PRO ASCOBLOC

Syców

Opinie o PRO ASCOBLOC

anonim 2009-03-19 01:53
Słowa kojarzące się z PRO ASCOBLOC (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .hamscy.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobał mi się w PRO ASCOBLOC: fajrant
tosiek 2016-02-04 15:00
Witam.Firma prężnie się rozwija,chcą przyjąć nowych ludzi do pracy ale miejscowi nie przyjdą choć nie zle płacą więc ogłosili się w necie.Chcesz z nami pracować to zapomnij o papierosie,o telefonie przy maszynie czy rozmowie z kolegą bo premia jest wysoka więc stracić możesz dużo a kierownik z Ostrzeszowa p.G.to cwaniak który na pewno na ciebie doniesie dyrektorowi lub sam podłoży ci noge.Jeżeli ciągle masz chęć pracować to ZAPRASZAMY.
obiektywny 2016-02-10 17:19
Sami sobie zaprzeczają niektórzy. To nie Ciechocinek. Ja pracuję w Ascobloc i przyznam że są często nerwy i stres. Ale za to można zarobić jak się coś potrafi.
tosiek 2016-02-10 20:43
Zgadzam sie z pana opinią p.kierowniku G.że można zarobić ale trzeba być pana kolesiem.
obiektywny 2016-02-17 10:08
Pomyłka, ja pracuję jako operator i niestety nie mam u nikogo znajomości. I nie zależy mi na tym. Wyraziłem tylko swoją opinię.
tosiek 2016-02-21 13:55
Nie chodzi mi o dysksje kierowniku. Raz jeszcze zapraszam wszystkich chetnych do pracy. Może ktoś cię lepiej oceni niz ja.
cen 2016-10-19 23:12
Jako producenci mebli gastronomicznych mogą liczyć na dwuskładnikowe zarobki, ale czy premia się pojawia jeszcze? Chętnie bym się załapała, bo doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne. Pozdrawiam.
szukam pracy 2016-11-09 17:31
w ascoblocu poszukują pracowników?? jakie trzeba mieć doświadczenie?
git 2017-01-02 23:46
Jest dobrze
AndrzejDuda 2017-02-26 21:26
sama praca na produkcji nie jest zła, problemy są inne. na początku wszystko ładnie pięknie, stawka podstawowa ok, z biegiem lat nie można liczyć jednak na zbyt wiele (przykładem jest to że nowy pracownik potrafi mieć "na start" stawkę równą lub niemal równą pracownikowi z wieloletnim stażem) , podwyżki symboliczne, a o awansie nie ma mowy bez względu co i jak robisz, no chyba że awansem nazwać prace na innym stanowisku to tak. System dwu, gdzieniegdzie trzyzmianowy . Wynagrodzenie skonstruowane w sposób taki że stawka podstawowa + 40%premii (która jest "możliwa" do przyznania a nie "należy się", choć faktycznie z reguły jest ona przyznawana, to bywało że czasem umknęło pare % i wtedy nie ma szans dowiedzieć się dlaczego tak postąpiono). Jeśli nie jesteś operatorem maszyny to trzeba liczyć się z mnóstwem obowiązków które ktoś ci przydziela tak o z dnia na dzień bez jakiegoś przemyślenia , polecenie i rób a potem wróć do swoich nominalnych obowiązków . Kwestia nadgodzin - tym chętniej zostaniesz im wyższą masz podstawową stawke godzinową (w weekendy +100% za nadgodziny).Czyli idzie dorobić jeśli masz coś tej podstawy godzinowej w miare bo inaczej to się dorobisz ale... garba :) Osoba mistrza produkcji zmienia się średnio co jakieś 3 miesiące więc nowy mistrz nie ma pojęcia w jaki sposób jakiś pracownik pracuje, czy dobrze czy źle czy jest rozwojowy czy nie ... i trudno mu się dziwić prawde mówiąc. Organizacyjnie i logistycznie jedno wielkie dno (pracownik np. zmuszony jest chodzić i szukać po zakładzie brakujących części do mebla który jest pilny, każda część przykładowo jest na innym etapie produkcji i nic nie jest skompletowane NIEMAL zawsze tak to wygląda ) poza dwoma działami tj. DEBAG oraz VOSS. na plus kwestie: wypłaty zawsze na czas , wszelki kontakt z sekretariatem, osoba prezesa firmy.
Nickname 2017-04-10 22:20
Trzeba mieć znajomości :) i to wystarczy zero doświadczenia kto ma plecy ten ma lżej.
Zostaw swoją opinię o PRO ASCOBLOC - Syców
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO ASCOBLOC