Opinie o Cadbury w Wrocław Domaniewska 49

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cadbury o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Wrocław Domaniewska 49

Antek Nowy wpis

Świetny pracodawca, firma rozwijająca się z perspektywami, polecam pracę.

Tomi Nowy wpis

Witam ja pracuje w tej firmie 10 lat ale co się teraz dzieje to masakra odchodzą naprawdę ludzie o dobrym doświadczeniu aby tak dalej szefostwo to z cadbury zrobią maga do wynajęcia

Karolina Nowy wpis

@ja myślę, że to już poważne oskarżenie, które nie powinno mieć tutaj miejsca. Nie masz dowodów to nie możesz publikować takich informacji na forum. Zapoznaj się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

@Korton a takie awarie zdarzają się często? Nikt tego nie zgłaszał przełożonym? A te sytuacje damsko-męskie są ciągle praktykowane? Ktoś z góry o nich wie? Czemu nie ma żadnej reakcji ze strony Cadbury?

ja Nowy wpis
@Karolina

Bo na górze jest tak samo, pani kierownik też jakoś musi zapracować na awans.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cadbury? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno

@bbb jednak zawsze lepiej uzyskać informacje od pracowników. Czy Ty coś wiesz na ten temat i mógłbyś mi odpowiedzieć? Wszyscy użytkownicy, którzy są zainteresowani pracą będą wdzięczni za dodatkowe informacje.

Korton
@Karolina

Nie radzę tam iść. Żadnych szans rozwoju. Pomiatają ludźmi. Liderzy bez wyksztalcenia wyższego i kultury. Za to potrafią uganiac się za kobietami z pakowalni i lądować w toaletach. A maszyny mają awarię oczywiście po głowie dostaje operator.

@bbb a możesz napisać przez jaką agencję, żeby osoby zainteresowane widziały gdzie szukać ofert pracy do firmy Cadbury? Może nawet wiesz czy teraz nie szukają nikogo na konkretne stanowisko?

bbb

Przez randstad ,popytaj w urzędzie pracy oni Ci powiedzą

Beti

Witam Czy wie może ktoś czy są przyjęcia do fabryki na Bielanach

bbb
@Beti

Przez agencję są cały czas.

as

pzecież doskonale wiecie, że polacy zamiast spokojnie pracować i wyrabiać sie w czasie to robią ponad normę dlatego jest taka nagonka na wieksze wyrobienie normy

Odpowiedż.

Zgadzam się z Tobą że atmosferę można polepszyć , ale wszyscy muszą chcieć gorzej jak znajdzie parę osób które mają to w D... uważają że zjadły wszystkie rozumy i nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa to nic z tego nie będzie .Mnie tylko zastanawia gdzie są liderzy bo chyba im powinno zależeć na zgranym zespole a żądzą zwykli tz. pracownicy.

nowy
@Odpowiedż.

Zgadzam się z Tobą Agencja zasuwa a firmowi wychodzą na fajkę kiedy chcą co na to liderzy ???

nowy
@Odpowiedż.

odp.
@nowy

Liderzy sami chodzą .

odpowiedż na emil

Te niedogodności to jest poniżanie pracownika chyba tak nie powinno być ,zwłaszcza wagowe które same nić nie robią tylko gębę prują i donoszą fe.

ciekawa

Nie o Cadbury tylko o Mondelez i nie jest mi do śmiechu bo szkoda mi ludzi i pracy .

Ciekawa

Napiszcie co dzieje się z pracą bo słyszałam że nie ciekawie

wedel

hmm a to cadbury nie był wlascicielem wedla - bo z tego co pamietam to wlasnie zajmowal sie tym ostatnimi czasy. chyba ze sie mi cos pomylilo - tak znam ta marke i bardzo ja lubilem tylko teraz to nie wiem czy jeszcze zatrudniaja w polsce. prosilbym o informacje w tym temacie - z gory dziekuje za pomoc.

przyszły

Mam do was pytanie, mam zamiar zatrudnić się jako kierowca wózka jezdniowego [widlak] a moje pytanie to, zarobki i atmosfera między ludźmi i przełożonymi.

anna388

szczerze odradzam

ojt

czy da się pracować w same weekendy?

wesoły Romek

Eeeee chyba lekko przesadzacie że jest tak źle. Sąsiadki syn tam pracuje od końca lipca i za 5 dni roboczych( w tym 1 nocka) wzioł na ręke 850zł. I na magazynie robi, jakieś pudła układa i podobno bardzo lekka praca aż nudna

He he sniezka

zgadzam sie z tobą wyzysk w biały dzien a kierownictwo wogole Nie zna sie na produkcji nic a nic ludzie robia i beda robia bo Nie mają wyjścia i to jest wkurw... ze Nie mozemy nic z tym zrobic

sniezkowy

JA PRACUJE W SNIEZCE W ŚWIEBODZICACH JEST LIPA 1100ZL A TRZEBA SIE NAROBIC NADZWIGAC JESZCZE W MIĘDZY CZASIE POMAGAĆ INNYM PORAŻKA ALE LUDZIE ROBIA NARZEKAJĄ I ROBIA

szperka

zarobki są naprawde niskie praca jest prosta ale strasznie monotoona, każdy chce tam żądzic, przyjmują poprzez pośrednika i tam tez jest bałagan. Grafiki to porażka raz masz prace a raz nie , chcesz zarobi szukaj czegoś innego tam tylko taśma klejąca ma większą szansę na rozwój nię pracownik stawki 9.50 i 10.80 brutto to policz sobie ile na ręke

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Wrocław

Cadbury
4.1/5 Na podstawie 229 ocen.

Cadbury