PRO ASCOBLOC

Syców

Opinie o PRO ASCOBLOC

anonim 2009-03-19 01:53:09
Słowa kojarzące się z PRO ASCOBLOC (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .hamscy.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobał mi się w PRO ASCOBLOC: fajrant
tosiek 2016-02-04 15:00:54
Witam.Firma prężnie się rozwija,chcą przyjąć nowych ludzi do pracy ale miejscowi nie przyjdą choć nie zle płacą więc ogłosili się w necie.Chcesz z nami pracować to zapomnij o papierosie,o telefonie przy maszynie czy rozmowie z kolegą bo premia jest wysoka więc stracić możesz dużo a kierownik z Ostrzeszowa p.G.to cwaniak który na pewno na ciebie doniesie dyrektorowi lub sam podłoży ci noge.Jeżeli ciągle masz chęć pracować to ZAPRASZAMY.
obiektywny 2016-02-10 17:19:58
Sami sobie zaprzeczają niektórzy. To nie Ciechocinek. Ja pracuję w Ascobloc i przyznam że są często nerwy i stres. Ale za to można zarobić jak się coś potrafi.
tosiek 2016-02-10 20:43:31
Zgadzam sie z pana opinią p.kierowniku G.że można zarobić ale trzeba być pana kolesiem.
obiektywny 2016-02-17 10:08:12
Pomyłka, ja pracuję jako operator i niestety nie mam u nikogo znajomości. I nie zależy mi na tym. Wyraziłem tylko swoją opinię.
tosiek 2016-02-21 13:55:06
Nie chodzi mi o dysksje kierowniku. Raz jeszcze zapraszam wszystkich chetnych do pracy. Może ktoś cię lepiej oceni niz ja.
cen 2016-10-19 23:12:12
Jako producenci mebli gastronomicznych mogą liczyć na dwuskładnikowe zarobki, ale czy premia się pojawia jeszcze? Chętnie bym się załapała, bo doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne. Pozdrawiam.
szukam pracy 2016-11-09 17:31:13
w ascoblocu poszukują pracowników?? jakie trzeba mieć doświadczenie?
Zostaw swoją opinię o PRO ASCOBLOC - Syców
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO ASCOBLOC