EFMP Poland

Toruń

Opinie o EFMP Poland

EFMP- ENERGA 2010-10-21 11:08
(usunięte przez moderatora) PRZEZ MIESIĄC CZASU LATAŁEM PO MIEŚCIE Z JEZYKIEM WYWALONYM I PODPISYWAŁEM UMOWY. Aż pewnego dnia dowiaduje się że samochodu nie będzie że komórka moja i propozycja pracy z umowy na czas nieokręslony zmieniła się na umowę akwizycyjną. Masakra. łącznie zarobiłem 160 zł za miesiąc pracy. Nawet na gaziki nie starczyło a co dopiero żyć. Zwrot za telefony bilety zapomnijcie. Nie polecam masakra.
anonimek 2010-10-21 21:09
Kurcze teraz ja tak biegam i się zastanawiam kto mi za zdarte podeszwy zapłaci ............o_O
Przedstawiciel 2010-10-22 10:30
tak właśnie ta firma działa pranie mózgu to jest to co ta firma jest w stanie zapewnić a retszta na swój koszt
JA MAM JUZ DOSYĆ 2010-10-22 12:50
(usunięte przez moderatora) Rezygnuje to nie dla mnie szanuje się a raczej błazna z siebie nie będbe robił.

pozdrawiam
Przedstawiciel EFMP 2010-10-26 15:58
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania czy wątpliwości dotyczace warunków pracy i płacy osobom bezpośrednio zainteresowanym. Zasady dla wszystkich były od początku jasne i nikt nie zmuszał nikogo do podjęcia współpracy. Zasady pracy w okresie próbnym także. CO więcej dla nikogo jeszcze okres próbny się nie skończył - osoby pracujące wiedzą o tym doskonale. Nikt też nie zna jeszcze warunków dalszej pracy więc kto i po co wypisuje takie brednie? Najłatwiej anonimowo wypisywać głupoty.
Kontakt do mnie na stronie www.efmp.pl
PYTAJĄCY 2010-11-04 22:19
HAHAHA SPRÓBUJCIE ZAPYTAĆ, A NAWET PODEJMIJCIE PRACĘ HAHAHAH
pracownica 2010-11-25 21:05
i co okresy sie pokończyły, nikomu nic nie wypłacili i nie przedłużyli umów - (usunięte przez moderatora)
Abcek 2011-01-05 18:31
Dodam tylko, że to chyba jakieś odgałęzienie firmy Option One, bo jak się dzwoni do EFMP Poland to Pani zgłasza się właśnie mówiąc "dzień dobry Option One..."
nika 2014-12-04 17:11
no i jak, to się w końcu wyjaśniło czy jak to zwykle bywa stanęło na na niczym i nie ma co już do tego wracać? szkoda tylko, ze często na takie projekty ludzie spędzają trochę czasu i nie moga ich dokończyć albo zrealizować, bo jakieś problmeu po drodze występują, nie wiem czy teraz też tak jest, ktoś ma info?
minika 2015-02-13 14:41
hej, nie wiem z czego to wynika ale nie ma żadnych informacji na temat firmy na stronie, tutaj sami widzicie, czy coś się stało bo wcześniej ktoś mi polecał pracę w EFMP Poland a teraz jakoś tak cicho. Gdyby rozwiązali firmę to jakaś informacja też by się pojawiła oficjalnie a tak to cisza. Napiszcie proszę co jest.
cardif 2015-02-28 12:39
Z tego co wiem, to EFMP Poland jest jedną hurtowni na terenie Warszawy, chyba branża spożywcza. Więcej informacji na ich temat faktycznie nie ma, nie posiadają nawet strony internetowej, a to dość dziwne w tych czasach, bowiem jest to najlepsza wizytówka firmy. Nie mają żadnych reklam, to i nie wiem skąd mają klientów. Może faktycznie nie działają, czy coś.
elka 2015-03-17 18:46
konsumpcja rośnie i spadać nie będzie przez najbliższe kilkadziesiąt lat według badań rynku. dlatego myślę nad stabilnym ulokowaniem mojej kariery i losów zawodowych w jakieś właśnie takiej hurtowni z branży spożywczej - czy myślicie że EFMP będzie odpowiednim miejscem i spełni moje zawodowe oczekiwania?
hubik 2016-05-12 15:37
a może ktos wie czy beda poszukiwali na magazyn ludzi? Ja mam doswiadczenie w pracy jako magazynier, posiadam ksiazeczke sanepidowska poniewaz tez pracowalem w branży spożywczej oraz uprawnienia an wozek widlowy,szukam obecnie pracy w hutrowniach
Edyta 2017-08-31 13:19
Kilka osób było zainteresowanych pracą w firmie, napiszcie czy również obecnie firma prowadzi rekrutację? Może uda się uzyskać odpowiedź na zapytania, widać ,że kilku zainteresowanych kandydatów było. Po to istnieje forum, by wymieniać między sobą takie informacje.
Zostaw swoją opinię o EFMP Poland - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFMP Poland