EFMP Poland

Toruń

Opinie o EFMP Poland

EFMP- ENERGA 2010-10-21 11:08:04
(usunięte przez moderatora) PRZEZ MIESIĄC CZASU LATAŁEM PO MIEŚCIE Z JEZYKIEM WYWALONYM I PODPISYWAŁEM UMOWY. Aż pewnego dnia dowiaduje się że samochodu nie będzie że komórka moja i propozycja pracy z umowy na czas nieokręslony zmieniła się na umowę akwizycyjną. Masakra. łącznie zarobiłem 160 zł za miesiąc pracy. Nawet na gaziki nie starczyło a co dopiero żyć. Zwrot za telefony bilety zapomnijcie. Nie polecam masakra.
anonimek 2010-10-21 21:09:04
Kurcze teraz ja tak biegam i się zastanawiam kto mi za zdarte podeszwy zapłaci ............o_O
Przedstawiciel 2010-10-22 10:30:22
tak właśnie ta firma działa pranie mózgu to jest to co ta firma jest w stanie zapewnić a retszta na swój koszt
JA MAM JUZ DOSYĆ 2010-10-22 12:50:07
(usunięte przez moderatora) Rezygnuje to nie dla mnie szanuje się a raczej błazna z siebie nie będbe robił.

pozdrawiam
Przedstawiciel EFMP 2010-10-26 15:58:13
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania czy wątpliwości dotyczace warunków pracy i płacy osobom bezpośrednio zainteresowanym. Zasady dla wszystkich były od początku jasne i nikt nie zmuszał nikogo do podjęcia współpracy. Zasady pracy w okresie próbnym także. CO więcej dla nikogo jeszcze okres próbny się nie skończył - osoby pracujące wiedzą o tym doskonale. Nikt też nie zna jeszcze warunków dalszej pracy więc kto i po co wypisuje takie brednie? Najłatwiej anonimowo wypisywać głupoty.
Kontakt do mnie na stronie www.efmp.pl
PYTAJĄCY 2010-11-04 22:19:41
HAHAHA SPRÓBUJCIE ZAPYTAĆ, A NAWET PODEJMIJCIE PRACĘ HAHAHAH
pracownica 2010-11-25 21:05:43
i co okresy sie pokończyły, nikomu nic nie wypłacili i nie przedłużyli umów - (usunięte przez moderatora)
Abcek 2011-01-05 18:31:24
Dodam tylko, że to chyba jakieś odgałęzienie firmy Option One, bo jak się dzwoni do EFMP Poland to Pani zgłasza się właśnie mówiąc "dzień dobry Option One..."
nika 2014-12-04 17:11:48
no i jak, to się w końcu wyjaśniło czy jak to zwykle bywa stanęło na na niczym i nie ma co już do tego wracać? szkoda tylko, ze często na takie projekty ludzie spędzają trochę czasu i nie moga ich dokończyć albo zrealizować, bo jakieś problmeu po drodze występują, nie wiem czy teraz też tak jest, ktoś ma info?
minika 2015-02-13 14:41:21
hej, nie wiem z czego to wynika ale nie ma żadnych informacji na temat firmy na stronie, tutaj sami widzicie, czy coś się stało bo wcześniej ktoś mi polecał pracę w EFMP Poland a teraz jakoś tak cicho. Gdyby rozwiązali firmę to jakaś informacja też by się pojawiła oficjalnie a tak to cisza. Napiszcie proszę co jest.
cardif 2015-02-28 12:39:07
Z tego co wiem, to EFMP Poland jest jedną hurtowni na terenie Warszawy, chyba branża spożywcza. Więcej informacji na ich temat faktycznie nie ma, nie posiadają nawet strony internetowej, a to dość dziwne w tych czasach, bowiem jest to najlepsza wizytówka firmy. Nie mają żadnych reklam, to i nie wiem skąd mają klientów. Może faktycznie nie działają, czy coś.
elka 2015-03-17 18:46:14
konsumpcja rośnie i spadać nie będzie przez najbliższe kilkadziesiąt lat według badań rynku. dlatego myślę nad stabilnym ulokowaniem mojej kariery i losów zawodowych w jakieś właśnie takiej hurtowni z branży spożywczej - czy myślicie że EFMP będzie odpowiednim miejscem i spełni moje zawodowe oczekiwania?
hubik 2016-05-12 15:37:31
a może ktos wie czy beda poszukiwali na magazyn ludzi? Ja mam doswiadczenie w pracy jako magazynier, posiadam ksiazeczke sanepidowska poniewaz tez pracowalem w branży spożywczej oraz uprawnienia an wozek widlowy,szukam obecnie pracy w hutrowniach
Zostaw swoją opinię o EFMP Poland - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFMP Poland