Luxoft Poland Sp. z o.o.

Opinie o Luxoft Poland Sp. z o.o.

Lady

Ja tam jestem zadowolona z firmy, może nie jest idealnie, ale widać że są podejmowane jakieś próby inicjatyw dla pracowników. Chyba głos ludu został usłyszany, bo teraz szykuje się STACJONARNIE spotkanie mikołajkowe dla dzieci pracowników. Może udałoby się zorganizować coś podobnego w lecie (niekoniecznie dla dzieci, ale dla samych pracowników tak jak były te wydarzenia back to the office).

@Lady

Szykuje się też jakiś miły, świąteczny gest pod adresem pracowników? Mam na myśli jakieś dodatkowe pieniądze, bony, czy paczki?

Junior devops

Szukam pracy jako devops, robię DIY devops projekty i dokumentuje to na swojej stronie i wrzucam to na linkedin. Jakie mam szanse by dostać się do firmy na entry level devops?

@Junior devops

W tym momencie nie mamy takich ról, ale niebawem będziemy uruchamiać kompleksowy program juniorski. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Linkedin "Luxoft Poland", gdzie pojawią się informacje na ten temat. Pozdrawiamy, Luxoft Poland

Employee

I am very satisfied with my work at Luxoft. I highly appreciate the work atmosphere and people who are willing to help on a daily basis. A wide range of benefits, as well as flexible working hours and the opportunity to work remotely is a huge plus of working here.

Remigiusz

Pracuję zdalnie w Luxoft Polska od stycznia 2023 r. od tego czasu firma pozwoliła mi się rozwinąć oraz poznać wiele wartościowych ludzi. Firma zapewnia wiele szkoleń oraz bardzo atrakcyjne zaroboki.

@Remigiusz

Ciekawy temat z tymi szkoleniami, to jak często one są tutaj? Firma w całości pokrywa te szkolenia? Nie trzeba żadnej lojalki za to podpisywać?

Account Manager

Rekrutacja miała bardzo dużo kroków, wiele z nich mogło być przeprowadzonych przez jedną osobę nie przedłużając procesu. Najpierw napisał do mnie rekruter na LinkedIn z informacją o stanowisku gdzie przedstawione były wszystkie obowiązki, zadania i oczekiwania. Później gten sam rekruter zadzwonił jeszcze raz tłumacząc to samo co w ogłoszeniu. Później zadzwonił kolejny rekruter spytać o oczekiwania finansowe i sprawdzić moją znajomość angielskiego. Kolejno miałam rozmowę z managerem, który również tłumaczyć obowiązki na stanowisku i znowu pytał o oczekiwania finansowe i ostatnia rozmowa była ze wspomnianym managerem i jeszcze jedną osobą odnośnie pytań technicznych.

- Oczekiwania finansowe (3 razy) - Okres wypowiedzenia - Opisanie obecnie pełnionego stanowiska i obowiązków - Wymarzona praca

Back office employee

I can honestly recommend working at Luxoft. In addition to a very developed benefits package and a fair salary, the atmosphere in the company deserves special attention. Cooperation with other employees is pure pleasure - you can always count on friendly support from colleagues. It is also worth noting the possibility of choosing the mode of work - Luxoft allows you to work both from the office and from home. As an employee with nearly 3 years of experience, I can truly recommend this company.

Swati O

Working at @Pracodawca has been a rewarding experience. Its been almost a year. Luxoft values its employees, offering competitive compensation and benefits. The leadership team is approachable, and there's a sense of transparency throughout the organization. The company's global presence provides opportunities to collaborate with diverse teams, gaining exposure to various perspectives and ideas. The projects at Luxoft are challenging, providing an excellent platform to enhance skills and stay at the forefront of industry trends. The work-life balance is generally maintained, and the company recognizes the importance of employee well-being. Overall, Luxoft is a great place for those who thrive in a fast-paced, innovative environment, value continuous learning, and seek opportunities to contribute meaningfully to cutting-edge projects.

Dejwis

Pracuję tutaj już 2 lata, Luxoft zapewnił mi potrzebny do pracy sprzęt najwyższej jakości, pakiet luxmed jest jednym z najwyższych - (obejmuje nawet leczenie kanałowe zębów). Firma daje również wiele możliwośći rozwoju, organizuje kursy, daje dostęp do udemy business (zdecydowana większosć kursów jest za free). Luxoft jest świetnym miejscem do pracy - biuro jest dobrze wyspoażone, ludzie są mega mili, kompetentni i pozytywnie nastawienii. Nie podoba mi się tylko wpłw DXC na możliwości w naszej firmie, ale na to Luxoft pewnie nie ma wpływu. Podrawiam

employee

I work in Luxoft for a year now and I'm really satisfied. The company offers many benefits (private healthcare, multisport) from the very beginning and offers great development opportunities. Most projects have the option of remote work, so this is also a big plus. I recommend working here.

Zatrudniona

Pracuję od ponad 1,5 roku w Luxoft Poland. To mój najlepszy pracodawca. Cieszę sie, że mogę być częścią zespołu z którym pracuję. Wielką korzyścią dla mnie jest pakiet benefitow. Luxmed z pełną opieką dentystyczną (nawet z leczeniem kanałowym mikroskopowym) to coś, dzięki czemu oszczędziłam duże pieniądze. Inne firmy zazwyczaj oferują tylko higienizacje raz w roku. Luxoft Training Center z dostępem do Udemy Business z którego mogę korzystać również w moim czasie wolnym. Strzał w dziesiątkę! Ponadto firma widzi potrzeby rodziców i jest firmą przyjazną rodzicom :) Polecam!

Joasia
@Zatrudniona

Co do tych benefitów, one są w pełni finansowane przez firmę? Bo wiem, że czasem się płaci całkiem sporo co miesiąc za taki pakiet, więc ciekawe jaka część jest dofinansowana. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi pakiet stomatologiczny. Co masz na myśli, że firma jest przyjazna rodzicom? Dają opcję pracy zdalnej jeśli np. dziecko zachoruje? I jak z godzinami pracy, jest opcja aby się dogadać co do np. wcześniejszego wyjścia w razie nagłej potrzeby?

Zatrudniony

Firma w porządku. Bardzo polecam tym, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie (mamy zdecydowaną przewagę seniorów oraz sporo programów rozwojowych, szkoleń, dostęp do platformy Udemy). Dodatkowo doceniłem teraz bardzo rozbudowany pakiet Luxmed, dzięki któremu mogłem "zaoszczędzić" już kilka tysięcy złotych. Do poprawy: zwiększenie liczby punktów na platformie Mybenefit (pod tym względem Luxoft bardzo się zatrzymał i te punkty w obecnych czasach nie mają właściwie żadnej wartości), częstsze spotkania pracowników przy dobrym jedzonku (może powtórzenie "back to the office"?).

@Zatrudniony

Czyli pojawiło się podsumowanie benefitów? :D mnie interesuje praca jako junior, nie widzę jednak obecnie takich ofert do was, czy od nowego roku można się ich spodziewać? I czy osoby całkiem nowe na start już maja wszystkie te opisywane benefity?

Zachęcamy do regularnego sprawdzania ofert pracy na: career.luxoft.com. Każdego dnia publikujemy nowe role. Pozdrawiamy, Luxoft Poland

MNM

Working in Luxoft's Employer Branding department has been a great experience for me. One of the things that struck me most was the company's commitment to employee well-being. When I faced personal challenges, my colleagues and managers were there for me every step of the way. I've never experienced such a supportive work environment before. I've also had the opportunity to get involved in various initiatives, but I've never felt pressured to do so. In fact, the opposite is true: I've been encouraged to take on new challenges at my own pace. I began in the company in a different department so when I realized that my previous role didn't align with my career aspirations, I decided to explore other options. And our Internal Mobility team made it incredibly easy for me to do so. After interviewing with the relevant team members to ensure my skills matched the role, I was offered a new position within a week. After working for several companies in Poland, I can confidently say that Luxoft is the best company I've ever worked for. I feel fortunate to be a part of this incredible team.

Hej, zainteresowała mnie oferta z ich strony dla PMA for Reporting Analysis, akurat do Krakowa szukają. Podobno pomagają w relokacji w razie potrzeby, wiecie coś więcej jak to wygląda dokładnie? Na jaką pomoc można liczyć? Chciałabym się przeprowadzić, a jeśli serio jest taka możliwość to wolę dopytać. Aha i nie znalazłam info o formie zatrudnienia. Tu obowiązuje działalność tylko czy są elastyczni pod tym względem i da się też otrzymać UoP?

Employee

very satisfied, IM is a great opportunity, the most extended Luxmed insurance with full dental hospitality

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Luxoft Poland Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 23 listopada na InfoPraca.pl.

Paula

Luxoft to porządna firma. Poza wieloma pozytywnymi aspektami pracowniczymi, dla mnie ważne jest to, że jest przyjaznym środowiskiem dla matek (rodziców). Dzięki temu mogę zachować work-life balance, jest elastyczny czas pracy, praca zdalna, a teraz niedawno powstała nowa wewnętrzna paltforma dedykowana rodzicom, gdzie mogą wymieniać się swoim doświadczeniem oraz posłuchać webinarów na "dzieciowe tematy". Oby tak dalej.

Pozytywna

Praca w Luxoft to praca w międzynarodowym środowisku, przyjaznej atmosferze i z ciekawymi projektami. Szeroki zakres benefitów (duży plus za stomatologię), nowoczesne biura i wysoka kultura organizacyjna. Polecam!

AGolonka

Pracuję tutaj na stanowisku Java Developera 2,5 roku. Było to moje pierwsze doświadczenie komercyjne. Jak wyglądała rekrutacja: -rozmowa techniczna: teoria + krótki livecoding -rozmowa managerska do projektu taka miękko logiczna Szybki proces decyzyjny, cały proces trwał kilka dni. Jak wyglądała praca. Super jest program onboardingu, każdy nowodołączający dostaje swojego "buddyego", który przez cały okres próbny wprowadza go w specyfikę pracy, zapoznaje z narzędziami, projektem. Dotyczy to nie tylko juniorów. Przez co cały proces wejścia do pracy jest szybki i przyjemny. Przez te 2,5 roku dość szybko awansowano mnie na pozycję regulara. Moja praca była doceniana, zarówno finansowa jak i ogólnym feedbackiem. Miałam szczęście trafić na bardzo fajnych ludzi po drodze i nauczyłam się bardzo dużo. Korzystałam również z wewnętrznych szkoleń. W Luxoft można skorzystać z bardzo dobrze prowadzonych treningów i to w godzinach pracy. W przypadku, gdy trafi się do projektu, który nam nie pasuje można skorzystać z wewnętrznego programu przeniesienia między projektami. Ogólnie polecam, bez zastrzeżeń, miła atmosfera, dobre zarobki, uznanie pracy, worklife balance. Wszystko to trochę zależy od projektu, do którego się trafi, ale jest naprawdę dobrze.

Masakra

W akcie desperacji związanej z kryzysem na rynku It i brakiem projektu zgłosiłem się do Luxoft. Pierwsza rozmowa z osobą z Indii, 100% poprawnych odpowiedzi. Stwierdzili, że super i nawet proponują mi stanowisko principala a nie seniora. Nie bardzo chciałem się zgodzić ale dałem się namówić. Druga rozmowa już z Polakami. Strasznie niemili i z podejściem, jakbym był ich wrogiem. Zaczęli się wymądrzać i zadawać wyjątkowo nieistotne pytania o najmniejsze detale, które można znaleść gdzieś głęboko w dokumentacji jvm. Tak mnie zniechęcili, że dałem sobie spokój z tą rozmową i przerwałem ją w trakcie. Propozycji seniora już nie dostałem. I bardzo dobrze, bo takich creepów dawno nie widziałem.

@Masakra

Twoja opinia jest dla nas ważna i zależy nam na wyjaśnieniu tej sprawy. Proszę, napisz do nas na recruit.me@luxoft.com, ponieważ chcielibyśmy zweryfikować opisaną przez Ciebie sytuację. Pozdrawiamy, Luxoft Poland

Masakra
@Luxoft Poland Sp. z o.o.

Skoro sami rekrutujecie seniora i ten wypada wyżej niż senior powinniście byli sami mnie znaleść albo odezwać się do mnie po rozmowie. Zamiast tego nie dostałem już żadnej informacji . Mielibyście dobrego seniora a tak nie macie nikogo.

@Masakra

Prosimy, skontaktuj się z nami na recruit.me@luxoft.com – chcielibyśmy wyjaśnić sytuację, aby nie powtórzyła się w przyszłości. Pozdrawiamy, Luxoft Poland

bezzębny

Czy w ramach opieki stomatologicznej może coś sobie nieodpłatnie wstawić, a przynajmniej z jakimś solidnym rabatem?

Specjalista

Jestem dość zadowolony z pracy w Luxofcie. Możliwość szybkiej zmiany projektu i same projekty, które są ciekawe to dla mnie duże plusy. Opieka medyczna z porządnym pakiecie. Nie można specjalnie narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o Luxoft Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Luxoft Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 255.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 165 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luxoft Poland Sp. z o.o.