SolDevelo Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o SolDevelo Sp. z o.o.

admin 2015-07-24 19:17
Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie SolDevelo Sp. z o.o., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!
as 2016-07-15 16:49
Tylko czemu opinia z ocen gwiazdkowych taka słaba?
geniusz 2016-12-27 23:22
jest ciśnienie, szef stoi nad głową, kontrolują Twoją pracę, jeżeli zdarzy Ci się odwiedzić stronę internetową, która nie przyda Ci się w pracy, dostajesz wypowiedzenie, nie polecam. Po za tym atmosfera w pracy jest bardzo sztywna, ludzie nie są szczerzy ze sobą, każdy myśli o awansie i jest tylko jedna wielka rywalizacja
rozwaga 2016-12-29 12:24
Piszesz w odniesieniu do całej firmy, bacofficu czy IT? :)
OjciecMałychDzieci 2017-01-13 09:46
Płacą mniej niż konkurencja, co na początku jest tłumaczone tym, że częściej podwyżki - które się szybko kończą i co pytanie dostajesz inny powód dlaczego.
Zależnie od projektu: albo zapierdol, albo się obijasz. Do tego są projektu z których wyjście to wypowiedzenie.
Jest ciśnienie na jakieś śmieszne certyfikaty.
Czuć, że HR się stara poprawić jakość środowiska.
Zostaw swoją opinię o SolDevelo Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SolDevelo Sp. z o.o.