiwanie nowych klientów, doradztwo techniczne, obsługa after sales.
gogo 2010-11-24 15:09:59
Ciągły stres czy jeszcze jutro będziesz pracował, niespodzianki w postaci śledzenia pracowników GPS em, wypytywanie klientów o to czy ich odwiedziłeś i o czym rozmawiałeś, nieustanna przepychanka z dyr. zarządzającym o to, czy to co robisz przyniesie firmie w perspektywie miesiąca jakieś dochody, regulamin karania handlowców za za małą wnikliwość w gromadzeniu danych o klientach, poszukiwanie sposobów na to byś nie zrealizował planu ( bo to kosztuje firmę w postaci prowizji dla handlowca), w każdej chwili na Twoje spotkanie z klientem może przybyć dyr. zarządzający by posłuchać o czym i jak rozmawiasz z klientem ( sic!)
Reasumując : jeśli lubisz gnojenie przez szefa, ciągłą inwigilację,
2600 brurro + to co wywalczysz z prowizji, nieustanny stres o wynik swojego planu to JEST TO PRACA DLA CIEBIE.
Nie dla mnie. (usunięte przez administratora)to firma szemranie zarządzana, nie stroniąca od wszelkich dozwolonych i zabronionych metod dla utrzymania się na stołkach.
xxd2dxx 2011-03-14 17:13:03
opinie odnośnie pracy w Gdyni...rozmowa kwalifikacyjna jak na przesłuchaniu, kompletny brak profesjonalizmu. Co za debil nowemu pracownikowi daje miesiąc czasu na wdrożenie się do pracy. Dyrektorek (usunięte przez administratora). kompletny palantinjo..nigdy w życiu nie chciałbym mieć nic wspólnego z takim chorym człowiekiem. Nie polecam nikomu marnowania swojego cennego czasu na tą firmę i na zniżanie się do poziomu prowadzącego rekrutacje. Uważam, że wypowiedzi innych są bardzo trafne....
mick lik 2011-03-23 09:16:41
Oczywiście , każdy to widzi z innej strony . Prawda jest taka że ... że nie ma prawdy to jest tylko wasze przekonanie. miesiąc na wdrożenie , ha ha człowieku ludzie po tygodniu już tu sprzedawali :) wszystko zalezy od Twoich chęci. fajnie mieć samochód , telefon , laptopzalany bak i śmigać po przepieknych drogach trójmiasta, ale sztuka to przy okazji cos sprzedać. To jest firma dla ludzi , którzy sa otwarci i pełni entuzjazmu i wary w swoje siła. pracowac tam to super sprawa.
anonim 2011-03-23 11:59:41
to nie jest miejsce dla malkontentów i pesymistów. tu znajdziesz satysfakcję, wsparcie i co najważniejsze przyjaciół.
hans 2016-05-20 08:42:58
tak @witek Renault Polska to bardzo dobra firma. Sami przeprowadzają nabory na pracowników. Sam chciałbym tam pracować ale nie znalazłem ofert pracy. Będę szukał ich ofert
Zostaw swoją opinię o Renault Polska - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renault Polska