Opinie o Option-One Sp.z o.o. Sp.K. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Option-One Sp.z o.o. Sp.K.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Option-One Sp.z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Option-One Sp.z o.o. Sp.K. w Warszawa

Czy w firmie Option-One Sp.z o.o. Sp.K. są regularne szkolenia pracownicze?

Paweł Nowy wpis

Praca jako Przedstawiciel dla Sony Na jakie warunki można liczyć? Jakie auto służbowe? Jaka podstawa? Jakie premie? Ile sklepów dziennie

KTOŚ

Szkoda że nie masz odwagi przedstawić się z Imienia i Nazwiska tylko ukrywasz pod pseudonimem!!!! Oczerniać ludzi to nie sztuka, trzeba mieć odwagę powiedzieć swoją opinię prosto w twarz!!!

MM85 Nowy wpis
@KTOŚ

Rozumiem, że "KTOŚ" to Twoje pełne imię z naziwskiem?

Wanda Nowy wpis

Szukam pracy jako Merchandiser. Czy możecie polecić tę firmę? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Czy można liczyć na jakieś świadczenia dodatkowe? Napiszcie proszę, jeśli wiecie coś więcej na ten temat.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Option-One Sp.z o.o. Sp.K. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Praca Niemcy montaż demontaż okien i drzwi
Nördlingen
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. infrastruktury
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.
Lidia

Czy do Option-One można obecnie składać swoje CV i ubiegać się o pracę? Byłoby świetnie gdyby ktoś napisał mi jak wygląda w firmie proces rekrutacyjny. Interesuje mnie dokładnie to z ilu etapów się składa i o co jest się pytanym na rozmowie kwalifikacyjnej.

Czy Option-One szuka aktualnie nowych pracowników? Firma zapewnia swoim pracownikom benefity?

Antoni

Kilkanaście lat pracy dla Option1, ważne projekty. Nigdy złego słowa nie powiem, nie napiszę itd. Wszystko zawsze na czas. Polecam w 100% pracę w tej firmie.

Alicja

Jeżeli jakiś student/uczeń szuka pracy dorywczej na weekendy to firma Option-One chce zaoferować stanowisko Doradcy Kawowego Nespresso http://option1.pl/kariera/# Zagwarantowana jest praca do końca roku. Jest to nie tylko możliwość zdobycia pracy, ale wielu ciekawych informacji o kawie, których dowiesz się na szkoleniu.

Alicja

Słyszeliście, że w wyniku wygranego przetargu agencja Option One jest odpowiedzialna za prowadzenie ogólnokrajowego programu merchandisingowego dla Logitech? Moje gratulacje :)

kotek

hej :D jestem studentką po kosmetologi i słyszałam,że Option-One Sp.z o.o. Sp.K. to dobra firma. A czy ktoś z was miał styczność z tą firmą aktualnie i jakie są warunki pracy?

blender

człowieku, z kosmosu jesteś? Pewnie powinni do ciebie wysłać posłańca w maybachu z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, może wtedy byłbyś zadowolony.

anonim Gallll
@blender

Jeśli zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną to mają obowiązek zadzwonić!!! Co to za idiotyczne pisanie maili... Porażka, myślałem, że mailowe zaproszenia się już nie zdarzają...

haha

porażka ;D na rozmowę kwalifikacyjną zaprosili mnie mailowo ;D co to telefonów zabrakło w firmie? :) totalna ignorancja.

Roman

Na jakie warunki płacowe może liczyć przedstawiciel handlowy, pracujący dla SCA, w dziale consumer goods ?

mama

Option one jest firmą zew , pośrednikiem między docelowym pracodawcą tzw klientem a co za tym idzie im więcej zaoszczędzą na pracowniku z puli ,którą dostaje od klienta tym więcej zostaje dla nich - logiczne. Więc jak czytam wpis chudego z 12.06.2012 r to mi się słabo robi...tak się składa ,że akurat mniej więcej wtedy zaczęłam pracę w Option One dla projektu Mars Polska i mniej więcej wtedy robiłam zdjęcia licznika przed wyjazdem w trasę i po powrocie (dla jasności poranny stan licznika powinien być taki sam jak wieczorny z poprzedniego dnia) więc nie mam pojęcia gdzie ta swoboda w korzystaniu z auta służbowego ?? Najlepiej żeby jeździć do klientów ale żeby przebieg był żaden - hehe !!Ówczesna PM kolejne nieporozumienie.Po macierzyńskim co chwilę mieli jakiś problem i kombinowali nawet jak składałam wypowiedzenie kombinowali jak urwać dla siebie 2 dni żeby mi za nie nie zapłacić. A na koniec w ramach złośliwości wypisali mi wszystkie dni datami,które byłam na L4 jak byłam w ciąży i później jak brałam opiekę nad moim synkiem. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam! Gdyby nie kierownik ,który już zresztą na szczęście tam nie pracuje i kilka osób ,które poznałam uznałabym pracę w Option za porażkę !!!

weden

nie da się nie zauważyć ze już prawie rok mija odkąd ostatni ktoś się tu udzielał. Teraz pustka. Ale może to i dobrze, może nie ma na co narzekać więc też ludzie nie mają się nad czym rozwodzić i dlatego milczą. Możliwe, ale to tylko domiemania. Może ktoś jednak się tu znajdzie kto słyszła o obecnych poczynaniach Option-one?

Justyna B-stok

Propozycja pracy po 25 zł na godz. Po następnym tel. od P. (usunięte przez administratora) stawka zmalała do 1/5 a umowę Przedwstempną wysyłają już 6 dni a potem nie odbierają tel. jedna wielka LIPA !!!!!!!!!!

byly

Zadnych socjali. Za moich czasow byly dobre premie na poczatku pracy. Jednak niestety stawaly sie coraz mniej, projekt upadl i wiele osob poszlo na bruk. Oplacone wszytskie swiadczenia, wyplata na czas. Co do tego narzekac nie mozna na option one. Niestety jest to agencja PRACY TYMCZASOWEJ. Tymczasowej. Ale jak ktos nie ma nic..........

byly

Umowa o pracę ale czy to w dzisiejszych czasach ważne? Tak samo łatwo ja rozwiązać. Różnie, zależy od rodzaju pracy, niektórzy mają na 2 lata, niektórzy na 5.

byly

Płaca na czas była ale nie znasz dnia i godziny kiedy Cię zwolnią. Jak się przyjmiesz, pamiętaj, że jesteś tylko pionkiem. Nikogo z góry nie obchodzisz.

grubson0112

Pracuję dla tej agencji jako serwisant Zywca. Płacą trochę gorzej niż przez poprzednią agencję, ale kierownik jest wporzo. Z resztą dzwonię raczej do przedstawiciela a nie do niego.

Zostaw merytoryczną opinię o Option-One Sp.z o.o. Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Option-One Sp.z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Option-One Sp.z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Option-One Sp.z o.o. Sp.K.