Option-One Sp.z o.o. Sp.K.

Opinie o Option-One Sp.z o.o. Sp.K.

były pracownik 2010-03-03 13:58:05
firma bardzo fajna miła atmosfera pracy żadnej stresówki wyścigu szczórów itd. pracowałem tam przy jednym z projektów i jeżeli tylko znowu będzie możliwość pracy dla nic to odrazu tam pójde !!!!
bla 2010-11-06 13:09:47
Czy mówimy o tej firmie??http://www.option1.pl/
loco 2011-12-15 20:39:37
A ja mam dobrą opinię o Option One i dotyczy to tej samej pracy, o której tu inni piszą, dla Algidy Unilevera. Pracowałem przez 6 m-cy i wszystko było mniej więcej OK,( usunięte przez administratora )
chudy 2012-06-12 13:07:30
Option-one jest w porządku, pracuję jako przedstawiciel handlowy przy czekoladach Mars i Snickers. Taka sama praca jakbym pracował w Mars Polska, nawet częściej mam kontakt z regionalnym z marsa niż z area z Option. Płacą na czas i nie czepiają się uzywania samochodu służbowego. Polecam.
Mateo 2012-10-24 18:58:05
Dziwne, bo jakoś inną wersję słyszałem o tej firmie. Obiecane złote góry a w efekcie uzyskane dno przez PM tego projektu. Dziwne zwolnienia, AM-owie mający pracowników gdzieś, socjal przepijany, wieczny wyścig szczurów ale z ASA z Marsa. Totalne dno reasumując.
KTOŚ 2012-10-29 21:56:06
Szkoda że nie masz odwagi przedstawić się z Imienia i Nazwiska tylko ukrywasz pod pseudonimem!!!! Oczerniać ludzi to nie sztuka, trzeba mieć odwagę powiedzieć swoją opinię prosto w twarz!!!
grubson0112 2013-04-23 11:43:25
Pracuję dla tej agencji jako serwisant Zywca. Płacą trochę gorzej niż przez poprzednią agencję, ale kierownik jest wporzo. Z resztą dzwonię raczej do przedstawiciela a nie do niego.
byly 2013-08-14 22:30:31
Płaca na czas była ale nie znasz dnia i godziny kiedy Cię zwolnią. Jak się przyjmiesz, pamiętaj, że jesteś tylko pionkiem. Nikogo z góry nie obchodzisz.
byly 2013-11-29 09:10:59
Umowa o pracę ale czy to w dzisiejszych czasach ważne? Tak samo łatwo ja rozwiązać. Różnie, zależy od rodzaju pracy, niektórzy mają na 2 lata, niektórzy na 5.
byly 2014-01-13 21:38:49
Zadnych socjali. Za moich czasow byly dobre premie na poczatku pracy. Jednak niestety stawaly sie coraz mniej, projekt upadl i wiele osob poszlo na bruk. Oplacone wszytskie swiadczenia, wyplata na czas. Co do tego narzekac nie mozna na option one. Niestety jest to agencja PRACY TYMCZASOWEJ. Tymczasowej. Ale jak ktos nie ma nic..........
Justyna B-stok 2014-02-16 16:49:11
Propozycja pracy po 25 zł na godz. Po następnym tel. od P. (usunięte przez administratora) stawka zmalała
do 1/5 a umowę Przedwstempną wysyłają już 6 dni a potem nie odbierają tel.
jedna wielka LIPA !!!!!!!!!!
weden 2015-01-31 04:49:02
nie da się nie zauważyć ze już prawie rok mija odkąd ostatni ktoś się tu udzielał. Teraz pustka. Ale może to i dobrze, może nie ma na co narzekać więc też ludzie nie mają się nad czym rozwodzić i dlatego milczą. Możliwe, ale to tylko domiemania. Może ktoś jednak się tu znajdzie kto słyszła o obecnych poczynaniach Option-one?
mama 2015-02-20 20:34:03
Option one jest firmą zew , pośrednikiem między docelowym pracodawcą tzw klientem a co za tym idzie im więcej zaoszczędzą na pracowniku z puli ,którą dostaje od klienta tym więcej zostaje dla nich - logiczne. Więc jak czytam wpis chudego z 12.06.2012 r to mi się słabo robi...tak się składa ,że akurat mniej więcej wtedy zaczęłam pracę w Option One dla projektu Mars Polska i mniej więcej wtedy robiłam zdjęcia licznika przed wyjazdem w trasę i po powrocie (dla jasności poranny stan licznika powinien być taki sam jak wieczorny z poprzedniego dnia) więc nie mam pojęcia gdzie ta swoboda w korzystaniu z auta służbowego ?? Najlepiej żeby jeździć do klientów ale żeby przebieg był żaden - hehe !!Ówczesna PM kolejne nieporozumienie.Po macierzyńskim co chwilę mieli jakiś problem i kombinowali nawet jak składałam wypowiedzenie kombinowali jak urwać dla siebie 2 dni żeby mi za nie nie zapłacić. A na koniec w ramach złośliwości wypisali mi wszystkie dni datami,które byłam na L4 jak byłam w ciąży i później jak brałam opiekę nad moim synkiem. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam! Gdyby nie kierownik ,który już zresztą na szczęście tam nie pracuje i kilka osób ,które poznałam uznałabym pracę w Option za porażkę !!!
Roman 2015-06-19 09:26:35
Na jakie warunki płacowe może liczyć przedstawiciel handlowy, pracujący dla SCA, w dziale consumer goods ?
haha 2015-10-29 00:30:54
porażka ;D na rozmowę kwalifikacyjną zaprosili mnie mailowo ;D co to telefonów zabrakło w firmie? :) totalna ignorancja.
blender 2015-11-06 13:19:50
człowieku, z kosmosu jesteś? Pewnie powinni do ciebie wysłać posłańca w maybachu z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, może wtedy byłbyś zadowolony.
kotek 2016-05-11 21:41:05
hej :D jestem studentką po kosmetologi i słyszałam,że Option-One Sp.z o.o. Sp.K. to dobra firma. A czy ktoś z was miał styczność z tą firmą aktualnie i jakie są warunki pracy?
Zostaw swoją opinię o Option-One Sp.z o.o. Sp.K. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Option-One Sp.z o.o. Sp.K.